Şimdi Ara

250-300 Arası Tavsiye...Allah Rızası İçin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vallahi kafayı sıyırmak üzereyim...Hepsi burada ...gold...vatan şaş computer...forum donanım...fotokritik...vs geiznmediğim site kalmadı...ne alacağını bilememek ne kadar kötü bişey...Fujının 250 liralık bir modeline takıldım...10 fotodan sonra pil bitiyormuş...Olımpusa baktım...sesli videsou yokmuş...Canona bakındım...Nikona baktım...hepsi birbirinin aynısının tıpkısı...yani Tayvan veya Çinde ucuz işçilik gücüyle marka konulan ürünler...beni ilgilendien LENS değilmi...Herkes Canon..Nıkon diyor...bunlardan şaşma diyor...Şnayder Zeıss mı neymiş...o lensler süpermiş...kafam çok karışık...ben halen ne alacağıma karar veremedim...

Makinamla motor gezilerine gittiğimde fotolar çekmek istiyorum...motor üzerindede hareket halinde çekebilirim...yani titreşim aza insin...

Kızımın sesli kaliteli videsounu çekmek istiyorum...3 yaşında ve düzgün bir fotosu yok yavrımın...

hani olursa...boş zamanlarda macroda çekmek isterim...olursa ballı börek...olmasada olur...

guc seçeneği alkalinli 2aa pilde olsun...hemen bitmesin...pil pahalı...

alacağım yer çanta şarj cihazı şarj edilebilir pil 1 gb vs hediye etsin...yanında eşantiyon...

avı ...jpeg vs bilmem...en iyisi hangisiyse o olsun...

mercek 35mm bilmem ne mm diyor anlamam...iyisi olsun...

sağlam brir marka teknik servis ilgili ve Avrupa Yakasında olsun...

Tr menülü olursa süper olur...otomatik mod olsun...açık havada gece çekimlerinde orta iyisi olsun...

çokmu şey istiyorum...önerdiğinzi direkt alıcam...saygılar...

• En güzeli Samsung alman gibi...
    Bu fiyatlarda ve güzel çekim yapar ve kullanımı pratiktir...
  • sanyo e6'yı bir inceleyin
  • birde model önerseniz çok mutlu olurum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: QamiQaze

sanyo e6'yı bir inceleyin

http://www.hepsiburada.com//productdetails.aspx?categoryid=248&productid=bd93671

vpc s70 nasıl hocam...7 megapiksel...fiyatıda makul gibi...quıck tıme denilen şey kalitelimi olur...yani video çekerken...izlerken...2.5 inçde güzel...

alaka için teşekkürler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: pirekare

En güzeli Samsung alman gibi...
    Bu fiyatlarda ve güzel çekim yapar ve kullanımı pratiktir...

http://www.hepsiburada.com//productdetails.aspx?categoryid=248&productid=bd93655

dıgımax s630 nasıldır hocam...avı diyor...jpegden dahamı iyi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: mete_han9999

quote:

Orjinalden alıntı: QamiQaze

sanyo e6'yı bir inceleyin

http://www.hepsiburada.com//productdetails.aspx?categoryid=248&productid=bd93671

vpc s70 nasıl hocam...7 megapiksel...fiyatıda makul gibi...quıck tıme denilen şey kalitelimi olur...yani video çekerken...izlerken...2.5 inçde güzel...

alaka için teşekkürler...

yeni bir ürün. onun için kimsenin fazla bir bilgisi yok. quicktime en kaliteli format. fakat fazla yer kaplama gibi bir yönü de var

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.