Şimdi Ara

26 kilo verdim, hala devam... 120>94 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
3
Favori
109.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostum sen bi spor a yazıl benc cunkı hızlı kılo verenlerın derileri sarkıyor yag olmasa bile sarkık gözüküyor onun ıcın ya verdıkten sonra düzenli spşor a yazıl kas yapmaya calıs yada spor yaparak zayıfla
  • Hocam 8 kilo ile mi bambaşka biri oldun. Ben 38 kilo verdim hakkaten herşeye bakış açısı değişiyor insanın. Yıllardır kilolu olduğu için kaslarım normal bi insana göre daha fazla o yüzden sarkma falan olmadı. Sadece kollarımda yumuşama var biraz, onuda dumbell yaparak gideriyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaY_WaLkeR.

Hocam 8 kilo ile mi bambaşka biri oldun. Ben 38 kilo verdim hakkaten herşeye bakış açısı değişiyor insanın. Yıllardır kilolu olduğu için kaslarım normal bi insana göre daha fazla o yüzden sarkma falan olmadı. Sadece kollarımda yumuşama var biraz, onuda dumbell yaparak gideriyorum.

sadece başlığı okuyup mesaj atıyorsunuz. Yardımcı olacaksanız en azından ilk mesajı okuyun. 2ayda 9kılo verdim ve 10ay sonra 1yıl tamamlanmış olacak. Bi aralar 132 kiloyu görmüştüm 10ay sonraki hedefim 80kiloya düşmek. Vücudumun sarkması pek mümkün olmayacak zaten yeterince kaslıyım. 100altına indikten sonra tekrar kas üzerine çalışmayı düşünüyorum ama vakit bulabilirsem. Sabah 8 aksam 11 doluyum tam 4ay daha böyle sürecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: muskeder

quote:

Orijinalden alıntı: DaY_WaLkeR.

Hocam 8 kilo ile mi bambaşka biri oldun. Ben 38 kilo verdim hakkaten herşeye bakış açısı değişiyor insanın. Yıllardır kilolu olduğu için kaslarım normal bi insana göre daha fazla o yüzden sarkma falan olmadı. Sadece kollarımda yumuşama var biraz, onuda dumbell yaparak gideriyorum.

sadece başlığı okuyup mesaj atıyorsunuz. Yardımcı olacaksanız en azından ilk mesajı okuyun. 2ayda 9kılo verdim ve 10ay sonra 1yıl tamamlanmış olacak. Bi aralar 132 kiloyu görmüştüm 10ay sonraki hedefim 80kiloya düşmek. Vücudumun sarkması pek mümkün olmayacak zaten yeterince kaslıyım. 100altına indikten sonra tekrar kas üzerine çalışmayı düşünüyorum ama vakit bulabilirsem. Sabah 8 aksam 11 doluyum tam 4ay daha böyle sürecek

132 yi gördüysen lafım yok o zaman. Vaktim yok demişsin. Sana önerim 80-90 lira verip 20kg'lik dumbell seti al. Kafana göre ağırlık ekleyip çıkarırsın. Ondan sonra bir dumbell sehpası ve protein tozu.

Bunları temin ettikten sonra bo-dyfor-umtr de evde 2 adet dumbell ile çalışma programı var, etkili baya. Düzenli olarak yaparsan ve protein tozuyla desteklersen, spor salonuna gitmeden de vücudun şekillenir.

Göbek konusuna gelince ya mekik çekeceksin yada titreşimli bel kemerleri var ya ondan alacaksın, işe yarıyor gerçekten. Ayrıca diyetteyken mutlaka multivitamin kullan, saçlar dökülüyor. Seni bilmem ama ben diyet yaparken farkedilir derecede saçımda dökülme oldu, vitamin kullanmama rağmen. 1 ay ara verdim, tekrar eski haline döndü.

