Şimdi Ara

%25 İndirimli Steam Cüzdan Kodu - Paramara - Kış indirimleri öncesi yanıyor. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
5
Favori
7.192
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 50 TL kalmadığından diğerlerini alabildim. Keşke daha erken haberim olsaydı kaçırmışım.
  • Arkadaşlar bu steam kodları ile sadece oyun içi mi alım yapabilirim yoksa steam üzerinde satılan her hangi bir oyunu satın alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: copela

Arkadaşlar bu steam kodları ile sadece oyun içi mi alım yapabilirim yoksa steam üzerinde satılan her hangi bir oyunu satın alabilir miyim?

İstediğiniz gibi kullanabilirsiniz steamde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

quote:

Orijinalden alıntı: copela

Arkadaşlar bu steam kodları ile sadece oyun içi mi alım yapabilirim yoksa steam üzerinde satılan her hangi bir oyunu satın alabilir miyim?

İstediğiniz gibi kullanabilirsiniz steamde

zaman geçmiş hiçbir steam cüzdan kodu göstermiyor
  • Kampanya sona erdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: yazaryonetmen

quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

quote:

Hocam oradan ulaştım cevap vermediler. Eğlence fabrikası ile iletişime geçtim, banka dekontunu gönderdim. İnceleyeceklerini söylediler bakalım.

Nedir durum ?

Eğlence fabrikasından önder boydak bey ile mail yoluyla iletişime geçtim. Bankadan bilgi beklediklerini, bilgi geldiğinde, benimle iletişime geçeceklerini söyledi. Büyük ihtimal pazartesi belli olur buraya yazarım.

Sorun ile ilgili benimle iletişime geçtiler ve para iadesi yapılacağını söylediler. Ben parayı değil kodu istediğimi söyledim, onlarda 50tl steam cüzdan kodunu gönderdiler. Kısa sürede sorunu çözüldü.

• Satacak varsa steam kodu alalım

• quote:

Orijinalden alıntı: -luckygirl-

quote:

Orijinalden alıntı: Asite06

Girdiğin bilgiler hatalı görünüyor diye hata verip duruyor kızdım ama artık

bana da aynı hatayı veriyor doğru olmasına rağmen, çözebildiniz mi?

Bu hatayı büyük ihtimalle cep telefonu başkasının üzerine kayıtlıysa alıyosunuz. Ing bu konuda hassas :) telefon sizin üzerinize kayıtlıysa bilemicem.

• Telefon benim üzerime. Sanırım işlemi yaptığımda internetle alakalı bir durum oldu.

• Bu Paramara uygulamasının Ps Store için de kampanyası var mı?
  • quote:

Telefon benim üzerime. Sanırım işlemi yaptığımda internetle alakalı bir durum oldu.

aynı hatayı bende aldım.100 den fazla deneme,farklı işletim sistemi,farklı telefon hepsinde denedim olmadı.en son mail attım. geri dönüş yaptılar,2 gün incelendi ikametgahım yurtdışı olduğu için kayıt olamazsınız o yüzden sürekli bu hatayı alıyorsunuz dediler.peki dedim kapadım.
  • 3d secure hatasi alıyorum surekli ya çıldırcam

• 100e 30 gg çeki 1 tl 100 steam kodu 110 tl 80tl ye 100tl steam kod alınıyor tc falanda yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • road35 R kullanıcısına yanıt
    Gg cek nerde 1 tl hocam

• Hortlatiyorum ama şuan kampanya yeniden devam ediyor. Yılbaşı için alınabilir.

• Sealine kullanıcısına yanıt
    Kampanya. Hiç durmadı ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aylar önce yapılan kampanyanın aynısı. O zamanlarda aldığım için hala "Kampanyadan sadece bir kere faydalanabilirsin." uyarısı veriyor. Sanalkart da denememe rağmen başarılı olamadım. Daha önce de faydalananların bilgisine.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.