Şimdi Ara

29.90 tl ye yumatu uydu alıcı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
0
Favori
14.198
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: onurkillinc

ürün linkinde "...SATTIKLARIMIZ SATACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR..." diye bi slogan var direkt mevcut hükümet geldi aklıma nedense bence sonraki seçim sloganı bu olabilir

quote:

Orijinalden alıntı: yawan

bir alternatif daha var. 32.90 tl
    http://urun.gittigidiyor.com/Digiline-DG-7300-uydu-alicisi-SOK-FIYAT_W0QQidZZ31413063
    biss key girilebiliyormu bilmiyorum.

reklamın iyisi kötüsü olmaz
    biss key girilebiliyormu acaba, bilgisi olan yokmu?

• yok hocam ne bisskeyi cihazda sadece scart çıkışı var birde uydu girişi var. Bu arada kullanıyorum sadece uydu kanalları izlemek için yeterli bir cihaz. kanal geçişleri falan hızlı. fişini tak scartı bağla kanalları arattır kullan bu kadar.
  • Size ürünle birlikte fatura geldi mi? Bana gelmedi de kafama takıldı. Satıcının fatura göndermesi gerekmiyor mu?
  • Bana da faturasız geldi ve siparişi verip ödemeyi yaptıktan sonra toplamda 8 günde elime ulaşmış olduğu için nötr puan vereceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypericum -- 21 Ekim 2010; 20:18:58 >
  • Satıcıya fatura konusunda mesaj gönderdim, gelen cevaba bakın:

Fatura için TC Kimlik bilgisi bize iletirseniz elbette faturasnı gönderebılırız. efendım
    lakin kargo ücretı size ait olur.

Ben de "ürünün faturasını neden siparişimle birlikte göndermediniz efendim" diye sordum. GG'den cevap bekliyorum, fatura gönderme zorunluluğu yok mu diye, ona göre davranacağım bakalım.
  • fatura yoksa garantide yok gg buna musade edemez en az satıcı kadar bu işlerde gg de sorumlu şikayet edin..
  • Arkadaşlar, GG'yle yazışmalarımız yine fiyasko ile sonuçlandı. Allah aşkına bir bakın ben satıcı sıfır, garantisi başlamamış ürün sattığında fatura göndermek zorunda mı değil mi diye soruyorum, onlar ne cevap veriyor:

"GittiGidiyor, ürün alıp satmamaktadır. Sitede satılan ürünlerin faturasının olup olmadığını veya satıcının adınıza fatura kesip kesmediğini öğrenmek için lütfen ürünün satıcısıyla irtibata geçin. Sitede satış yapan her kullanıcı, firma olmayabilir.

Soruma cevap yok, yuvarlak laflar. Garanti olayı bir yana sizce de Maliye/Vergi açısından yanlış değil mi yapılan. GG'nin buna göz yumması/çanak tutması da cabası.
  • bu urunun garantisi yoık arkadaslar,zaten noname urun yumatu falan degil.bende aldım bozulursa cop olacak
  • Bu fikre nereden kapıldın? Ürün kutusundan çıkan, Kaya DTM tarafından kaşelenmiş garanti kağıdı ne demek oluyor o zaman?

Zaten galiba bu satıcı ya Kaya DTM, yani webdenalsak.com'a aracılık yapıyor (ürün Mersin'den kargoya verilmiş ve garanti belgesini kaşeleyen Kaya DTM de Mersin'de) ya da oradan toptan satın almış ve şimdi GG'de satıyor. Yalnız neden bulunduğu yer Ankara diye yazmış anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sokrat68 -- 22 Ekim 2010; 19:37:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sokrat68

Satıcıya fatura konusunda mesaj gönderdim, gelen cevaba bakın:

Fatura için TC Kimlik bilgisi bize iletirseniz elbette faturasnı gönderebılırız. efendım
    lakin kargo ücretı size ait olur.

banada aynı mesaj geldi bir sipariş dsaha geçtim bu kez tc numaramıda girdim bakalım ne olacak
  • fatura göndermemekte kararlı eleman e bana da fatura lazım ne olacak şimdi?Nasıl bir yol izlemeliyim?
  • Bu aletin biss key'lisi de var, o da 34.90 tl.

Geçtiğimiz günlerde gittigidiyor'dan sipariş geçtim bu 29.90'lık aletten, kargo ertesi günü elimde idi. 4 lira kargo ücretiyle beraber 34 liraya güzel bir alet sahibi olduk. Yanında scart gönderilmediği için 2 liraya scart giriş de aldım. Alet sorunsuz, kanallar sıralanıp da yollanmış, eski yumatu cihazlardaki kanal geçiş takılmaları ve yavaşlık bu alette yok, sadece TV izlemek için ve 2. televizyonlar için son derece sorunsuz bir cihaz.
  • Mesajım bulunsun da unutmayayım bu konuyu :)
  • 2 tane aldık biri bozuk çıktı iade edececeğim dedim servise götür dedi satıcı bende uydu alıcınıda senide töbe töbe.... İşlemci ısınıyor 5-10 dk sonra yayınlar bozuluyor çöpe atacam gidecek .... Servise git gel zaten 30tl lik benzin yakacam...
  • hortlatmayın şu konuyu deşmeyin yaramı
  • nihayet benimkide bozuldu
    10-15 dk çalıştıktan sonra reset ve ekranda çizgiler oluşuyor.

bulaşma

30 tlyi çöpe attık
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero01

nihayet benimkide bozuldu
    10-15 dk çalıştıktan sonra reset ve ekranda çizgiler oluşuyor.

bulaşma

30 tlyi çöpe attık

Aga yeni aldım pişman etmeyin beni de

Yumatu servisine götürünüz.
  • Yok yok telaşlanma. Annem 2 aydır sorunsuz kullanıyor, TV bütün gün açık. O paraya çok iyi performans. Elektronik şans işi, arkadaşın sanssızlığı bence.
  • 3 gün önce eskişehirde bir elektronik mağazasından 40 tl'ye bende aldım her pazar gittiğim 2. el eşyaların satıldığı pazara giderek 10 tl'ye uydu ve lnb aldım kablo scart filan vardı toplamda 50 tl ye uydu kurmuş oldum uydudan çok memnunum kanal geçişleri hızlı bence 30 tl'ye gg satıcıdan almaktansa bulunduğunuz şehirde mutlaka bu cihazı satan vardır eskişehirde 40 tl'ye 4 tane satan yer buldum görerek ve faturalı almak daha mantıklı netten alındığındada kargı dahil 35 tl'ye geliyor
  • Arkadaşlar Hortlatmış olucam ama bu kullanıcıyla ilgili bir bu yorumlar var..Elektrikli ev süpürgesi alıcam GG den bu adam üzerinden sizce almalımıyım fiyatı 58 tl diyor adam..Yoksa bi 20 tl me daha kıyıp bi internet sitesindenmi alayım ?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.