Şimdi Ara

230.000 tl`ye iş kurmak (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
3
Favori
6.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yurt dışından konsol , telefon vs getır sat
  • hocam öncelikle 230.000 tl net parayla adam akıllı iş kuramazsın. Ya şirketin yükünü çekebilecek bi ortak bulacaksın ya da yüklü miktarda kredi çekeceksin yoksa 3 4 senede amorti edemezsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: PeerNet*

quote:

Orijinalden alıntı: FaLkenAuGe

At bankaya faiz al hiç uğraşma

faiz haram

Aynen faiz haram

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne kadar tanıdığın var bilmiyorum ama gayrimenkul işinde eğer nerelerin ne zaman değerleneceğini kestirebilen birisini tanıyorsan ona sermaye olup çok güzel paralar kazanabilirsin.
  • 230 bin ay çalışsam yine bu parayı elde edemiyorum. Kusura bakmayın ama ben size akıl veremem siz bana akıl verin o parayı nasıl kazandınız?
  • tavuk, civciv çiftliği kur çok güzel parası var arkadaşımın eşi Aytaç firmasında veteriner parası olduğun da ilk işinin bu olacağını söyler hep :)
  • Akbank müdürü çok yakınımız hatta başka bankaların müdürleride.
    Hepsinin ortak ana düşüncesi, şu 2 yıl içinde bir işe başlamayın yada yatırım yapmayın.
    Paranız beklesin diyor ne olacağı belli değil Ülkenin anltabilidmmi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: makturk42

biri yav he he gifi koysun şuna

• Fast food restoran açabilirsin. Yemek sektöründe fena paralar dönüyor. Ülkemiz insanı herşeyden kısar ama bogazından kısmıyor. Pizza Pizza nın bayilik fiyatlarını bi araştır derim. Ama bayilik almak sacmalık bence madem paran var kendi markanı yaratmayı dene. Fast food sektöründe calıstıgım icin ileride kendi markamı olusturmayı ben de düsünmüyor değilim.
  • Kerane aç
  • quote:

Orijinalden alıntı: bradenburg

arkadaşlar 230.000 tl nakit param var. Hanki sektörlere girmemi tavsiye edersiniz. 3-4 yılda ana parayı çıkarmalıyım

benim o kadar param olsaydı sonaxın bayiliğini alırdım herhalde ya da kendi oto yıkama şirketimi kurardım ultra lüx bir şekilde tabi
  • taksi plakası al
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

quote:

Orijinalden alıntı: emirulasvarisoglu

quote:

Orijinalden alıntı: commodore63

quote:

Orijinalden alıntı: marantz

sakın paranı bir işe yatırma

muhtelif yerde 1 ev yada daha uygun yerden 2 ev al

kiralarını al inan hiç kafan ağrımaz

ya deprem olur da o ev yıkılırsa ? unutma risk olmadan zengin olamazsın sağlam bir işe gireceksen de paranın hepsini yatırma.

Deprem sigortası diye bişey var...bence de ev al, kiraya ver..hem ev değer kaybetmez hem de kira cebine kalır..çok sıkılırsan da gir bir işe 1000-1.500 tl fln maaş alırsın hem sigorta da ilerlesin..oh kebap walla.

ev değer kaybeder, dönem dönem emlak krizleri olmuştur dünyada örneği çok

Her işte bir risk var tabi fakat yine de en güvenilir yatırım toprağın üstüdür. ben en azından çevremde zarar eden görmedim. Yalnız kentsel dönüşüm faktörünü de unutmamakta fayda var, fiyatlar düşecek deniliyor. İyi araştırma gerek her adımda ufak miktar değil sonuçta.
  • Hocam vasfin ne ise o sektore yonel anlamadigin veya tecrubeli olmadigin sektorlere bulasma

• Teminatın yetermi bilmiyorum sigortacılık çok temiz ve revaşta ama çevren ve iyi bir pazarlamacı zekeya sahip olman gerekiyor

• biraz daha ekleyıp güzel bi cafe açardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

Acentacılık, restorant, ofis veya ev alıp kiraya vermek olabilir veya üzerine biraz daha eklersiniz rüzgâr enerjisi işine girip yurtdışından getirttiğiniz rüzgar turbinini Türkiye'de anlaşmalı şekilde yaptıktan sonra belirli bir yüzde başına devlet size para öder.

Bunlardan birisi kafana yatar bence. Paranı hayırlı işlere harcaman dileğiyle.

rüzgar türbini mi biraz ekleyince olacak o işler trilyonluk işler gülüm
  • ortak, (ortak diyorum bak :)) eskişehir'e gel seninle doğal gaz firması kuralım, esgaz'dan yetkiyi aldığımızda proje çizim bedeli 250 tl, 250 tl nin yaklaşık 50 tl si masraf 200 tl net kar.. bunun dışında bacalı şofben'den hermetik şofben'e geçiş gibi işlemlerde daire başına yaklaşık olarak 500-600 tl arası kar.. sektörün içindeyim şu an fakar kendi işimi kurabilmem için para lazım :)

tesisat işini yapabildikten sonra zaten zamanla sermaye artar ve uzun vadede müteahhitlik işine bile atlanabilir.. alt taraftan yavaş yavaş başlamak lazım..
  • konu günceldir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böbrek üretimi yap
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.