Şimdi Ara

244 TL Seagate Barracuda ST1000DM010 3.5 1TB 7200RPM SATA 3.0 64MB Dahili Harddisk (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
2
Favori
6.835
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben bunun 500 lüğünü media markttan aldım, bilgisayarcıya verdim c d yapmış d yi biçimendiremmemiş sen yap dedi yapadım araştırdım raw olmuş falan filan sonra c de çöktü 5 günlük harddisk elimde kaldı garanti falan olurmuki ne yapmalı
  • Mr.Fussy kullanıcısına yanıt
    medya markete götür iade alır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat güncel
  • hb deki yorumlar beni benden alıyor

sipariş ettikten 23 saat sonra ulaştı 10 numara 5 yıldız

• https://www.istanbulbilisim.com/seagate-st2000lm015-2tb-2-5-5400rpm-128mb-barracuda-notebook-hdd-fiyati-215242.html
    ve
    https://www.istanbulbilisim.com/seagate-barracuda-2-5-1tb-128mb-5400-st1000lm048-hdd-fiyati-215336.html
    burda garanti süresi belirtilmişken bu üründe garanti süresi belirtilmemiş. alan arkadaşlar bilgi verirse iyi olur bu konuda. garantisiz mi bu şimdi. garantisi varsa neden belirtilmemiş?

• CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    sen mesajı alamamışsın kargosu da kendisi gibi hızlı demek istiyor. kargosundan belli demek istiyor ürünün hızını bu şekilde açıklıyor
  • Y!Ğ!DO kullanıcısına yanıt
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 21:13:44 >
  • SIKINTILI BİR ÜRÜN OLDUĞU BELLİ ZİRA DİĞER HDD LERDE GARANTİ SÜRESİ AÇIK VE NET BİR ŞEKİLDE YAZILMIŞKEN BUNDA 14 GÜN İÇİNDE KOLAY İADE ŞEKLİNDE NOT DÜŞÜLMÜŞ. UZAK DURUN DERİM MACERAYA GEREK YOK 20-25 TL FAZLA VERİN 2 SENE GARANTİLİ ADAM GİBİ ÜRÜN ALIN. AKLINIZDA SORU İŞARETİ KALMASIN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y!Ğ!DO -- 23 Şubat 2018; 14:9:5 >
  • 2 YIL GARANTİLİ DEĞİLDİR ÇÜNKÜ BELİRTMİYOR. 14 GÜN DOLMADIYSA İADE EDİN DERİM. SİNSİLİK YAPIYORLAR SEN GARANTİSİ 2 YIL ZANNEDİYORSUN AMA ADAM 2 YIL OLDUĞUNU HİÇBİR ŞEKİLDE YAZMAMIŞ. ÇÜNKÜ GARANTİSİ 2 SENE DEĞİL. DOĞRU DÜZGÜN ADAM GİBİ FİRMALARDAN SATIN ALIN. İSTANBULBİLİŞİMİN BU VE BUNA BENZER DEĞİŞİK ŞİKAYETLERİ FAZLASIYLA MEVCUT. BU BU SİNSİLERİN SİTESİNİ ADININ İSTANBULBİLİŞİM YERİNE SİNSİNATİBİLİŞİM OLARAK DEĞİŞTİRİLMESİ GEREKMEKTE. SİTEDEN FIRTSAT BULURSAM BAŞLIĞI BU ŞEKİLDE AÇARIM BEN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y!Ğ!DO -- 23 Şubat 2018; 11:38:17 >

• bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 21:13:40 >
  • kullanılmış diskleri satıyor olabilirler...
  • Sinsinasibilisimin sinsiliklerine gelmeyin açıklamadı dikkatli okuyun sanal alem üç kağıtçı sahtekarlık dolu.

• C.CEMİL kullanıcısına yanıt
    hocam lehimi falan bilmiyorum ama bende samsung 1,5tb m3 modeli var bunun aynısı tasarıma kadar aynı sadece maxtor yerine samsung yazıyor içindeki hdd seagate diye üstündede yazıyor, yani farklı model olması gerekmiyor(sizde seagate yazacakken samsung yazdınız galiba yanlışlıkla)
  • ürünler distribütörden satıcıya çıkarken garanti süresi distribtörde başlar elnde fatua varsa onu gösterirsin ve o tarihten itibaren sayılır.

diskin kutusunda arena incdex vs gibi bir distirbütör garanti belgesi varsa onun sitesinden kotrol et, kayıtlıysa sorun yok. 1.5 yıl sonra garanti ihtiyacın olursa faturayla beraber gönder işlemini yaparlar.
  • Dünyada sadece 3 tane sabitdisk üreticisi var.

Samsung, lacie, maxtor, quantum markalı diskleri seagate üretmektedir.

Hitachi, HGST, toshiba (sadece 3.5") diskleri western digital üretmektedir.

Toshiba kendisi sadece 2.5" disk üretiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: atheet

hocam lehimi falan bilmiyorum ama bende samsung 1,5tb m3 modeli var bunun aynısı tasarıma kadar aynı sadece maxtor yerine samsung yazıyor içindeki hdd seagate diye üstündede yazıyor, yani farklı model olması gerekmiyor(sizde seagate yazacakken samsung yazdınız galiba yanlışlıkla)

benim seyrettiğim videolarda öyle görünüyordu ,arkadaşın verdiği linkte inceledim ve ilk başta sanki bizim bahsettiğimiz marka model gibi geliyor ,fakat videolar arka arkaya geldiği için bir karışıklık var gibi

ilk video da açıldığı zaman samsung hdd çıkıyor ama diğerinde farklı

yani yanlış yazmadım ,dediğim gibi 2 video arka arkaya geldiği için kafa karışıklığı oldu

ben hala bu marka modeli söküp ,cd. yerine takılabildiğini söyleyen kimseye rastlayamadım (2,5 inç olanı)
    bunu deneyen birisi çıksa hiç düşünmeden alacağım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.CEMİL -- 24 Şubat 2018; 4:57:22 >

• bir anda yok oldugunda uzulmeyeceginiz verileriniz icin birebir. lanet olsun sana seagate

• lasttango L kullanıcısına yanıt
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 15:43:57 >
  • Konuyu hortlatanın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cevap için teşekkürler. Benimde garantiden gelen hdd çalışıyor gibi ama şimdi de başka bir sorun çıktı. Hdd bazen kaybolup tekrar geri geliyor şimdi de onunla uğraşıyorum.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.