Şimdi Ara

2500 TL Civarı Office Word için Notebook Önerisi yapar mısınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sadece office ve word için kullanacağım ama uzun süreli olmasını istiyorum, üniversite ödevlerimi yapacağım yardım eder misiniz lütfen?https://www.hepsiburada.com/lenovo-v145-15ast-amd-a6-9225-4gb-128gb-ssd-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-81mt0045tx-p-HBV00000LR5FQ?magaza=Aptek&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=EAIaIQobChMInc-i3N226QIVYIBQBh0nswTwEAQYASABEgLf7PD_BwE
    bunu buldum ama harddisk kapasitesi yok diyor? sadece ssdden mi ibaret bu şimdi?

• +
  • Hocam ben geçenlerde bimden hp 15-rbo13nt amd a9 9420 4 gb ram 256 ssd leptob aldım. 2100tl.
    Lakin işlemcisi çok yavaş. İnsanı deli ediyor. Cpu sürekli 80/90 larda çalışıyor. Fan susmuyor. Keşke almasaydım dedirtti. Fiyatını göre pek bişey beklemiyordum fakat bu kadarını da düşünmemiştim. Bana kalırsa amd ryzen serilerine bak derim. Ben pişman oldum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mustafa KIZILTAŞ M kullanıcısına yanıt
    hocam selamlar, ben yeni gördüm kusura bakmayın, vazgeçtim almaktan... Bu dönemde pc mc alınmaz.
    Windows 10 kurduysanız birde Windows 7 deneyin. Windows 10 başlı başına bir problem zaten. Hiçbir şey yapmadığım halde cpu'yu %100 kullanıyordu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dfk24 kullanıcısına yanıt
    İyi akşamlar hocam. Win 7 kurduğunuzda cpu % kaçlarda acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hatırlamıyorum ama işlemciyi kesinlikle Windows 10 kadar yormuyordu. Çünkü Windows 10 arka planda birçok şey çalıştırıyor. Gerekli gereksiz herşeyi.. Windows 10 öyle değil.

Deneyin farkı görün , bir daha vazgeçmezsiniz zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.