Şimdi Ara

2500-3000 TL Ekran kartı tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1050 Ti ve i7 8700 kullanmaktayım şuan. Ekran kartımı yenilemek istiyorum. Monitör G-Sync. Bundan dolayı 5700XT, 3000 TL'ye gayet performanslı dursa da NVidia almak istiyorum. Ayrıca sorunlu bi kart olduğunu okudum. 11.11 ya da Black Friday'de 2060 Super ya da 2070 yakalabilir miyim acaba? (Bütçeyi de biraz zorladığımı varsayarsak) Kısacası en doğru hareket ne olur benim için? Önerileriniz nelerdir? Teşekkürler şimdiden.

Not: Bu arada PUBG oynamaktayım. 1050TI yetersiz gelmeye başladı artık. Hem bunun için hem de RDR2 ve yeni çıkan diğer oyunları oynamak istediğim için almak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Only Paranoia -- 7 Kasım 2019; 21:52:31 >

• İndirimleri takip ederseniz 2070 i 3000-3300 seviyelerinde bulursunuz diye tahmin ediyorum. Amazondan almanın bildiğim kadarıyla garanti konusunda sorun olabilir. Bir tek Evga yurtdışı garanti sağlıyor diye biliyorum. İndirimleri bekleyip ona göre bakın ama 1660ti ve 2060 da o paralar vermek pek mantıklı gelmiyor açıkçası. İkinci el az kullanılmış garantili kartlara da bakın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Gardiyan- -- 7 Kasım 2019; 3:51:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Gardiyan-

İndirimleri takip ederseniz 2070 i 3000-3300 seviyelerinde bulursunuz diye tahmin ediyorum. Amazondan almanın bildiğim kadarıyla garanti konusunda sorun olabilir. Bir tek Evga yurtdışı garanti sağlıyor diye biliyorum. İndirimleri bekleyip ona göre bakın ama 1660ti ve 2060 da o paralar vermek pek mantıklı gelmiyor açıkçası. İkinci el az kullanılmış garantili kartlara da bakın derim.
    Valla haklısınız hocam bu paralara alınacak kartlar değil ama el mecbur. Yüksek paralar verince çok iyi şeyler aldığımızı sanıyoruz da dolar bazından baktığımızda kötü kartlar.
    https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?pid=10439

Forumda bunu önermişler, ucuz piyasaya göre. Ancak 2060 da almak istemiyorum. 2060 Super almak istiyorum en azından yeni nesil oyunlarda sıkıntısız kullanabilmek için. 2070 civarı performans veriyor en azından. Neden bu kadar ucuz ki acaba bu? Diğer 2060lardan bi farkı yoktur sanırım değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Only Paranoia

Valla haklısınız hocam bu paralara alınacak kartlar değil ama el mecbur. Yüksek paralar verince çok iyi şeyler aldığımızı sanıyoruz da dolar bazından baktığımızda kötü kartlar.
    https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?pid=10439

Forumda bunu önermişler, ucuz piyasaya göre. Ancak 2060 da almak istemiyorum. 2060 Super almak istiyorum en azından yeni nesil oyunlarda sıkıntısız kullanabilmek için. 2070 civarı performans veriyor en azından. Neden bu kadar ucuz ki acaba bu? Diğer 2060lardan bi farkı yoktur sanırım değil mi?

Alıntıları Göster
    Herhangi bir farkı yok hocam. Marka farkı, soğutma farkı zotac ekran kartları msi asus vs markalara nazaran biraz daha uygun fiyatlı olabiliyor ama bu fiyat iyiymiş gerçekten.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.