Şimdi Ara

23 YAŞINDA ÖSS'YE HAZIRLANILIR MI? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
3.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • halamın kızı 30 yaşında müzik örtmeni oldu...
  • Temmuzda güzel bir yere girmiş olarak göreceksiniz hepiniz sağolun
  • hiç bişey için gec değildir.. benm bi arkadsım vardı.. 3 sene hacettepe elektrik elektronik mühendisliinde okudu.3.sınıfın sonunda bıraktı. buaraya ve bu bölüme daha fazla tahammül edemiorum die.. ve o sene artık öss ye girme vakti de gecmişti yani başvurular... bi sonraki sene yaşıtları mezın olurken össye girdi.. şimdi gazi bilg. öğretmenliinde okuyor. cok da memnun halinden.. 4 senelik bi kayıp veya gec kalmışlık var gibi görünse de halinden cok memnun.. ve gelecei adına cok da güzel bence...
  • neden geç olsun bende tekrar girecem bu sene 21 yaşındayım üniye gidiyorum...
  • ewt nolcakki takma kafana hayata takıl susuzluğunu dinle test çöz
  • Orjinalden alıntı: WinPeAcE

Temmuzda güzel bir yere girmiş olarak göreceksiniz hepiniz sağolun

• Orjinalden alıntı: jnc

Orjinalden alıntı: WinPeAcE

Temmuzda güzel bir yere girmiş olarak göreceksiniz hepiniz sağolun

hort
  • Tanıdığım birisi 21 yaşında kısa dönem olarak bitirmişti askerliği.. Düşün artık, 4 sene üniv + askerlik hatta askerden geldikten 6 ay sonra bile adam 21 yaşında idi..
  • ee sonuc?
  • okumanın yaşı yoktur . içindeki ışığı söndürmeden hemen başla.
  • bu arada ben de ÖSS yi düşünmüyor değilim yani...
  • quote:

Orjinalden alıntı: muratti35

Tanıdığım birisi 21 yaşında kısa dönem olarak bitirmişti askerliği.. Düşün artık, 4 sene üniv + askerlik hatta askerden geldikten 6 ay sonra bile adam 21 yaşında idi..

sınıf falan mı atladı bu arkadaş çok zeki olsa gerek
    .çünkü 17 yaşında üniye girse yaş olack zaten kısa dönem askerlikte 6 ay desek 21 yaşının son çeyreğinde gelmiş öyle mi??????????
  • eğer içinde böyle bir istek varsa hiç durma başlan hazırlanmaya dışarıdan gelen laflarada kulaklarını tıka bende 23 yaşındayım ve de tıp 2. sınıfım sınıftaki çoğu insandan 3 yaş büyüğüm hiç te takmıyorum ben aynı okulda okuduğum ben lise 3 ken hazırlıkta olan öğrencilerle birlikte tekrar hazırlandım sınava. 2 sene başka bir okulda okumuştum o yüzden hiç takma kafana isteğin varsa durma başla hemen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oblomòv -- 16 Kasım 2006; 11:36:29 >
  • arkadaşım benim yaşım 21 şu anda 20 yaşında öss ye girsem çalışsam tıpı rahat kazanırdım ama yaşım geçtiği için bıraktım bence hiç boşuna kendini yıpratma iş hayatına atıl okumak felan fasafiso babalar gibi maaş alıyorum açıköğretime yazıldım bide 2 . sınıfa yegeçtim sınavlar kolay anlıcan hiç çalışmadan butun dersleri verdim 4 senelik hemde hemde çalışıyorum.hemde para kazanıyorum.benden sana bi dost tavsiyesi bırak össyi açıköğretim yaz oku 4 senelik hem bu arada işde bulurdun.askerliğide kısa dönem yaparsın babalr gibi neyse kendine iyi bak.doktorluğu kazanırdım demiştim o cümlemde abartı yok gerçekten kazanırdım.
  • ben 26 yaşındayım birini bitirdim
    şimdi ikincisine hazırlanacağım
    bence hiç bir şey için geç değildir
    hele bu okumaktan yana bir seçimse...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asean20 -- 16 Kasım 2006; 11:43:57 >
  • icinde kazanmaya dair bir istek warsa bence 18 yasında sınava girenlerden daha sanslısın,cunki konuları daha iyi anlarsın .yas itibariyle yani
  • Üniv. ye girdiğinde daha 16 yaşında idi. Ya üniv. 2. sınıfta iken bile reşit değildi düşünsenize.. Şimdi ise yaşı küçük olduğu için kendine uygun iş bulamıyor.. Ya harcanıyo arkadaş bu ülkede valla.

Bu arada profilinde ağrı'da olduğun yazıyo.. geçen hafta ağrı'ya geziye gitmiştik.. d. beyazıt falan, iklimi izmir ile alakasız...

quote:

Orjinalden alıntı: diego-21

quote:

Orjinalden alıntı: muratti35

Tanıdığım birisi 21 yaşında kısa dönem olarak bitirmişti askerliği.. Düşün artık, 4 sene üniv + askerlik hatta askerden geldikten 6 ay sonra bile adam 21 yaşında idi..

sınıf falan mı atladı bu arkadaş çok zeki olsa gerek
    .çünkü 17 yaşında üniye girse yaş olack zaten kısa dönem askerlikte 6 ay desek 21 yaşının son çeyreğinde gelmiş öyle mi??????????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doory -- 16 Kasım 2006; 13:20:41 >

• Yaşıda çok küçükmüş yani tabii uygun iş bulamaz...
  • okunur tabi rahmetli kemal sunalda 50 yasindan sonra üniversiteyi bitirdi
  • 28-29 yaşında bile mevzun olsan geç sayılmaz.Doktorları düşün.Adamlar kaç yaşında iş sahibi oluyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.