Şimdi Ara

2500 TL Bütçe ile 4K Monitör Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Film ve Oyun amaçlı kullanabileceğim fiyat/performans monitörü arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Bütçem aslında 2 bin lira ama Black Friday ile 2500 liralık monitörleri 2000 liraya alma imkanım olabilir diye 2500 liralık monitörleri tavsiye edebilirsiniz.

Şuan kullandığım ekran kartı RX 580 8 GB

• Bu bütçeyle 4k tn-va panel monitör alabilirsiniz bu fiyata ips olanlar kalitesizdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda505 -- 23 Kasım 2018; 17:43:34 >
  • 2650 tl ye Acer Predator XB281HKBMIPRZ aldım bu hafta amazon tr. Siyah ve beyaz renk bence çok iyi. mönitor çok yeni, biraz daha deneyip daha dataylı bilgi veririm.
  • ahrimar kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.

60 Hz ve TN panel olduğu için 2700-3000 lirayı hak etmediğini düşünüyorum, sanki isimden ve tasarımdan dolayı bu fiyatlara satılıyor bu yüzden pek sıcak bakmıyorum XB281HKBMIPRZ monitöre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berbatine

1700 Liraya İps panel 4K monitör mevcuthttp://www.vatanbilgisayar.com/lg-27-27ud58-b-ips-4k-hdmi-freesync-gaming-monitor.html
    Ben de yakın zamanda monitör alacağım. Dediğiniz monitörü inceliyorum. Parlaklık konusunda biraz şikayet var. Parlaklığı 250dc/m2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cobalt_evan kullanıcısına yanıt
    Evet ama o fiyata daha ucuz bir monitör yok, hem 10 yıldır aynı monitörü kullanıyorum o değerleri ayırt bile edemem :)
  • berbatine kullanıcısına yanıt
    Bence o fiyata en iyisi. Birde böyle bir inceleme var. Bir göz gezdir. Ben de alacak gibiyim ps4 pro için.

Bu arada vatanda bitmiş ürün :(

https://www.rtings.com/monitor/reviews/lg/27ud58-b

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cobalt_evan -- 23 Kasım 2018; 8:38:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • lg 27ud58 pek iyi değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda505 -- 23 Kasım 2018; 17:46:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4K 60 Hz bir monitör yerin 1080p 144 Hz 1 Ms olan MSI Optix MAG241C model monitör sipariş ettim. Hepinize ilginizden dolayı çok teşekkür ediyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.