Şimdi Ara

26 Şubat MORHİPO'DA 4 Yılda 1 Net %75 İndirim!!! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
27
Favori
8.113
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Takım elbiseler uygun biraz gerisi tırt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlar tam uckagitci olmuş...

• Keske olmasaymis...bu ne be...

• İyi ki yatmışım...
  • bim bitmiş.
  • 49 tl ye sattıkları ayakkabının markası değişmiş 500 tl olmuş indirimle 122 küsür olmuş böyle dolandırıcılık görülmedi .
  • Takim elbise alirken hangisine agirlik vermeli ? Vizkoz, yün vs

• İyiki tırt he çoğu ürün başkasının sepetinde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tiglat Pileser

Takim elbise alirken hangisine agirlik vermeli ? Vizkoz, yün vs

bende çok anlamam ama, insanlar çok kırışmasın, leke kalmasın vs diye düşünerekten karışım kumaşlara yöneliyor genelde. bense sevmiyorum, çünkü naylonumsu oluyor... seçim senin, ben olsam mümkünse %100 yün bakardım.

• Hep iyileri millet toplamis yine

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Morhipo hiç değişmemiş, %50 indirim olduğunda da aynı %80 indirim olduğunda da aynı fiyatlar.
  • Morhipo'nun butik açılış saatleri sabah 06.00/06.30, öğleden sonra saat 15.00/15,30 ve
    gece süprizi gibi butikler ise akşam 18.00/18.30 arası açılıyor bilginize.. Kampanyalar ve butikler 24 saat öncesinden
    sitelerinde açıklıyorlar.. (mobilden göremezsiniz masa ütü ya da pcden görebilirsiniz 1 gün önceden duyrulan kampanyaları)
    Ayrıca ek bir bilgi daha vereyim: Mobil uygulaması her zaman tablet ya da masa üstünden girdiğiniz sitesinden daha geç
    açıyor butik ve kampanyaları...
  • Bu kampanya çok da sıcak bir fırsat değil.. Ancak morhipo zaman zaman gerçek sıcak sıcak fırsatlar sunuyor. Yakalarsan rayiç fiyatların 3/1 ine ürün alabiliyorsunuz..
    Yakın zamanlarda kemal tanca ayakkabıları 50 tl ye us polo ceketleri 60 tl ye almıştım. Üstelik hopi ve kredi kartı kampanyalarıyla extra hopi ve bonus kazanmıştım.
  • morhipo bedava versede almam artık
  • Bu mantıkla kampanya yapan firma batsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • morhipo bitmis
  • Şu ayakkabı 137,5 tl ye nasıl beyler?

http://www.morhipo.com/kampanya/detay/13539899/43782/network-1037730-e-ayakkabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratgurler -- 26 Şubat 2016; 10:35:32 >
  • 25-30 tl fabrika tshirtler fena degil

• Burda başlık açılıyor herkes alışveriş yapıyor. Sadece algı oluşturup satış yapıyorlar markalar aynı ürünleri aynı indirimler 3 aşağı 5 yukarı aynı ama burada okuyan ucuz diye atlıyor fiyatlar hep böyle zaten... Sitenin yaptığı bindir indir... İyi alışverişler

• quote:

Orijinalden alıntı: iyo

25-30 tl fabrika tshirtler fena degil

Pierre cardin'in'in sitesinde tişörtleri bu fiyata satıldı hocam, fabrika neki?

4 markayla sınırlı, morhipo'da her zaman aşağı yukarı aynı fiyata satılan ürünler bunlar. Balondan indirim.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.