Şimdi Ara

25-26 Nisan Direksiyon Sınavına Girecekler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün giriş belgeleri çıkmış sınava cumartesi saat 16:00 da giriyorum arkadaşlar herkese başarılar
    Kalkış park felan iyide şu ayna düzeltme gibi olaylarını arada derste unuttuğum oluyordu inşallah sınavda yapmayız bu hataları :)

• Sınavım 4 teydi.Sınavı bitirdik geldik arkadaşlar.Hocalar sağolsun iyilerdi stres vs yaptırmadılar sohbet ettik felan.

sorunsuz sinyal vs kaldırdım başladım sınava.Yokuşta önümde 4 araba vardı hoca bunları geç öyle dur kalk yapalım dedi onuda sorunsuz yaptım.Düz sağdan giderken şahinin biri arkamdan selektör yapıp durdu halbuki sol boş geçip gitsene.Hoca napıyo bu felan dedi.Bende sürücü adaylarına önem vermiyorlarki hocam dedim.Sen ehliyet alınca önem verirsin dedi gülerek.Sınav ortasında kavşak var parkurda ordan geçerken önümdeki sürücü adayı 2 defa stop ettirince bende arkasında beklemek zorunda kaldım hoca sen bekle o gitsin öyle geçeriz dedi.Sonra tali yoldan araba önümü kesti kavşakta sağa kırıp arkasından geçip öyle döndüm hoca manevran iyiydi dedi orayıda sorunsuz geçtim geri parkıda sorunsuz tamamladık.Kursun önüne gelince inerken arabayı boşa alıp el freni çekip motoru durdurdum.
    Hoca sen sabahtan beri nerdeydin herkes kalmıştı sen iyiydin hadi geçmiş olsun dedi.Sağolun hocam iyi günler diyip arabadan indim.
    Söyledikleri bu sözlere göre hatasız sürdüm sanırım geçtim hakkımızda hayırlısı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlgosTR -- 25 Nisan 2015; 17:29:22 >

• yarın 4 te de benim var şans dileyin :D
  • ben 26.04.2015 tarihli direksiyon sınavından kaldım bir daha ki sınava ne zaman girebilirim ?
    yada 02.05.2015 - 03.05.2015 tarihli direksiyon sınavına girebilirmiyim
  • hawk başarılar hocam stres yapma demeyeceğim çünkü mecburen yapıyosun.Kavşakta önümdeki aday stop ettirdiğinde benim dizim titriyodu yok böyle bir heycan :)
    o an acaba bende stop ettirirmiyim korkusu geldi :) Kavşağı geçtikten sonra herşey düzeldi dizdeki titreme felan sanırım diğer adayın stop ettirmesi bende etki yarattı :)

emau kursunla konuş sanırım girebilirsin ücreti yatırdıktan sonra bizim kursta 18 nisan sınavından kalanlar dün girebildi 1 hafta daha ders alıp kurstan kursa değişebilir bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlgosTR -- 26 Nisan 2015; 12:06:36 >
  • emniyet kemeri takmayı unuttuk kaldık 03.05.2015 tarihli direksiyon sınavına girebilirmiyim arkadaslar
  • quote:

Orijinalden alıntı: badb0y

emniyet kemeri takmayı unuttuk kaldık 03.05.2015 tarihli direksiyon sınavına girebilirmiyim arkadaslar

Geçmiş olsun kursu arayıp sorabilirsiniz bazı kurslar haftadan haftaya girdiriyor.Örneğin benim gittiğim kursta 18 nisanda kalanlar dünkü 25 nisan sınavına girdiler 1 hafta arayla
  • Komisyon cok insafliydi bir kere stop ettim bikac kere sinyal unuttugum halde gectim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: game-thrones

Komisyon cok insafliydi bir kere stop ettim bikac kere sinyal unuttugum halde gectim.

