Şimdi Ara

2500 ytl ile sınırlı seçim..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar, 2500 ytl gibi bir miktar param var..güzelinden yüksek performansa yakın iyi bir laptop bakıyorum..genel bir olarak tavsiyeleriniz ve yorumlarınızı alabilir miyim? benim tercihlerim arasında bi bu var; PACKARD BELL
    bir de şöyle bir alet var; ASUS
    yine de her görüşe açığım, şimdiden teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipkissia_maskozis -- 25 Kasım 2005, 23:40:08 >

• madem görüşe açıksın benim tek favorim var 2500 ytl ye oda bu
    http://www.pcdepo.com/asp/show_stock.asp?product=A1654WLMİ
    Özellikler
    Word-axess-Bonus kredi kartlarına peşin fiyatına 12 taksitle satın alabilirsiniz.
    Havale yada eft ile ödemede
    2.431,44 YTL
    Intel® Centrio™ Mobil Teknolojili

- Intel® Pentium® M İşlemci 760 (2.0GHz, 2MB, 533MHz)

- Intel® 915PM Express chipset

- Intel® PRO Wirelless 2200BG Kablosuz LAN (802.11b/g)

Microsoft® Windows® XP Home Türkçe

15.4” WXGA CrystalBride geniş LCD, 1280x800 çözünürlük

1GB DDR-II 533MHz bellek, 100GB sabit disk

128 MB ATI Mobility™ Radeon™ X300 PCI Express VGA

DVD-RW Dual DOUBLE Layer optik sürücü

MS-Sound uyumlu ses kartı SPDIF, stereo hoparlör ve mikrofon

56K Faks-modem, LAN ve 802.11b/g kablosuz LAN

3xUSB 2,0 port ve Bluetooth

Türkçe Q klavye, touchpad scroll mouse

8 cell Li Li-Ion pil (4.3 saat pil ömrü), 3 kg

Meteksan.NET 3 Aylık internet paketi

Acer ARCADE VE acer GRIVISTA yazılımları

2 yıl infronic garantisi

• @acer; x300 ile x700 arasındaki performans farkı hakkında bilgin var mı ?
  • x700 tabiki daha iyi ancak beraberinde bazı problemleri oluyor ısınma gibi ancak illa x700 lü olsun diyorsan sana ısınma problemi olmayan bir cihaz incelemeni öneririm
    http://www.pcdepo.com/asp/show_stock.asp?product=MSI%20-%20M635
    Özellikler

İŞLEMCİ TURION 64 MT30 25 WATT
    EKRAN 15.4" 1280*800 16:10 SÜPER PARLAK EKRAN
    RAM 512 MB MAX 2 GB
    HDD 60 GB HDD
    OPTİK SÜRÜCÜ DVD-RW ÇİFT KATMAN
    EKRAN KARTI 128 MB ATI RADEON X700
    WI-FI VAR 802.11 B/G
    PİL SÜRESİ 3.5 SAAT
    AĞIRLIK 2.8 KG
    HEDİYE ÇANTA
    DİĞER ÖZELLİKLER

