Teğmen
19 Ekim 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 23 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bir sitede gördüm alintidir.

iPhone X'in hiçbir yerde okumadığınız harika özellikleri!
Evet, yıllardır beklediğimiz o özel lansman günü geldi. Öyle özellikleri var ki bu telefonun, hemen şu an yüksek faizli bir kredi çekip onu ALMALISINIZ!
iPhone X'in hiçbir yerde okumadığınız harika özellikleri!

1. Tüm zamanların en pahalı iPhone'u olması
Son çıkan model olduğu için, en pahalı model de aynı zamanda. Yani bu telefonu, öncekilerden ayıran en önemli özelliği yolda yürürken, cebinizdeki o tatlı ağırlığı hissettiğinizde aklınıza telefonun 6 bin TL olması gelecek.
Uzmanlara göre bu durum insana moral veriyor. Moraliniz bozulduğunda, iPhone X'in kavisli yüzeyini elleyebilir, sonra tekrar cebinize koyabilirsiniz.

2. Zor gününüzde size destek olan bir telefon olması
Pahalı bir iPhone, pahalı bir ikinci el satış fiyatı da demek. Örneğin, yüksek lisans yapacaksınız ve acil 8 bin TL ihtiyacınız var. Diğer telefonlar ile yapamayacağınızı bu telefonla yapabilirsiniz! Satarsanız, kozmetiği iyi ve kılcal çizikler dışında önemli bir problemi olmayan iPhone X için ikinci el değeri en kötü 4 bin TL olacak. Yani zor gününde satılarak size destek olabilen, sorun çözen telefondur.
3. Finans sektörüne hareketlilik katması

Kredi kartlarından çekilecek nakit avanslar, yüksek faizli bireysel ihtiyaç kredileri ile EKRANA BAKTIĞINIZDA YÜZÜNÜZÜN EMOJİSİNİ YAPABİLEN bu harika telefon alınacak. Bu sayede bankalar kredi verecek, piyasaya para girişi olacak. Sadece bankalar değil telekomünikasyon sektörü, seyyar telefon kılıfı satan müteşebbisler de pastadan payını alacak.

4. İşsizlik oranını azaltması
iPhone, yaratacağı borçlanma ile insanları işine bağlayacak ve EEE YETTİ BE BEN İSTİFA EDİYORUM demelerini engelleyecek. E yani, herif 96 ay vadeli telefon borcuna girmiş. Demek ki en az 96 ay ülkesi için, ailesi için çalışacak! Bu da işsizlik oranının düşmemesine neden olacak. İşsiz olup bu telefondan alanlar, bir şekilde işe girecekler.

5. Tarımın güçlenmesi
iPhone satışları başlayınca, telefon dolandırıcıları da internet üzerinden sahte iPhone ilanları vermeye başlayacak. Telefon yerine salatalık, domates, patlıcan koymayı seven dolandırıcıların bu talepleri çiftçinin yüzünü güldürecek. Talep karşılanamadığı için üretim artacak, devlet teşvikleri ile birlikte şehirden tarım yapmak için kırsal kesime göç edenler olacak.

6. Türkiye hedeflerini tutturuyor!
Şimdi iPhone X ile gelen bu tüm yeni özellikleri üst üste koyduğumuzda işsizlik azalıyor, tarım güçleniyor, finans sektörü güçleniyor derken bir bakacağız ki Türkiye artık G8 e katılmıyor.
Kendi başına G1 düzenliyor. O kadar iyi olmuşuz ki, diğerleri yan kahvede. Ben bu konuda ciddi ciddi ümitliyim. iPhone X'in ülkemizin refahı ve huzuru için iyi bir adım olacağını düşünüyorum. Buradan Apple çalışanı tüm değerli dostlara selamlarımı gönderiyorum.
Kısa bir süre önce yolda görmüştüm lüks görünümlü bir aracti yakından baktım Mazda nin xedos modeliymis.

Yine bugün bir ikinci el araç sayfasında gördüğüm araç Mitsubishi sigma modeliymis.

biraz önce elimi yıkamak için lavaboya gittiğimde kocaman bir örümcek gördüm. tabiiki öldürmedim lavaboda iken resim çekmedim ürkmesin diye. gittim bardakla yakaladım bu fotoları çektikten sonra da dışarı saldım kendisini. başına böyle durumlar gelen arkadaşlar sizde böyle yapın hemen öldürmeyi düşünmeyin.
edit ikinci resim açılmıyordu umarım düzeltebilmişimdir. mobilim netice de
uzun zaman sonra kupon tuttu hayret . ama iyi geldi gece gece :) lyon maçı artı 7 olacak gibiydi ucuz yırttık.
Beyler Duzce civarindan olan varsa tuhaf bi isik var gokyuzunde kuzey tarafinda. Ss ekleyemedm bu civardan olan varsa ss ekleyn.
gece gece sesli güldüm gelde bu resmi paylaşma şimdi foto başlığı malum KEDİ CENINI SENİN
intel i 7 2600k işlemci bir sitede indirime girmiş i 5 fiyatına neredetse 565 tl civar ama adını hiç duymadım BU site güvenilirmi acaba bu site
bir arkadaşım paylaşmış face de kediyi bulun yazıyordu bayağı bi aradım ama sonunda buldum
sistem değişikliği yapmayı düşünüyorum nette ikinci el işlemci anakadrt ve ram buldum.
Intel Core i7 975 Extreme Edition 3.33GHz 8M L3 Cache LGA1366
ASUS Rampage III Extreme Intel X58 Soket 1366 DDR3 2200MHz (O/C)
CORSAIR Dominator® GT DHX Pro 3x2 6GB 2000MHz CL8 + AirFlow Fan Kiti
bu sistemi düşünüyorum 1400 liraya ikinci el buldum
mevcut sistemim
ams pııx4 955 b.e. - gigabyte ga880gmud2h- kingstone hyper x cl9 1600 mhz 4 gb- western digital 1tb 7200 rpm 64mb-msi r6850 p.e. 1gb 256bit-ezcool a200d 600 watt psu
yukarıdaki üç parça ile mevcut sistemdeki diğer parçalar uyum sağlarmı değiştirmeye değermi. yardımcı olursanız sevinirim
videonun sonu süper bitiyor eleman bunu haketti bence
Hakkında
Meslek: mobilya
Forum İmzası:
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün, şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır. . . ” Hz. Ali (r.a.)
Hakkımda:
Sular Hep Aktı Geçti,
Kurudu Vakti Geçti,
Nice Han Nice Sultan,
Tahtı Bıraktı Geçti,
Dünya Bir Penceredir,
Her Gelen Baktı Geçti..
Sular Hep Aktı Geçti,
Kurudu Vakti Geçti,
Nice Han Nice Sultan,
Tahtı Bıraktı Geçti,
Dünya Bir Penceredir,
Her Gelen Baktı Geçti..

ya islamla yükselir
ya inkarla çürürsün,
bu yol mezarda bitmiyor
gittiğinde görürsün (N.F.K)
Sistem ve Tercihleri
TV
LG
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.078
İkinci El Bölümü Mesajları: 12
Konularının görüntülenme sayısı: 158.192 (Bu ay: 118)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 70 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.