Şimdi Ara

25 yaşındaki bir genç nasıl 100.000 liralık araç kullanır? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
7
Favori
4.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bindirdi mi seni
  • quote:

Orijinalden alıntı: Minrax

Bindirdi mi seni
    Bir insan 22 yaşında mezun olur hiç kayıpsız ise . 22 Yaşında direk bir işe başlasa maaşı 3000 olarak . Ailesinin yanında yaşasa Kredi alır .

Krediyi de kendi öder arabasını da alır . Ama çoğu tabiki de baba parası .

Ayrıca adamın dedesi babası çalışmış zamanında çocuğuna araba almış senin deden de gökyüzünü seyredeceğine çalışsaymış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Minrax

Bindirdi mi seni

Hee beraber gezdik knkkari kizlar hayran kalıyor ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Bir insan 22 yaşında mezun olur hiç kayıpsız ise . 22 Yaşında direk bir işe başlasa maaşı 3000 olarak . Ailesinin yanında yaşasa Kredi alır .

Ayrıca adamın dedesi babası çalışmış zamanında çocuğuna araba almış senin deden de gökyüzünü seyredeceğine çalışsaymış.

Iki dedemide neredeyse göremeden öldüler fazla hatirlamiyorum ikisinide.
  • Kredi çekebilir Maaşı iyiyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: Filmadamı

Kredi çekebilir Maaşı iyiyse
    İyi bir işi varsa 3-4 bin kazanacağı gayet alabilir bence.Aileside yardımcı olur tabii ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elmanders

quote:

Orijinalden alıntı: MajoooR

quote:

Orijinalden alıntı: Elmanders

quote:

Baba parasi haric..

Nasil sahip olabilir yorumlarinizi bekliyorum. Yoksa o gördüklerimiz hep baba parasımı?

Başka ne olabilir diye düşünüyorum aklima gelmiyor o yaşta Üniversite bile yeni yeni bitmiş oluyor.

20 yaşımdayım ve 350 bin liralık araba kullanıyorum.
    Ciddiyim.

Nasil elde ettin olm :d bak bu kadar adam merak ediyor?

Baba parasiysa söyleme

Baba parası

Ne kullaniyosun hocam merak ettim

• Ne bu para en iyisi sorma
  • Babadan dededen bısey kalmamısa,ıllegal yollardan parayı vurmustur baska turlu ımkansız,tamam 3 bın lırayla 22 yasında ıse baslasın da ev yoksa kenarda bırıkım yoksa gıdıp 100 bıne arac alıp ac mı kalsın adam
  • quote:

yıllık vergisi ne kadar olur 100 bin tl lik aracın ? düşündünmü hiç
  • quote:

Orijinalden alıntı: cübbeli gandalf

Ne bu para en iyisi sorma
    ben 19 yaşındayım altımda 118.000 tllik 2013 model bmw var. Ha ben tabiki alamadım.İstanbulda üni okuyorum. Memlekette babam ticaret yapıyor. iş araçları hariç 4 tane binek aracımız var biriside ablam ve ben kullanıyoruz. Çünkü ablamla üniversiteye gidiyoruz istanbulda. Zaten mezun olunca ablamla işimizin başına geçecez. O zaman babam bize bırakacak işleri. Allah o günleri gösterip başarılı olursak babama bize sunduğu araçlardan daha iyisini almayı çok isterim. Zaten hiçbir arkadaşımada benim arabam demem. Annemin arabası derim geçerim arkadaşlarımda sorgulamaz zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aladinn -- 28 Haziran 2014; 19:45:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aladinn

ben 19 yaşındayım altımda 118.000 tllik 2013 model bmw var. Ha ben tabiki alamadım.İstanbulda üni okuyorum. Memlekette babam ticaret yapıyor. iş araçları hariç 4 tane binek aracımız var biriside ablam ve ben kullanıyoruz. Çünkü ablamla üniversiteye gidiyoruz istanbulda. Zaten mezun olunca ablamla işimizin başına geçecez. O zaman babam bize bırakacak işleri. Allah o günleri gösterip başarılı olursak babama bize sunduğu araçlardan daha iyisini almayı çok isterim. Zaten hiçbir arkadaşımada benim arabam demem. Annemin arabası derim geçerim arkadaşlarımda sorgulamaz zaten.

Alıntıları Göster
    Kiralık

Bizde de şahin var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheRad67 -- 28 Haziran 2014; 19:49:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sessizlerin_umudu

quote:

yıllık vergisi ne kadar olur 100 bin tl lik aracın ? düşündünmü hiç

1 ) Arabaların vergisi parasına göre değil motor hacmine-Yaşına ve Türüne göredir

Google a motorlu taşıtlar vergisi yaz ne kadarmış yıllığı öğren.

2) Arabalar konusunda bana laf atmaya kalkma bile

• quote:

Baba parasi haric..

Nasil sahip olabilir yorumlarinizi bekliyorum. Yoksa o gördüklerimiz hep baba parasımı?

Başka ne olabilir diye düşünüyorum aklima gelmiyor o yaşta Üniversite bile yeni yeni bitmiş oluyor.

Sen beni dinle
    Genç yaşta zengin mi olmak istiyorsun
    Muteahhitlik yapacaksin
    benim babam 68 li gençliğinden beri muteahhitlik yapiyor gençlik yillarinda(90 li yillar) o donemin en luks arabasi olan opel vectra ya biniyordu 1992 de(24 yaşinda)
    Babami ovmek icin anlatmadim sadece gerçekler bu en çok kazandiran meslek muteahhitlikdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dxdiag36

quote:

Baba parasi haric..

Sen beni dinle
    Genç yaşta zengin mi olmak istiyorsun
    Muteahhitlik yapacaksin
    benim babam 68 li gençliğinden beri muteahhitlik yapiyor gençlik yillarinda(90 li yillar) o donemin en luks arabasi olan opel vectra ya biniyordu 1992 de(24 yaşinda)
    Babami ovmek icin anlatmadim sadece gerçekler bu en çok kazandiran meslek muteahhitlikdir
    anne parası da olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

anne parası da olabilir

Alıntıları Göster
    zeki babası vardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: aladinn

Zengin olacaksa da senin gibi Görgülü olsun knk

• Bir araca 100.000 TL vererek kullanabilir.
  • devlete kapak atmayı düşünmeyen akıllı bir arkadaştır

(görüyorum herkes devlete kapak atmayı düşünüyor devlete girerek öyle arabalara asla binemezsiniz nokta)
  • quote:

Nerde 3000' e başlıyor kardeş söyle bizde başlayalım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.