Şimdi Ara

25 yaşındaki bir genç nasıl 100.000 liralık araç kullanır? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
7
Favori
4.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O yaşta biri için baba parası olma ihtimali yüksek.
  • şöförlük yapıyordur

• mega holding falan ayakları yapıyorlar yok seminer yok iphone 5 aldım yok yurtdışına gittim falan hikaye şimdi bide telekom diye bişi çıkmış üye olacaksın 3 kişiyi üye yapacaksın 1milyardan onlarda başkalarını yapacak eskiden vardı titanlar yatlar katlar sonra baktılar ki en üstdeki adamlar parayı götürmüş hiç bir engelde yok komedi resmen kafanıza takmayın çalışın paranızı kazanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: aladinn

ben 19 yaşındayım altımda 118.000 tllik 2013 model bmw var. Ha ben tabiki alamadım.İstanbulda üni okuyorum. Memlekette babam ticaret yapıyor. iş araçları hariç 4 tane binek aracımız var biriside ablam ve ben kullanıyoruz. Çünkü ablamla üniversiteye gidiyoruz istanbulda. Zaten mezun olunca ablamla işimizin başına geçecez. O zaman babam bize bırakacak işleri. Allah o günleri gösterip başarılı olursak babama bize sunduğu araçlardan daha iyisini almayı çok isterim. Zaten hiçbir arkadaşımada benim arabam demem. Annemin arabası derim geçerim arkadaşlarımda sorgulamaz zaten.

Ne babalar var :) hasretiz
  • bi arkadaş vardı

quote:

Orijinalden alıntı: Lelouch Vi Britannia

quote:

Orijinalden alıntı: zero-man

quote:

yılda 1 kere ortalama 80-90 bin

yılda 1 defa banka mı soyuyorsunuz hocam

ayrıca kanıtıda şurada;
    quote:

inanmayanlar için ss
     25 yaşındaki bir genç nasıl 100.000 liralık araç kullanır?

beni affet,bu sırrı artık daha fazla tutamayacaktım o bankalara bizde para yatırıyoruz.

bakınız konusuda burada ,kısa yoldan zengin olmakmış !

http://forum.donanimhaber.com/m_93097929/f_//tm.htm#93098692

aynı işi sizde yaparsanız belki 80-90 binlik arabalara sizde binersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zero-man -- 29 Haziran 2014; 1:20:24 >

• hmm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne kadar ego tavan insanlar varmış forumda midem bulandı insanlar maddiyatlarıyla hava atıyorlar kişiliksizliğin dibi.
  • 25 yaşında 100 000 lik araba nerden çıktı bu para en iyisi sorma. kartel bir numara en büyük....
    aklıma bu şarkı geldi bir anda :)

• quote:

Orijinalden alıntı: enduluslucoban

araba kullanmayi biliyorsa problem olmaz sahinde ayni debriyag gaz ferraride

ferrari otomatik vites cahilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
  • Ticaret yapıp başarılı olan bir kimse bunu yapabilir.Hayat 25 yaşında başlamaz.İnsanların çoğu üniversite okurken kariyerinin temellerini atar ancak kariyer ağacının meyve verebilmesi için en az 8 sene geçmesi gerekir.Sen diyorsun ki gençliğimin baharında tuvalete gittiğim de yeşil kağıtlar görmek istiyorum o zaman ticaret şart
  • Çok isterdim kendi imkanlarımla sahip olmayı ama üniversite bitmedi daha 26 oldu yaş ve 2011 model aracımı (E92 BMW) kullanmaya devam ediyorum değiştirmeyi düşünmüyorum bir kere baba parasıyla alındı bundan sonrasını kendimiz çalışıp almamız gerekir.
  • Kartel bir numara en buyuk.Cehennemden cikan cilgin turk.25 yasinda 100 binlik araba nerden geldi bu para en iyisi sorma :)

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Bir insan 22 yaşında mezun olur hiç kayıpsız ise . 22 Yaşında direk bir işe başlasa maaşı 3000 olarak . Ailesinin yanında yaşasa Kredi alır .

Krediyi de kendi öder arabasını da alır . Ama çoğu tabiki de baba parası .

Ayrıca adamın dedesi babası çalışmış zamanında çocuğuna araba almış senin deden de gökyüzünü seyredeceğine çalışsaymış.

Bankadan kredi çekmek okadar kolay değil.. Teminat olarak gösterdiğin işyeri maaşı her zaman yeterli olmaz. Zaten kredi almak içinde o işyerinde en az 6 aydır çalışıyo olman gerekli. Okadar miktarda kredi çekmek istediğinde sana bu parayla ne yapıcağını sorarlar. Parayı kullanılacak alan keyfi harcamaya giriyosa, o yaştaki birine o krediyi vermeleri çok zor. Hadi verdiler diyelim, bankaların istediği faizden haberin vardır heralde? Aldığı maaşın yarısından fazlasını ödemek zorunda kalıcak. 3 bin tl'lik maaşla bu borcu kısa sürede ödeyemiceğini düşünürsek, ayrıca ömür boyuda ailesinin yanında yaşayamaz.
    Arabayı kullandığı süre boyunca kazandığını ödemek zorunda kalıcak. Bir araba için kim böyle bişeyi isterki? Diğer yandan çalıştığı işte uzun süre duracağının garantiside yok. Banka bu ihtimalleri her zaman düşünür. Tabiki bu keyfi harcama içindi. Eğer o kişi çekiceği para ile bir iş kuracaksa ozaman bankalar her zaman destek olur. Çünkü iş demek para demektir. Belki kuracağı işten gelen parayla borcunu kısa sürede ödeyebilir. Ancak diğerlerinde olduğu gibi bununda garantisi yok. Demek istediğim öyle elini sallayarak kredi çekilmiyo

• quote:

Orijinalden alıntı: Muhammet

Maaşlı iş yerine, ticaret yapmayı öğrenmiş kişidir.

