Şimdi Ara

27' 2K Kavisli Monitör Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
1
Favori
191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bütçe 15 bine çıkabilirim. 27 inç kavisli monitörlerin çoğu VA panel ama IPS panel modeller de buldum. VA panellerin ghosting soru u çok olmayan yeni nesilleri de varmış ama hangisi yeni nesil hangisi değil nasıl bileceğim?

Günlerdir o site benim bu site senin araştırıp duruyorum. Kafa kalmadı diyebilirim.

Şu iki monitörleri yorumlayacak olan veya başka önerisi olan varsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ediyorum:

www.vatanbilgisayar.com
    Asus 27" Rog Strix XG27AQV 1ms 170Hz 2k Fast IPS Gaming Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
    https://www.vatanbilgisayar.com/asus-27-rog-strix-xg27aqv-1ms-170hz-2k-fast-ips-gaming-monitor.html

www.vatanbilgisayar.com
    ASUS 27" VG27WQ1B 1Ms 165Hz WQHD FreeSync DP HDMI Curved Gaming Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
    https://www.vatanbilgisayar.com/asus-27-vg27wq1b-1ms-165hz-wqhd-freesync-dp-hdmi-curved-gaming-monitor.html

• Bende ps5 için araştırıyorum, sanırım ilk paylaştığın az kavisli asusu seçeceğim
  • Hocam ilk paylaştığın az da olsa kavisli ve IPS panel. Ayrıca renkleri çok iyi. XG27AQV yi tercih etmelisiniz.

• cho35 C kullanıcısına yanıt

Evet o monitörü aldım. Gerçekten harika bir görüntü kalitesi var. Işığı o kadar yüksek ki akşam vakitleri ışığı yüzde 40 altına düşürüyorum ayrıca mavi ışık filtresi açıyorum ona rağmen görüntü çok net.

Ama kavisli monitör hevesim olmasaydı Dell G2724D alırdım.

• Hocam ilk paylaştığın az da olsa kavisli ve IPS panel. Ayrıca renkleri çok iyi. XG27AQV yi tercih etmelisiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.