TURION 64 MT30 1 MB L2 CACHE 25 WATT
    TURION 64 ML 35 WATT SERİSİNE GÖRE DAHA AZ GÜÇ TÜKETİMLİ
    ATI RX480 + ATI SB400 YONGASETİ
    2 ADET BELLEK SLOTU ( MAX 2 GB )
    15.4" 1280*800 16:10 SÜPER PARLAK EKRAN
    MSI COLOR BRIGHT DISPLAY RENKLERIN DAHA ÖNCE GÖRMEDIĞINIZ KADAR CANLI VE KONTRASTI YÜKSEK BIÇIMDE OLUŞTURULMASINI SAĞLIYOR.
    MSI CBD TEKNOLOJISINI BIR BAŞKA ÖNEMLI YENILIK OLAN ANTI-GLARE KAPLAMA ILE BIRLEŞTIREREK RAKIPLERININ ÖTESINDE BIR GÖRÜNTÜ SUNUYOR.
    YATAY VE DIKEYDE EN DAR AÇILARDA DAHI NEREDEYSE KAYIPSIZ DETAYLARIN KEYFINI MSI CBD EKRANLI DIZÜSTÜ BILGISAYARLARLA ÇIKARTIN
    AC'97 VE SOUNDBLASTER UYUMLU SES
    DVD DUAL LAYER SÜRÜCÜ
    10/100 MBPS LAN
    56K FAX MODEM
    BLUETOOTH : VAR
    PCMCIA 2.1 X1 SLOT
    4-IN-1 KART OKUYUCU SD/MS/MMC/MS PRO
    VGA ÇIKIŞI
    4 ADET USB2.0
    1 ADET MIC-IN
    1 ADET IEEEE 1394
    1 ADET KULAKLIK
    1 ADET RJ-11
    1 ADET RJ-45
    1 ADET TV-OUT
    AC ADAPTOR 19V DC, 90W
    GİRİŞ : 100~ 240V AC, 50/60HZ UNIVERSAL
    LI-ION 8 HÜCRELİ 4400MAH, 65W BATARYA
    BOYUTLARI : 355(L) X 255(D) X 30(H) MM
    AĞIRLIK : 2.8KG
    WINDOWS XP HOME
    2 YIL ULUSLARARASI GARANTİ

• o zaman bende bir tavsiyede bulunayım son zamanlarda tek geçerim hp pavilion dv 4266

http://www.bimeks.com.tr/product.jsp?productId=5823&categoryId=5&path=3:5&ref=006.1

ekran kartı yukardaki tüm modellerden çok daha iyi....
  • bende laptop alcam aynen seninki gibi kısıtlı bi bütçem var ben ama fujitsu-siemens amilo m1425 (735 dothan) modelini düşünüyorum gerçekten çok ho şbi model estetik oalrak çok süper ve ekran kartı olarakta çok iyi ben sana buu tavsiye ederim ve hp pavilionun 1450$ lık bi laptopu varhttp://www.pcdepo.com/asp/show_stock.asp?product=21.06.097 bu da olabilir ...ama kesinlikle acer alka hem işçilik hemde teknik olarak berbat aldıktan 2 ay sora hata vermeye başlar yok hdsi yanar yok cpu gider vs vs packer bell bilmiorum son zamanlarda ünlü oldu da yine de bi fikrim yok eğer laptopta oyun oynayacaksan bence asus alma ama sadece iş için kullanacam dersen asus fena deil...ama çoğu modelinin ekran artı paylaşımlı...

• acer ferrari ya da msi m635
  • 10 gündür Fujitsu-Siemens A1650G kullanıyorum, kendi çapımda perftesti de yaptım ihtiyaçlarıma göre, NFSU-3-4 ie sayfası kablosuz ile bağlantı, norton int security açık, norton virs taraması yapıyor, excel ve 3 adet winamp (bunu yanlışlıkla yaptım 1 tanesi yeter!!) ve sonuç gayet iyi idi, o fiyatın biraz daha altında, belki düşünürsün diye yazıyorum, tabii nemli ola senin ihtiyaçlarının kaşılanması
  • @ xChernobilx; o linkteki aletin hdd 4200 rpm..bi de bunu soracaktım..genelde 7200 rpm aletler daha gelmedi türkiyeye (pcnet'in bi sayısında bu teknolojinin de entegre edilebildiğini duydum laptoplara) neyse, genelde 5400 rpm hdd'ler görüyorum laptoplarda..4200'ün gözle görülür bir problemi / yavaşlığı oluyor mu? ayrıca yine duyduğum kadarı ile x700'ün (bi önceki öğrenmek istediğim olay) x300'den yaklaşık 5 kat daha hızlı çalıştığı..böyle bir değer mümkün mü? yoksa sıkmışlar mı?

oyun manyağı değilim ama arada sırada da oynansın, laptop kaldırsın isterim..
    yorumlarınız için teşekkürler..
  • acer 1654 modeli hepsinden baba duruyor casa yapısı ve parlak ekranı daha iyi verilen linklerin içinde en vasatı hp kasa ağır ve hantal
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.