Şimdi Ara

25.06.2021 Getir Yemek 1 sipariş verin ikinci sipariş 30 tl indirimli (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
2
Favori
10.212
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

maximum indirim 20 işte üstüne düşmüyo

• quote:

Orijinalden alıntı: .Eray.

maximum indirim 20 işte üstüne düşmüyo

GETiR getir her yerde reklamı var telefona indirdim boşa imiş, değmez ,

Çok reklam yapılıyor indirelim dedik fos çıktı,

Örnek Sepet yazmış 60 -40 indrim 70-50 v.s sipariş verecektim evde yemekte yok, kampanyaya güvendim, dumur olduk !!!!Hanımdan şu anda fırça yiyorum

• fearless_X kullanıcısına yanıt

sağdaki yazan ödeyeceğin indirimli tutar tam okumadınız sanırım kampanyayı

• quote:

Orijinalden alıntı: .Eray.

sağdaki yazan ödeyeceğin indirimli tutar tam okumadınız sanırım kampanyayı

Bu kadar çok reklam yapılıyor herkes ballandıra ballandıra yazmış şu kadar indirim bu kadar indirim diye,

Heyecanla onları indirim diye okumuşum,

Bunlar salak mı sanıyor insanı örnek yazmış, 20 tl indirim ilk siparişe yaz geç işte !!!

• Hangisinden sipariş versem bilemedim. Şaşkınım şu an.

25.06.2021 Getir Yemek 1 sipariş verin ikinci sipariş 30 tl indirimli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30 tl yapmışlar ilk sipariş limitini Balıkesir de,ama akşam sepeti icin her restoran geciyorda 20 liralık menü 30tl getirde yersen ...

• seçili mekanlar diyorsa kullanmayın.

Zaten o mekanların %50 indirimi oluyor.

• kampanya patlamıştır:

indirimler tanımlanmıyor.

• indirim tanımlandı, tek restoranda geçerliydi. restoranda kapadı şu an kupon görünmüyor bile. muhtemelen kupon görünmeyen arkadaşlar için de öyle, aktif seçili restoran yok.

Seçili restoran işi beni bozar, kendi kendilerine faydanılamayan kampanya yapmaya devam etsinler. Ne güzel ilk günki kampanyada heryerde geçerli indirim vermişti akşam için. Yapacaksanız düzgün yapın, ayıp vallahi.

• Rezalet bi kampanya oldu bir kez katılayım dedim.

Seçili 1 restoran vardı umarım ölmem. 2 saatte teslimatta cabası

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Seçili restaturantta bile geçmiyor nasıl bir iş bu !!! 2 saat oldu alışveriş yapalı kampanya görünüyor yine de düşmüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: fearless_X

Seçili restaturantta bile geçmiyor nasıl bir iş bu !!! 2 saat oldu alışveriş yapalı kampanya görünüyor yine de düşmüyor

Maddelerde sadece restoran getirsin ve minimum sepet tutarından yüksek siparişlerde geçerlidir yazıyor. Dikkat edin belki sorun ordadır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Buİnsansa

Maddelerde sadece restoran getirsin ve minimum sepet tutarından yüksek siparişlerde geçerlidir yazıyor. Dikkat edin belki sorun ordadır.

Alıntıları Göster

Hepsine baktım tutuyor, indirim düşmüyor. Reklam için ilk zamanlar birkaç indirim yapmışlar ona da biz denk gelmedik .

Bu GETİR hesap kitap bilmeyen insanları gereksiz alışveriş yaptırmaktan başka ....

1 kez faydalandım 20 tl indirim oldu GETİR , YEtER benim için ,

Yemeksepeti yine uygulama yükledim indirim bile vermedi , bilgilerimi silin diyorum 30 güne kadar silemeyiz diyorlar ,

Bir daha bunları telefonuma yüklemem !!! İndirim olursa tek sefer kullanıp silerim kartımıda kaydetmem , hepsi aynı hikaye bunların !!!

• fearless_X kullanıcısına yanıt

25.06.2021 Getir Yemek 1 sipariş verin ikinci sipariş 30 tl indirimli hepsi tuzak hocam ya, günün sonunda beleş yemek yicez diye yine cebimizden 50 lira çıkıyor.

Bu arada ''getir oldu benim için yeter'' yazmışsın ona çok güldüm. 25.06.2021 Getir Yemek 1 sipariş verin ikinci sipariş 30 tl indirimli 

• Buİnsansa kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle bide saat 23.00 filan tanımlıyorlar biz yatıcaz bide o saate ne yemeği kalmış ki yiycez mk

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-380B9FCD3

Aynen öyle bide saat 23.00 filan tanımlıyorlar biz yatıcaz bide o saate ne yemeği kalmış ki yiycez mk

Sadece seçili restoranlarmış, kampanyanın altında seçili restoranları listeleye bas ordan işliyor.

İnanılmaz kazık yedik ya. Ordaki her restoran zaten %25 indirim yapıyor. Ve fiyatlar çok şişirilmiş. 1 tantuni dürüm 30 lira, 1 karışık sandviç menü 48 lira.

• yemeksepetinde 25tl olan ürüne 34tl verdim sırf 30tl lik yemek ücretsiz olacak diye.Gelen yemeği yedim 2 saattir yolda kısmında görünüyor teslim edildiye alsalar bi sipariş daha yapacam ,bağlandım mh malın biri denk geldi yazıp yazıp siliyor, devrik cümle kuruyor.Sorsan trilyonluk firma daha şunu beceremiyorlar.Direk %50 indirim olmadıkca bakmam daha size tavsiyem almayın aksam siparişi bizden kısmına ...

• lütfen yanılıyor olayım.Aksam siparişi bizden kısmında kapalı görünen işletmeler genel aramada hepsi açık bu kadarda rezilsiniz.

• xxxcem kullanıcısına yanıt

Aynen öyle ya canlı yardıma 3 saatte bağlanıyor, gelenler de hemen kapatıyo ya da acele acele cevap veriyor. Geçen her restoran'a yaptı ve alt limit 20 liraydı. 20 lira harcayıp akşam 30 liraya istediğimiz restorandan yemiştik. Böyle olcağını bilsem asla sipariş vermezdim.

Ben de şimdi sandviç söyledim. 1 karışık sandviç + 1 tost 52 lira... Pöhh sanki içine dana sosis koycaklar. Maliyeti 12 lira, kazancı 42 lira. Sonra Türk esnafına sövünce de sövdü oluyor neyse oralara hiç girmiyeyim...

• Buİnsansa kullanıcısına yanıt

benim icin son oldu 15dk mh ile ugrastım türkçe bile bilmiyor sanırım,yardımcı olmadı kapattık 5dk sonra tesli edildiye gecti siparişim.Şimdide fotoğraflardan görüldüğü üzere acık dükkanlar kapalı göründüğünden 1 sandeviç 1 kolaya 30 lira tuttu kampanya var diye mecbur aldım.İnat ettim bunlarla ugrasılmaz yemek yapmayı ögrenecegim...25.06.2021 Getir Yemek 1 sipariş verin ikinci sipariş 30 tl indirimli 

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.