Cevap budur.

Hocam bizim iş yerinde çalışan eleman 1 aylıkken 15 bin kredi çekti garantiden yani sicilin temizse verirler.

Albert Aynstayn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raunk -- 29 Haziran 2014; 2:46:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Albert Aynstayn

quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Bir insan 22 yaşında mezun olur hiç kayıpsız ise . 22 Yaşında direk bir işe başlasa maaşı 3000 olarak . Ailesinin yanında yaşasa Kredi alır .

Krediyi de kendi öder arabasını da alır . Ama çoğu tabiki de baba parası .

Ayrıca adamın dedesi babası çalışmış zamanında çocuğuna araba almış senin deden de gökyüzünü seyredeceğine çalışsaymış.

Bankadan kredi çekmek okadar kolay değil.. Teminat olarak gösterdiğin işyeri maaşı her zaman yeterli olmaz. Zaten kredi almak içinde o işyerinde en az 6 aydır çalışıyo olman gerekli. Okadar miktarda kredi çekmek istediğinde sana bu parayla ne yapıcağını sorarlar. Parayı kullanılacak alan keyfi harcamaya giriyosa, o yaştaki birine o krediyi vermeleri çok zor. Hadi verdiler diyelim, bankaların istediği faizden haberin vardır heralde? Aldığı maaşın yarısından fazlasını ödemek zorunda kalıcak. 3 bin tl'lik maaşla bu borcu kısa sürede ödeyemiceğini düşünürsek, ayrıca ömür boyuda ailesinin yanında yaşayamaz.
    Arabayı kullandığı süre boyunca kazandığını ödemek zorunda kalıcak. Bir araba için kim böyle bişeyi isterki? Diğer yandan çalıştığı işte uzun süre duracağının garantiside yok. Banka bu ihtimalleri her zaman düşünür. Tabiki bu keyfi harcama içindi. Eğer o kişi çekiceği para ile bir iş kuracaksa ozaman bankalar her zaman destek olur. Çünkü iş demek para demektir. Belki kuracağı işten gelen parayla borcunu kısa sürede ödeyebilir. Ancak diğerlerinde olduğu gibi bununda garantisi yok. Demek istediğim öyle elini sallayarak kredi çekilmiyo

Dostum adamın tek zevki arabadir belki benim gibi . Çocukluğundan beri istedigi bir arabadir alır yani .
    Babası kefil olabilir durumu iyiyse yani bir sürü sey olabilir veya kısaca babası almıştır

Ben burada ihtimalleri düşünmedim ama bu da olabilir sonuçta su Ramazan gunünde kimsenin günahı alınmamalı

• 25 yaşındaki çocuğun kökeni yani sperm ve yumurtalık buluşması zengin kaynaklardan sağlandığı için oluşan çocuk ta zengin oluyor.

Anne --- Baba
    1.Zengin x Fakir = Zengin
    2.Fakir x Zengin = Zengin
    3.Zengin x Zengin =Zengin
    4.Fakir x Fakir =Fakir

100bin liralık araç kullanan çocuk ilk 3 maddenin birinden meydana gelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infernaltr -- 29 Haziran 2014; 2:54:07 >
  • 25 yaşında 100 binlik araba nerden geldi bu para en iyisi sorma gerçi 25 yaşında öyle bir araca sahip olabilmesi için müthiş ticari zekaya ve çevreye sahip olması gerekir ya da soyguncu eş Dost olması gerekir Örn. Bilal erdoğan o 25 yaşında milyon dolarlara sahipti

• Bizim insanımızın yaptığı en iyi şey açken tok görünmektir :) Siz böyle gençleri zenginmi sanıyorsunuz tamam böyle bi araba alınabilir ama eğer babası çok zengin değilse çocuk hayatında yapacağı tüm birikimi o arabaya harcamıştır.Bundan sonra hayatı boyunca ev sahibi olamaz yada bi kız sevse düğün bile yapamaz ama tüm yatırımı arabaya yapıyor bi ara böyle durumları araştırmışlardı ve Türkiyede ki çoğu genci ilerde çok zor zamanlar bekliyor denmişti ama bu söyledilerim baba parası ile eğer olmamışsa olur.

Ticaret diyenler var 10 yaşında holding sahibimi oldu bu umarım peçete satarken bi anda zengin oldu massallarına inanmıyorsunuzdur eğer genç kendi o parayı kazanırsa haram paradır o ülke şartlarında normal yollarla kimse o kadar para kazanamaz.

• Baba parasi o yasta kendi kazanipta alan %2-3 ü gecmez

• eger hiçbir maddi destegi yoksa alamaz. üni vs iş derken ve para biriktirme derken zaten yaş 35'e gelir ozaman belki kredi filan alabilir.

25'te alıyorsa veya daha düşük yaşta, ailesi destek çıkmıştır ki , buna da kimse karışamaz milletin ne aldıgı, neye para harcadıgı kimseyi ilgilendirmez.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.