• 107 kiloya düştüm, ağustosa kadar çift haneye inmek istiyorum inşallah gidecek kilolar.
  •  26 kilo verdim, hala devam... 120>94

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muskeder -- 6 Ağustos 2012; 17:13:57 >
  • Tebrikler
  • Tebrikler
  • ne garip ya ben kilo almaya çalışırken bu kadar kilo vermeye çalışan insan var.

not: 50 kiloyum
  • Senin kilonda biri icin az bunu bilmiştik icin söylemiyorum.Ama karar verdiysen gerisi gelir eminim. 3 ayda 25den fazla kilo vererek normal bı insan boyutuna inen biri olarak söylüyorum ki bunu yapali yaklasik bir bucuk yil oldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • azmini kutluyorum. inşallah hedefine sağlıklı bir şekilde ulaşırsın. Büyük bir şehirdeysen bence internetteki diyetleri uygulamadan önce bir diyetisyene git. çünkü herkesin bünyesi metabolizması farklı. Ben bunları sadece televizyondan duyduklarıma göre söylüyorum emin değilim :)
  • ilk zamanlar çok seri kilo veriyordum su ve kas kaybediyorum sanıyordum. kendimi biraz rolantiye aldım ve sağlıklı kilo veriyorum. şuan 103.5 kilo ve başlangıçta çok daha fazla kaslıyım

26 kilo verdim, hala devam... 120>94

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muskeder -- 6 Ağustos 2012; 17:13:40 >
  • tebrikler. devamı da gelir inşallah :) yukardaki 1 yılda 8 kilo diye dalga geçmeye çalışıp sonra hatasını anlayıp çevirmeye çalışan gibi sonradan 30-40 kilo alıcaksın diyenlere aldırma. eğer kilo verdikten sonra düzenli beslenmeye devam edilirse kilo almanın imkanı yok :)
  • Hocam,
    Şu anda düzenli beslenerek kilo verdin değil mi? Yani sağlıklı beslendin bir süre,
    O zaman şimdi sana söylüyorum,
    Atkins Diyeti
    Yap ve hem kalıcı hem de epey fazla kilo ver,
    Ayrıca giden kilolar da %95 yağdan olur.
    Yap pişman olmazsın,
    2 haftada en az 4-5 kiloyu garanti ederim sana ve tamamen yağdan.

NOT: En sağlıklı şekilde kilo verme yöntemlerinden birisidir, bu konuda tecrübeli birisiyim, kendimde pek bir kilo fazlası yok ama çok arkadaşıma yardımcı oldum bu konuda, yine bir arkadaş vardı 100 kilo, ilk ay böyle az yedi ot yedi meyve yedi, basket oynadı bir de fitnessa gitti,
    8 kg verdi,
    İlk başlarda vücut kiloyu direk atmak ister, çok fazla var çünkü, vücut kurtulmak için yer atar, paf kilo diyorum ben bunlara,
    Yani kas kaybı öyle kolay olacak şey değil, vücutta o kadar yağ varken kas kolay kolay kaybolmaz, ama su gider bol bol,
    92 kilodan sonra ben buna dayadım Atkins'i, 2 hafta yaptı 86 kiloydu,
    Bir süre ara verdi bi 2 hafta daha yaptı tak 82 kilo,
    Ve o ilk ay verdiği kilolara göre çok çok daha göze battı verdiği kilolar,
    Bu sadece tek bir örnek, daha çok örneği var.

Dipnot: Atkins'în torunu falan değilim, sadece işe yarayan bir diyeti paylaşıp senin yorulmanı engellemeye çalışıyorum.

• Moralini bozan mesajları takma kafaya hocam. Yok ben 38 kilo verdim 8 kiloda birşeymiymiş falan filan bunlar boş laflar. Her insan birden kilo vericek değil önemli olan sağlık bir şekilde kilo verebilmektir. Mesela benim boy 164 kilo 88. Geçen sene bu aylarda 96 kiloydum sonra yürüyüşe başladım 2-3 ay yürüdüm ve 93-94 kiloya düştüm sonra yağmur çamur derken yürüyüşe çıkamadım. Çalışmadığım içinde kilo vermem durdu ama kiloda almadım , nisan ayında işe başladım baya hareketli bir işte çalışıyorum. İşe girişte gene 93-94 kilo idim. Şimdi ise 88 kiloyum ki hafta içinde kilom 86-87 ye kadar iniyor. Hafta sonu evde olduğum için kilo 88'e felan dayanıyor. Zaten bir insanın vücut ağırlığı gün içerisinde değişiklik gösterebiliyor.

Sen zayıflamaya devam et hocam. Ben ekmeği azalttım ama tamamen kesemiyorum , ama eskisine gore daha hareketli olduğum için dengede duruyorum. Benim normal kilomun 65 felan olması lazım ama okadarında gozum yok. 75'e felan düşersem çok iyi olacak. Bir süre sonra daha az kilo vermeye başlıyorsun birde.

