Şimdi Ara

28'İNCİ MKNZ.P.TUG. (BARIŞ GÜCÜ) K .LIĞI ANKARA MAMAK (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
615
Cevap
8
Favori
384.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İceri telefon sokmanin yontemleri var ama sokmayin. Zaten soksaniz da kullanamazsiniz. Siracilar da kullandirmazlar. Daha hic bi sey bilmediginizden de komutan vs sarj falan yalan olur telefon isi. Ama yanimda getireyim derseniz getirin, kisla girisi karsisinda bi emanetci var 1 tlye oraya birakrsiniz. Disari ciktikca kullanirsiniz, sonra ust devrelerinizden iceri sokturursunuz telefonu.

Ben aile kart cikarttim, ankesorlude onu kullandim gayet isime yaradi. 500 dk 40 tl olarak kontor gozukuyor. Konustukca fatura ev telefonuna yansiyor. Hatta disaridan aranan ankesorlu telefonlar var, ararsiniz ara beni diyip kapatirsiniz.

Disardan ailelerinizin arayanilecegi yazane telefonlari var ama onlarda da cok rahat konusamazsiniz. Bol bol ankesorluden siz arayacaksiniz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: n0sferatu

İceri telefon sokmanin yontemleri var ama sokmayin. Zaten soksaniz da kullanamazsiniz. Siracilar da kullandirmazlar. Daha hic bi sey bilmediginizden de komutan vs sarj falan yalan olur telefon isi. Ama yanimda getireyim derseniz getirin, kisla girisi karsisinda bi emanetci var 1 tlye oraya birakrsiniz. Disari ciktikca kullanirsiniz, sonra ust devrelerinizden iceri sokturursunuz telefonu.

Ben aile kart cikarttim, ankesorlude onu kullandim gayet isime yaradi. 500 dk 40 tl olarak kontor gozukuyor. Konustukca fatura ev telefonuna yansiyor. Hatta disaridan aranan ankesorlu telefonlar var, ararsiniz ara beni diyip kapatirsiniz.

Disardan ailelerinizin arayanilecegi yazane telefonlari var ama onlarda da cok rahat konusamazsiniz. Bol bol ankesorluden siz arayacaksiniz :)

teşekkürle hocam Allah razı olsun senden bayağ ilgilendin bizimle çok saol:) bu emanetçi dediğiniz askeriyeye ait bir yer mi yoksa orada ticari faaliyette bulunan bir mekan mı sim kartlarda telin içinde mi kalıyor oraya ilk gün vardığımızda telefonlarımızı direk oraya mı götürelim yoksa nizamiyeden girişte oraya yönlendirirler mi bizi?

• Nizamiyeyle alakasi yok. Ticari faaliyet tamamiyle. Hatta haftasonu carsici askerlere gunluk 3 tlye telefon kiraliyor. Emanet birakiyor vs.. Nizamiyeye geldiginde uzerimde telefon var napabilirim dersen de askerler seni emanetcilere yollarlar zaten. Sim kart icinde, sarj aleti vs birakin. 1 tlye, yanda bi yer daha var orasi da 2 tlye emanet aliyor. Biri emanet icin kart digeri de anahtar veriyor. Sikinti cikmaz o yuzden rahatlikla birakabilirsiniz. İceri sokma riskini sakin denemeyin zaten, icinizde patlar :)

• 2. MKNZ.P.TB. 2.MKNZ.P.BL. (ZMA) nasıl ve ZMA nedir bilgi verebilir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: samaella

2. MKNZ.P.TB. 2.MKNZ.P.BL. (ZMA) nasıl ve ZMA nedir bilgi verebilir misiniz ?

Benim de usta birliği 28. MKNZ P.TUG. (Barış Gücü) 2.MKNZ P.TB 1. MKNZ PBL (ZMA). Burayla ilgili bir şey bulamadım. Arkadaş gibi ben de merak ediyorum?

