Şimdi Ara

27k TM3 Ege PDR Gelir Mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen sene 26.300 le kapatmış Ege PDR benim sıralamam 27.183 gelme şansı var mıdır? Tek tercih yazacağım.

• Aman, tek tercih yazma. Gelme ihtimali çok az.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ohol Oula kullanıcısına yanıt
    Tercih yapıp gelmezse OBP düşüyor mu ki hocam?
  • Düşmüyor yerleşmeden, yine de tek tercih yapmamalısın çok saçma olur

• bigbatsy B kullanıcısına yanıt
    Hayır.

• Sürçme kullanıcısına yanıt
    Hocam mezuna kalmayı göze aldım ben kararım kesin sadece bura gelirse giderim o yüzden tek tercih yapacağım.
  • bigbatsy B kullanıcısına yanıt
    gelme ihtimali var ama 27k dan 26k için mezuna kalmak biraz kötü bir karar olabilir. o üniversite için özel sebeplerin var mı bilmiyorum eğer yoksa alternatif üniler, bölümler yazman zararına olmaz.
  • %99 gelir zaten her sene 2-3 bin dusuyordu ve gecen sene 26.3 k ile almıştı tm3 e tm2 den katılan bölümleri de sayarsak bence kesin gelir ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lotté -- 19 Temmuz 2016; 19:32:57 >
  • Deneyimsiz Adam D kullanıcısına yanıt
    Hocam özel sebeplerim var. Hani her insan aldığı sonucu ben haketmedim diyebilirde ben harbi haketmedim be hocam. Biraz heyecanlı bir kişiliğim var babamın vefat ettiğinden dolayı ailemi mutlu etmek için sürekli ama sürekli çalıştım. Bitirdiğim kaynakların haddi hesabı yok. Hele edebiyatta hocam harbi iddaliyim biliyorum konuları,yazarları,eserleri ama işte yorum ağırlıklı bir lys olunca ben zaten heyecanlıyım ekstrada stres vardı üstümde normal yaptığım netlerin yanına dahi yaklaşmayan netleri yaptım. İnşallah gelmezse seneye çok çok daha iyisini yapacağım hocam. Sağolun yorumunuz için.
  • Lotté kullanıcısına yanıt
    Hocam edebiyattan dolayı sayısalcılarda her seneye nazaran biraz daha çok olabilir diye düşünüyorum işte tm2 faktörüde var. İnşallah hocam. Acaba bu tercihlerin açıklanacağı tarihi biliyor musunuz?
  • up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.