Hocam bana da bişey demediler 6'da belli olur dediler. Sen nereden anladın geçtiğini?
  • 2'den 1 yerine 3'e atmışım nasıl olmuşsa durup u dönüşü yapacağımız yerde, stop etti araba diğer sınavda görüşürüz dediler direk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 26 Nisan 2015; 15:12:57 >
  • Komisyondan biri iyi birine benziyordu, normal sürdüm parkımı yaptım. Park mesafesi için 70 cm falan dediler galiba fazla bırakmışım. Parktan çıkarken de araba 2 kere istop etti. Galiba kaldım sınavdan ama acayip moralim bozuldu.

Diğer şeyleri kusursuz yaptım sinyal, dur-kalk, geri geri park etme falan olaylarını. Allah yardımcısı olsun herkesin. Ama bence saçmalıyorlar bu kadar çok puan kırıp. Sonuçta acemi insanlarız daha önceden sürmüşlüğümüz pek yok ve heyecan da cabası. Zaten insan süre süre tecrübe kazanıyor. Kaldım diye düşünüyorum ama yine bir umut belki geçeriz Allah'ın izniyle. İnşallah herkes geçer, Allah herkese yardım etsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi san lorenzo -- 26 Nisan 2015; 22:55:18 >
  • Benim girdiğim arabadaki komisyonlar iyiydiler benden 1 önce binen bayan kalkar kalmaz stop ettirdi tamam devam et dediler indirmediler.Cam açık olunca duyduk bizde.İleride rampadada aynı bayan stop ettirmiş galibaki 3 5 dk geçmeden hoca direksiyon koltuğunda kursun önüne geldiler.
    Dün girdim sınava bugün kursu aradım belli oldumu diyerek hayır yarın açıklancak dedi her kurs keyfi açıklıyor sanırım
  • Son ana kadar gelip son anda kaldırıma çıkarak kaldım

• Son ana kadar siz sürdüyseniz geçmişsinizdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arkadyeviç -- 26 Nisan 2015; 19:28:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spirit of Fox

Son ana kadar siz sürdüyseniz geçmişsinizdir

Yok hocam,mesaj geldi biraz önce kurstan kalmışım...Tamam yaptığım yapılacak bir şey değildi ama,yine de bu yeni yönetmelikte çok büyük bir rant dönüyor bence,kaldığım gibi mesaj geldi 140 tl sınav+ders ücreti Hem devlet kazanıyor,hem kurs daha ne olsun...
  • size anında cevap gelmiş hocam dünkü sınavı söylemediler bize daha her kurs ayrı bir havada :)
    dosyaları sınav akşamı toplayıp mesaj atmak zor geliyor galiba pazartesine erteliyorlar

140 lira çok değilmi anlaşmanızda yazıyormu bizde kalırsak kurs 100 tl istiyordu açık açık söylediler 30 35 tl tekrar ders çalıştırma masrafı diyerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlgosTR -- 26 Nisan 2015; 20:28:31 >
  • AlgosTR kullanıcısına yanıt
    Hiç sorma hocam,kurs konusu ayrı bir facia..Ama sistemi öyle bir oturtmuşlar ki,kurs değiştiremiyorsun bile...
  • Evet arkadaşlar bende kalmışım ama hangi akla binaen kaldım çok merak ediyorum. Arkadaş dur-kalkı başarılı yaptım, sinyalleri atlamadım, trafikte tehlikeli bir şeyler yapmadım, yolu falan kontrol ederek sürdüm daha ne yapalım?

Tek hamle de parkı yaptım ama heyetten bir lavuk 50 cm değil, 70 cm aralık var falan dedi. Be insan israfı ben sürücü adayıyım, yani acemiyim ne bekliyorsun ki benden? Bir futbolcuya girer girmez Cristiano Ronaldo ol denilebilinir mi? Bu da aynı şey. İnsan tecrübe ile öğrenir bazı şeyleri.

Verdiğim para haram-zıkkım olsun. Başka hiç bir şey demiyorum.
  • Parktan çıkarken 2 kere stop ettirdim yazmışsınız yukarıda sanırım müfettiş gördü ve not aldı o yüzden kaldınız
  • 18 inde kalmistim mayisin sonunda sinav var diyorlar burdakiler nasil 1 hafta arayla giriyor millet

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.