ZMA= Zırhlı Muharebe Aracı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S R T -- 28 Ekim 2013; 3:47:55 >
  • 28 İNCİ MKNZ.P.TUG. (BARIŞ GÜCÜ) 3 ÜNCÜ MKNZ.P.TB. 2 NCİ MKNZ.P.BL. ile ilgili bilgi göremedim. Varmıdır 28 İNCİ MKNZ.P.TUG. (BARIŞ GÜCÜ) 3 ÜNCÜ MKNZ.P.TB. 2 NCİ MKNZ.P.BL. ile ilgili bilgi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kan89

28 İNCİ MKNZ.P.TUG. (BARIŞ GÜCÜ) 3 ÜNCÜ MKNZ.P.TB. 2 NCİ MKNZ.P.BL. ile ilgili bilgi göremedim. Varmıdır 28 İNCİ MKNZ.P.TUG. (BARIŞ GÜCÜ) 3 ÜNCÜ MKNZ.P.TB. 2 NCİ MKNZ.P.BL. ile ilgili bilgi.

Bende arıyorum ama bulamadım bir şey aynı yere dusmusuz bilgi bulursan burada paylaş @kan89 bakalım nasıl bir yere gidecegiz

• ZMA olunca şöförmü oluyoruz?
  • :D bilemedim
  • hangi atm ler var içeride bilgisi olan var mı arkadaşlar?
  • Devreler ve dedeler s.a. :)

Bugün iç çamaşırlarını aldım karacı için haki rengi, en son askeri malzeme satan yere gittim oradaki satıcı dediki bunları kabul etmezler haki rengi artık değişti onun yerine acık yeşil bi renk gösterdi. Siz ne renk aldınız yada böyle bir renk değişiminden haberiniz var mı? Cevaplarsanız cok sevinirim.
  • Eğitim birliği: 28.Mknz.P.Tug. Kh. ve Kh.Bl. Mamak Ankara
    Usta birliği: 4.Kor. Kh. GR. Kışla Hz. Takımı Mamak Ankara

4.kor kh gr kışla hizmet takımı hakkında bilgisi olan var mıdır?
  • Eğitim Birliği

28 İNCİ MKNZ.P.TUG. (BARIŞ GÜCÜ) KH. VE KH.BL. / ANKARA MAMAK / ANKARA

Esas Birliği

28 İNCİ MKNZ.P.TUG. (BARIŞ GÜCÜ) 3 ÜNCÜ MKNZ.P.TB. 3 ÜNCÜ MKNZ.P.BL. / ANKARA MAMAK / ANKARA
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikmfatih

hangi atm ler var içeride bilgisi olan var mı arkadaşlar?

Sadece TEB atmsi var ne yazikki.

• quote:

Orijinalden alıntı: burak0211

Devreler ve dedeler s.a. :)

Bugün iç çamaşırlarını aldım karacı için haki rengi, en son askeri malzeme satan yere gittim oradaki satıcı dediki bunları kabul etmezler haki rengi artık değişti onun yerine acık yeşil bi renk gösterdi. Siz ne renk aldınız yada böyle bir renk değişiminden haberiniz var mı? Cevaplarsanız cok sevinirim.

Dogru demis. Haki yesili degisti, acemilikte problem cikartabilirler. Renk sariya calan bi renk artik. Sakİn koyu renk haki yesilini almayin, saticilar ellerindeki haki yesillerini size kakalamaya calisabilirler.

• n0sferatu N kullanıcısına yanıt
    Of işte bu kötü oldu.ee simfi teb den hesabi olmayanlarimz napacaz.yrn basvuru yapsak bile kart cikmaz.ne yapmamiz gerekiyor.fikri yada bilgisi olan var mi arkdslar?

• quote:

Orijinalden alıntı: n0sferatu

quote:

Orijinalden alıntı: ikmfatih

hangi atm ler var içeride bilgisi olan var mı arkadaşlar?

Sadece TEB atmsi var ne yazikki.

koskocaman askeriyede sadece teb mi var ilginç bir durum gerçi hepsi ortak heralde atm lerin ama işlem parası kesicek her seferde
  • sadece TEB var diyorsunuz. peki PTT varmı ya da atm si?
  • Acil paraya ihtiyaciniz olmadiktan sonra teble isiniz olmaz. Zaten yemin toreninden sonra her hafa carsiniz olacagindan paranizi disari ciktiginizda cekersiniz.

Ptt iceride olmasi lazim diye hatirliyorum.

• sülüs'ünü alan varmı? ayın 6'ı saat 10.00 devrelerim çoğumuz bu günde giricez anlaşılan.
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.