Şimdi Ara

26 Şubat MORHİPO'DA 4 Yılda 1 Net %75 İndirim!!! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
27
Favori
8.113
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    pierre cardin fason üretim yaptıran bir firmadır. marka adını satarak para kazanan bir firmadır.

zamanında trendyol'dan 10 liraya pierre cardin gömlek almıştım çöp çıktı. mahallede ihtiyacı olanlara verdim gitti.

fabrika'nın ne olduğu bellidir. yıllardır belirli bir kalitenin altına düşmemiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alitaro

pierre cardin fason üretim yaptıran bir firmadır. marka adını satarak para kazanan bir firmadır.

zamanında trendyol'dan 10 liraya pierre cardin gömlek almıştım çöp çıktı. mahallede ihtiyacı olanlara verdim gitti.

fabrika'nın ne olduğu bellidir. yıllardır belirli bir kalitenin altına düşmemiştir.

Açıkçası hergün takım elbise giydiğimden çok gömlek eskitiyorum. Fabrika da aynı diğer markalarda ucuza sattıkları gömlekleri kalitesiz.
  • sabah 6 da baktım 2 pantolon alcaktım vazgectim.
  • Sazan.avi olmuş
    Firma elemanlarî mı aciyo konuyu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fabrizo -- 26 Şubat 2016; 13:28:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konunun hit bile almasını istemiyorum morhipoya aryık ne kadar kızdıysam düşünün ama yazmadan edemiycem içimden geldi
    Kendi kampanyanda bogul morhipo
    Hopiden beri gıcıgım sana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usta0037 -- 26 Şubat 2016; 13:25:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence cazip değil daha önce 56 tl ye aldığım Que pantolonu şu anda 67,25 tl ye satıyorlar olmadı morhipo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EditörünSeçimi -- 26 Şubat 2016; 13:25:30 >
  • fabrika'nın burdaki takımlarından alan var mı? iş için yeni takım lazım....
  • 4 tane smokin aldım
  • Bumu kampanya şaka sanırım

• getbusy06 kullanıcısına yanıt
    önceki kampanyadan almıştım 1 ay civarı oldu gene bu fiyattı 30 tl çekle 140 liraya gelmişti %50 yün karışımı çok güzel ama birebir resimdeki gibi gelmedi ben düz bekliyordum çizgili geldi takım beğendiğim için iade etmedim
  • camlara bu şekilde %25 + %50 indirim yazan mağazalar aklıma geldi.
  • hiçbişey bulamayan ben mi varım bir tek?

kendimi geçtim anneme kız arkadaşıma hediye baktım onu bile alamadım....
  • Ben bir tane %60 yün %40 polyester gri takım aldım 173'e. Bakalım denerim, güzelse kullanırım beğenmezsem iade ederim.

• Maximum kart 20 tl indirimi ile 1 fabrika takım elbise 1 deri klasik ayakkabı aldım 210 tl ye geldi. Bence güzel fırsat oldu

• Ben üyeliğimi iptal ettirdim Morhipo'dan.
    Satın aldığım Quiksilver mont ve ceket modelini 1 hafta sonra 200 TL'ye yakın indirimle sattılar. Bu siteye güvenim yok.
  • Birşey bırakmamışsınız hala firmaya atıp tutuyonuz..

• takımlar gayet uygun. plastik ağırlığı çok fakat bunlar bile markasızlarda 180 civarında satılıyordu. 120 liraya çok uygun. ama beden kalmamış.
  • socialworker kullanıcısına yanıt
    nasıl yaptınız indirimi ?
  • Maximum kredi kartına 200 tl ye 20 tl indiriyor.

• Bi tane takım ayarlayacağımda bedenleri çözemedim.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.