Şimdi Ara

2200g Sistem Yardım Lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2200g yada 2400gli sistem kuracağım, bütçe biraz sıkıntılı ona göre yazarsanız sevinirim.

İşlemci olarak 2.el 2200g 500 2400g 700 civarı buna çok net karar veremedim.

Anakarat olarak bunu düşünüyorum

Ram olarak bundan 2 tane

Kasa+psu olarak bu

Hdd bu yazın ssd alıcam

Sorum bu parçalar birbirleriyle uyumlu mu? Yazın ekran kartı almayı düşünüyorum? Sizce hangi işlemciyi tercih etmeliyim? Bu fiyatlardan fazla açılmadan önerebileceğiniz başka şeyler varsa sevinirim.

• ram uyumsuz. yerine şunu alabilirsin:https://www.hepsiburada.com/kingston-hyperx-8gb-ddr4-3000mhz-ram-hx430c15pb3-8-pm-HB000009ET1V

ekran kartı olarak sapphire yada gigabyte rx560 bu sisteme uygundur.
  • Hocam başka yerde de sordum herhangi bir sıkıntı olmayacağını söylediler. Siz neden bunu söylediniz. Anakartın listesinde ram gözükmüyor ama çalışmaz mı? Göstermiş olduğunuz çok pahallı bu arada param olsa zaten ondan alırdım.
  • Aklın varsa nanokatolog'dan uzak dur.
  • dotum öncelikli olarak

2200g yada 2400g aldıgında 8gb ile bu sistei kurdugunda oyun oynamayı düsünüyorsan öncelikli olarak büyük bir hayal kırıklıgı yaşarsın ki 2200g ve 2400g ile 8 gb ram ile oyun oynamayı unutun

çünkü apu ekran kartını ramden alıyor min 2gb ekran kartına verdiginde 6 gb ram sana kalıyor suanda 8 gb ram bile yetersiz 6gb hiç yeterli degil

git ilaçlı ps4 al istedigin oyunu attır oyna tabi amaç oyun oynamak ise

ben bu pc yi netflix film izlemek için alıcam diyorsan 2.el parça araştır nanokatalogdan uzak dur
  • 3000 de çalışacağına 2133 te çalışır. ucuza mal etmek istersen tek modül 2400 lük al.
  • Bende 2200g li sistem topladım.ram uyumsuz diye bişey olmaz.ben AliExpress ten aldigim reeinno marka ram ile kullanıyorum.hic sorun yok.bu arada nanokatalogdan uzak dur.
  • Ram iki tane diye yazdım hocam orada. Herkes nanokatalogdan ne çekmiş
  • kopsil kullanıcısına yanıt
    farketmez 2 tane olsun olmasın bütçeniz pc için suada yetersiz dedigim gibi ilçlı ps4 al oyun at oyna ama amacın oyun degil dizi film izlemekse toplanabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.