• quote:

Orijinalden alıntı: önemliadam

Hocam,
    Şu anda düzenli beslenerek kilo verdin değil mi? Yani sağlıklı beslendin bir süre,
    O zaman şimdi sana söylüyorum,
    Atkins Diyeti
    Yap ve hem kalıcı hem de epey fazla kilo ver,
    Ayrıca giden kilolar da %95 yağdan olur.
    Yap pişman olmazsın,
    2 haftada en az 4-5 kiloyu garanti ederim sana ve tamamen yağdan.

NOT: En sağlıklı şekilde kilo verme yöntemlerinden birisidir, bu konuda tecrübeli birisiyim, kendimde pek bir kilo fazlası yok ama çok arkadaşıma yardımcı oldum bu konuda, yine bir arkadaş vardı 100 kilo, ilk ay böyle az yedi ot yedi meyve yedi, basket oynadı bir de fitnessa gitti,
    8 kg verdi,
    İlk başlarda vücut kiloyu direk atmak ister, çok fazla var çünkü, vücut kurtulmak için yer atar, paf kilo diyorum ben bunlara,
    Yani kas kaybı öyle kolay olacak şey değil, vücutta o kadar yağ varken kas kolay kolay kaybolmaz, ama su gider bol bol,
    92 kilodan sonra ben buna dayadım Atkins'i, 2 hafta yaptı 86 kiloydu,
    Bir süre ara verdi bi 2 hafta daha yaptı tak 82 kilo,
    Ve o ilk ay verdiği kilolara göre çok çok daha göze battı verdiği kilolar,
    Bu sadece tek bir örnek, daha çok örneği var.

Dipnot: Atkins'în torunu falan değilim, sadece işe yarayan bir diyeti paylaşıp senin yorulmanı engellemeye çalışıyorum.

ben diyet yapmıyorum kardeşim.
    günde 1.5 ekmek yerdim şuan yarım ekmek anca yiyorum. kola veya aşırı şekerli diğer içecekleri tamamen bıraktım. cips çikolata gibi abur cuburları zaten uzun bir süredir yemiyordum arada çikolata yiyordum onuda bıraktım, artık aramıyorum bile. çok tatlı yada çok tuzlu hiçbir şey yemiyorum. bunların dışında her şeyi yiyorum etinden sütüne dondurmasına kadar. pilav hariç her türlü yemeği rahatlıkla istediğim kadar yiyebiliyorum.
    bunların yanında azda spor yapınca kilo verilebiliyormuş aslında 2 yıldır az az kilo veriyordum bir ara dediğim gibi 132 kiloyu görmüştüm. o zamanla bu zamana bakacak olursak bayaaaaaaa bir fark var

bu 2 yıl önceki resmim, istediğim kiloya ulaştıktan sonra son halimide eklerim. şuan tipim bile neredeyse değişti diyebilirim (o pantolon 62 beden ve şuan 54 beden giyiyorum

26 kilo verdim, hala devam... 120>94

• yaa bırakın bu işleri benim boy 183cm kilo 85 göbek var ama kol kalınlığı 35 cm sanayideki ustaları bile indiriyorum bilek güreşinde günde bi paket sigara içiyorum haftanın 4 günü alkol var en aşşağa anlıycanız aslan gibiyim
    MAŞALLAH
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karlito Yalaréz

yaa bırakın bu işleri benim boy 183cm kilo 85 göbek var ama kol kalınlığı 35 cm sanayideki ustaları bile indiriyorum bilek güreşinde günde bi paket sigara içiyorum haftanın 4 günü alkol var en aşşağa anlıycanız aslan gibiyim
    MAŞALLAH

o senin ustaların güçsüzlüğüdür birader kendini kandırma
  • quote:

Orijinalden alıntı: We$t Corgi

quote:

Orijinalden alıntı: Karlito Yalaréz

yaa bırakın bu işleri benim boy 183cm kilo 85 göbek var ama kol kalınlığı 35 cm sanayideki ustaları bile indiriyorum bilek güreşinde günde bi paket sigara içiyorum haftanın 4 günü alkol var en aşşağa anlıycanız aslan gibiyim
    MAŞALLAH

o senin ustaların güçsüzlüğüdür birader kendini kandırma

tek koluyla asılıp desoto kamyon çeken gördüm adamların kol kalınlığı en aşşağa 45 kof değiller yani bilek antremanı yapmakla geçti olum gençliğim o kadar da olsun

• Benimde biraz kilo fazlalığım var fakat versem ne olacak ki ? Boyum zaten 165...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.