Şimdi Ara

24 yaşında ;) Mazda 323 alınırmı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
40
Cevap
0
Favori
3.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 12-15 arası bütcem var ailem için araba bakıyorum
    bu araba alınır mı?
    24 yaşında km orjinal 2.sahibinden araba temize benziyor duruşu diri bir tek bir kaç yeri boya istiyor tabi motorunu vs. ustaya göstericem.
    yani yaşı itibari ile sorun yaratırmı kronik arızaları varmıdır
    yoksa bakımı yaptığım sürece sorunsuzmu olur
    mazda arabaların motorları sorunsuzluğu ile bilinir diye biliyorum ama bir de sizin fikrinizi alayım dedim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-2.sahibinden-157.000-de-221213619/detay

• bütçenin için en iyisi bence ama yaş itibari ile birkaç sorun yaratabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlanı temsili mi verdin yoksa bu aracı mı beğendin

• Amarikada ünlü ama baya bi ünlü basletçi lebron kadar deil ama adını unuttum şimdi o hayalimdeki araba diye bu aracı alıyo ve kullanıyo laki o adamın arabası mazda duyuyor ve araçtaki herşeyi deiştiriyor motor bile dahil diye bilirim çünkü her parçası deiltiriliyor 3mm lik vidalar bile degişiyor düşün artık yani uzun lafın kısası alınıp kulanılıyor(abd şartları)

tr şartları: alma
    Çünkü alınmaz abi :) yani güvenemessin masraf çıkartır en az 3-4 k₺ 1-2 sene içinde

• Alınabilir ama temizini bulmak lazım

• askerliğini yapmışsa alınır
  • Masraf çıkartır. Sonuçta 24 yıllık araç. Parçası ucuz ise alınabilir.
  • düşük bütçe ile yaşlı araç alınacaksa , parçası ucuz araç grubu tercih edilse daha uygun olur...fiat , renault vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsn_33

İlanı temsili mi verdin yoksa bu aracı mı beğendin

evet hocam bu araba temsili değil ,

bakımlarını yaptırdıktan sonra japon araçları benim gözümde sağlam
    babamda da Toyoto corolla 96 model var 5 yıldır onda 1 kere yolda bırakmadı 5 yılda sadece 1-2 kere ustaya gitti oda rutin bakımlar için japonlar bu işi biliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Shaarawy AC Milan

Alınabilir ama temizini bulmak lazım

ilandaki araç hocam 2. sahibi yani epey temiz duruyor bu araçta
    Aracı Cuma günü görmeye gidicem görüp kullandıktan sonra izlenimlerimi yazarım veya alır kullanır tecrübelerimi yazarım
  • Aslında bunada baktım ama Mazda bana daha güven verdi ;

Fiat Siena 1.6 HL 1999 178.000 km : 13,950 TL
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-sahibinden-temiz-degisensiz-siena-225533663/detay/
  • 626 al başkan.323 alma kullanıcısıyım 626 nın,alırken motoruna baktır benim motor şuan 386 binde 1 kere Allaha şükür motor yapılmamış üst kapak rektefesi görmüş sadece.90 model yılına göre hidrolik direksiyon 4 cam otomatik elektrikli aynalar klima kanalları düğmeye bastığında sağa sola dönen ıvır zıvır bir sürü özellik var.almışken 2.0 al 4 silindir ter temiz bin yanlız bunların lpg tertibatı 7-8 yıllıksa lpg tertibatını yenilet 400 tl karbüratörlü sistem lpg tertibatı alt takımı komple değişsen bile tüm cıvataları bile alsan 600 tl tutuyor amörtisörler dahil.yağı suyu koy bin git.
  • Fiyat aşırı pahalı. 1993 model bordosunu 2011de 7.400 tlye vermiştik. 9 yıldır bizdeydi ve orjinal 217 bin kilometredeydi. Ayrıca buna göre çok temizdi. Piyasa artsa artsa 2 3 bin artsın. 14 bin nedir yahu? Klimalı absli 1992, 1993 626 al bin. Kafan rahat olsun. 323 bu parayı etmez.

• Alınır. Eski japonlar masraf çıkarmaz çok.(93 corolla sahibiyim). Mazdanın yedek parça durumunu bilmiyorum.

• Donald Draper kullanıcısına yanıt

https://www.youtube.com/watch?v=U1ei5rwO7ZI

• quote:

Orijinalden alıntı: Johnnie Walkerr

626 al başkan.323 alma kullanıcısıyım 626 nın,alırken motoruna baktır benim motor şuan 386 binde 1 kere Allaha şükür motor yapılmamış üst kapak rektefesi görmüş sadece.90 model yılına göre hidrolik direksiyon 4 cam otomatik elektrikli aynalar klima kanalları düğmeye bastığında sağa sola dönen ıvır zıvır bir sürü özellik var.almışken 2.0 al 4 silindir ter temiz bin yanlız bunların lpg tertibatı 7-8 yıllıksa lpg tertibatını yenilet 400 tl karbüratörlü sistem lpg tertibatı alt takımı komple değişsen bile tüm cıvataları bile alsan 600 tl tutuyor amörtisörler dahil.yağı suyu koy bin git.

bu ilandaki 323 gibi temiz 626 bulabileceğimi hiç zannetmiyorum hocam :( bulsamda bütcemi
    aşıyor diyarbakırdayım şuan ve burda hiç 626 yok
    konfor çok aramıyorum işe gidip gelirken kullanıcam 1991 model 323 GLX karbiratörlümü ,
    alacağım kişi dediğiniz gibi Lpg tertibatı biraz eskidi dedi yeniletmek lazım
    ama motoru tıkır tıkır hiç sorun yok dedi , zaten 2. sahibi kendiside 4 yıldır kullanıyormuş
    üst model aldığı için satıyormuş
    araç bana çok temiz gözüktü bide binip görücez bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: cesmuru

Fiyat aşırı pahalı. 1993 model bordosunu 2011de 7.400 tlye vermiştik. 9 yıldır bizdeydi ve orjinal 217 bin kilometredeydi. Ayrıca buna göre çok temizdi. Piyasa artsa artsa 2 3 bin artsın. 14 bin nedir yahu? Klimalı absli 1992, 1993 626 al bin. Kafan rahat olsun. 323 bu parayı etmez.

O fiyata bende almayı düşünmüyorum hocam Fiyat konusunu daha konusmadik ama benim vereceğim 11-11,5 elimde para hazır elimde arabaya bakmaya gittiğim zaman sıkı bir pazarlıkla bu fiyata alabileceğimi düşünüyorum.bu araçlar enjeksiyonlumu hocam

Edit ; Araba fiyatlari o kadar uçmuştu bu fiyata dogru düzgün Şahin Brodway bile yok , bunların yerine 323 daha tercih edilesi degilmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi war3z -- 27 Ağustos 2015; 5:38:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

https://www.youtube.com/watch?v=U1ei5rwO7ZI

• Bu kasa mazdalar sorunsuzlukları ile ünlüdürler. Almanızı tavsiye ederim. İlandaki araçta temiz görünüyor. Fakat bir kaza durumunda kaporta masraflarının biraz ağır olacağını ve temin etmede sıkıntı çıkabileceğinide unutmayın.
  • war3z kullanıcısına yanıt
    sienaların tüple uyumu berbat hocam başına bela alırsın bende alacağım zaman çok araştırdım tüpte 35-40 kuruş yakıyor siena
    benim sana tavsiyem bütçeni biraz daha zorla 3-4 bin kadar fiat stilo al pişman etmez seni yada mk2 kasa palio-albea da alabilirsin ....
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.