Şimdi Ara

25 Mbit Hızla Hiç bir şey Yapamamam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

25 Mbit Superonline Fiber kullanıyorum. Son 3 gündür ne Youtube'den neden diğer online sitelerden hiç bir şey izleyemiyorum. Youtube yine 480p olarak geçte olsa videoları açıyor. Ama diğer sitelerde hiçbir şekilde videolar açılmıyor.

Hız testinde sıkıntı yok. Torrent'de denedim onda da herhangi bir sıkıntı yok. Ama olay Stream sitelerine gelince hak getire. Çoğunda videolar bile açılmıyor.

Bu sıkıntı sadece bende mi var yoksa başka superonline fiber kullananlarda aynı sıkıntıyı yaşıyor mu?

• Cumartesi ve pazar ara ara ben de yaşadım aynı sıkıntıyı. Ankara, 50mbit fiber.

720p'de yavaş yükleme sorunu vardı Youtube'da
  • Dün Twitch.tv de 8 Mbps TTNet'de 480p bile donuyordu. Şu an bakıyorum da iyi, donmuyor 720p'de. SOL'da mı acaba bantgenişliği kısıtlaması uyguluyor?
  • youtubede 4k falan hepsi yukleniyor ama twitch de 4-5 refresden sonra duzgun izlenebiliyor. ayrica youtube mobil tablet dunden beri videolar yuklenmiyor anlamis degilim :(
    Not: 100mbps
  • deskel kullanıcısına yanıt
    Bildiğin Youtube veya Twitch bile izleyemiyorum. Bildiğin leş gibi muamele ne zaman bu ne yavaşlık desem düzelttik diyorlar 3 gün düzgün 4.5. gün hop yine leş.
  • Vatov kullanıcısına yanıt
    bende sorun yok genel degıl demekkı bolgeseldır onlar halletmesı lazım
  • Şu an bende yaşıyorum hatta 3 gündür böyle. 1 senedir Esenyurt İstanbulda kesintisiz sıkıntısız pingsiz net kullanıyorum ama 3 gündür bişey oldu. 16mbps olmasına rağmen 1080p source twitch olsun 1080p 60fps youtube olsun izlerdim. Şu an 480p video bi doluyor bi dolmuyor. Hele telefonumu evde wifiden çıkardım. Modemi falanda resetledim arkadan ama yok aynı. Noluyor anlamadım ?
    Öğrenirseniz alıntı pls.
  • Bende Youtube ve Twitch düzgün çalışmıyor devamlı donuyor.Google Play'i hiç kullanamıyorum ).İndirme hızında sıkıntı yok sadece.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.