Şimdi Ara

***** 250-300 ytl niz olsa hangi MP3 PLAYER ı alırdınız????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet beyler anlaşıldığı üzere ben 250 300 e kadar bi mp3 player almayı düşünüyorum ama bana hangisini önerebilirsiniz...ben araştırdığım kadarı ile CREATİVE muvo2 4GB 270 ytl civarı...mantıklı geldi...ne dersiniz???

• http://www.ideefixe.com/Bilgisayar/tanim.asp?sid=F7BGSSIUZ3705900ORNY burdan bi bakabilirsiniz ayrıca...

ayrıca bunu kullananlar var ise kutudan neler çıkıyor??? şimdiden teşekkürler
  • bence ideefixe en pahalı yer... daha ucuz siteler var... bi araştır google'dan... benim aklımdakilerwww.weblebi.com vewww.elmasepeti.com....
  • teşekkürler kontg... ancak güvenilirlik açısından ideefixe iyi diye biliyorum...bu açıdan weblebiyi tavsiye edermisin yani...hiç ordan bişey almadım da...tşk
  • tabii ki aldım ve ayrıca weblebi'nin kapıda ödeme seçeneği de var.. hani banka kartın yoksa kapıda ödeme seçeneğini seçebilrsin ve gerçekten güvenli ve isim yapmış bir sitedir. Ups kargo getiriyor ürünleri ve en geç 3 gün içinde elinde olur.
  • sağolasın kardeş ancak... weblebide creative 4gb yok malesef...kapıda ödeme özelliği de iyiymiş ama...neyse ilgine tşkürler..
  • ya arkadaşlar yapmayın lütfen hiç kullanan falan yokmu bu 4gb lık creative i...biraz bilgi paylaşımı lütfen...kutudan neler çıkıyor bilen yokmu..mesela şarj adaptörü varmı ayrıca...kumandası nasıl...

veya bu fiyata yakın başka önereceğiniz model...acil alacağım için soruyorum kusura bakmayın... bi de netten alabileceğim ii bir site...tecrübe paylaşalım lütfen...teşekkürler
  • evet varmış weblebi de haklısın...bulamamıştım da...ama pahalıymış...280 ey geliyo...
  • ben olsam ona 270ytl+dayanma süresi 10saat gibi bişe olduu için ek batarya+ses kaydedici ve radyo özellii eklien kumandaya para verip 400küsür milyona mal etçeime yanında fm kumandası hediye zen touch 20gb dan alırm 420-430milyona
  • git de bi kırtasiyeye sor yalnız lüx bi yere
  • istersen bi de bilgisayar cılara sor pazarlıkla alırsın
  • teşekkürler eagle of kafkas kardeş de rütbe yükseltme adına kaltesiz yorum ve msj atmanı kınıyorum...sakın yanlış anlama...ama yaptığın doğru değil...tavsiyenin de bi kalitesi olmalı yani hiç kimse birbirini kandırmasın şimdi..
  • ya ben de deli gibi mp3 player ya da ipod arıyorum... en uygun nereden bulucam ya?
  • walla benim araştırdığım kadarı ile en uygunwww.genpatech.com da creative 4gb 263 ytl...bana çok uygun geldi..alıcam galiba burdan...ancak burdan daha önce alışveriş yapan varmı genpatech ten...nasıldır..güvenilirmi...tşk
  • iyi bi şey olsunda farketmez modeli
  • bir de özel mesaj olarak binbaşı lara gönder onlar sana söyler
  • yaw hocam ben daha geçen hafta teknosadan 101$+kdv ye creativin dmp fx 100 modelini aldm. usb 2.0 destekli hafızası 256 mb belki sana küçük gelebilir. radyosu var ayrıca radyodan kayıt yapabiliyor. ses düzeyi ve kalitesi tatmin edici seviyede eğer extradan iyi bide kulaklık alırsan baslar filan gerçekten güzel aletin. AAA boyutunda tek bir kalem pille çalışıyo alet ve bu tek kalem pille 17 saat kesintisiz müzik dinleyebiliyosun. düşünürsen bilgine. bu arada bide tomphson diyte bi marka var millet pek bilmez bu markayı duyuncada uyduruk bişey filan sanabilirler ama sana şunu söyleyim creative 17564875 basar ben bundan tam 2 yıl önce almıştım hafıza kartı takılıyodu alete 55 ekran televizyon kadar ekranı vardı bide bir ses veriyordu akıllara zarar. sanki müzik setinden dinliyorsun. o derece yani. bu markayıda yaz aklının bi köşesine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legendary -- 1 Eylül 2005, 22:04:24 >

• quote:

Orjinalden alıntı: legendary

yaw hocam ben daha geçen hafta teknosadan 101$+kdv ye creativin dmp fx 100 modelini aldm. usb 2.0 destekli hafızası 256 mb belki sana küçük gelebilir. radyosu var ayrıca radyodan kayıt yapabiliyor. ses düzeyi ve kalitesi tatmin edici seviyede eğer extradan iyi bide kulaklık alırsan baslar filan gerçekten güzel aletin. AAA boyutunda tek bir kalem pille çalışıyo alet ve bu tek kalem pille 17 saat kesintisiz müzik dinleyebiliyosun. düşünürsen bilgine

hayırlı olsun dostum... nasıl memnunmusun?
  • quote:

Orjinalden alıntı: _TurkmenBoy_

quote:

Orjinalden alıntı: legendary

yaw hocam ben daha geçen hafta teknosadan 101$+kdv ye creativin dmp fx 100 modelini aldm. usb 2.0 destekli hafızası 256 mb belki sana küçük gelebilir. radyosu var ayrıca radyodan kayıt yapabiliyor. ses düzeyi ve kalitesi tatmin edici seviyede eğer extradan iyi bide kulaklık alırsan baslar filan gerçekten güzel aletin. AAA boyutunda tek bir kalem pille çalışıyo alet ve bu tek kalem pille 17 saat kesintisiz müzik dinleyebiliyosun. düşünürsen bilgine

hayırlı olsun dostum... nasıl memnunmusun?

sağolasın. son derece memnunum tek şikayetim radyosunun alıcı kalitesi çok iyi değil ama oda tatmin edici bi seviyede yani. ama ses olayı olsun pil sarfiyetı olsun gerçekten çok iyi. 1 hafa oldu alalı takriben günde 1,5-2 saat dinliyorum ve pil göstergesi halen tam dolu gösteriyor.( bu arada ekranında bide pil durum göstergesi var)

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.