Şimdi Ara

22 Ağustos Ehliyet Sınavına Girenler.. [ BİZ ARTIK SÜRÜCÜYÜZ :) ] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
896
Cevap
0
Favori
35.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sadece sınav harcı veriliyor biliyorum ben 2. sınav için.

Bana da bugün mesaj geldi. Cuma gününe kadar kursa gelin. Ödemelerinizi kapayıp, sınav giriş belgenizi alın diye
  • evet dostum yaa aynen
    banada o mesaj dun geldi ve aynisini diyor...

ama ben anlamadim..

kurs parasi vardi 230 tl herhalde ama pesin bi 100tl verdim geri kaldi 130tl

ve yazili sinav ve direksiyon harclarini ikisinide yatirdim..

baska hangi odemeyi yapmam lazim ki

yoksa sadece o kurs parasini mi tamamlicam...
  • puan hesaplaması (hepsi için)

puan=(doğru sayısı*100)/soru sayısı
  • Arakdaşlar birşey soracağım,seneye üniversiteye gitmeden alayım diyorum.Daha doğrusu DHO istiyorum gitmeden önce alayım diyorum da Mayıs 24 doğumluyum malesef,acaba alabilir miyim ki ne dersiniz?
  • ve bu sinavi yaptiktan sonra kac gun veya hafta sonra ogrenecegiz aldigimiz puani...

yoksa internetten mi ogreniyoruz...
  • arkadaşlar bende sınava gireceğim ama kitaptan çalısım dedım olmadı dayanamadım ya kaldırdıp attım kitabı ınternetten çalsııyorum sımdı daha kötü oldum ben sınavlar genelde kolay mı oluyor stres yapmaya gerek yok mu yoksa.... 1 aydır stres yaptım bu sınav ıcın almam lazım kesınlıkle ılk sınavda ne yapmalıyım kolay olurmu sınav ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezgindüzenli

arkadaşlar bende sınava gireceğim ama kitaptan çalısım dedım olmadı dayanamadım ya kaldırdıp attım kitabı ınternetten çalsııyorum sımdı daha kötü oldum ben sınavlar genelde kolay mı oluyor stres yapmaya gerek yok mu yoksa.... 1 aydır stres yaptım bu sınav ıcın almam lazım kesınlıkle ılk sınavda ne yapmalıyım kolay olurmu sınav ?

Ben kitaptan trafik konularına baktım birazcık.
    1 kere de motor dersine gittim. O ilk bilgiler çok yararlı..

Şimdi sürekli Online Testleri çözüyorum. Yanlışları kontrol ediyorum.. Her testte daha iyi derece yapıyorum..
    .Günde 1000 soru çözüyorum Ama hala istediğim puanları yapmış değilim.
    Hepsinden 95+ yapmak için kasıyorum

Düzenleme: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eLan0 -- 19 Ağustos 2009; 13:58:04 >

• ya trafik ve çevreden korkmuyorum motordanda o kadar yuksek almama gerek yok 70 barajmış zaten ama 70 i almak birinci vazife...
  • quote:

Orijinalden alıntı: LazPacino

ve bu sinavi yaptiktan sonra kac gun veya hafta sonra ogrenecegiz aldigimiz puani...

yoksa internetten mi ogreniyoruz...

sınavdan sonra 2 - 3 hafta içerindehttp://www.ehliyetsinavsonuclari.com/ adresinden tc kimlik nonu girerek öğrenebilirsin
  • 2 hafta sonra açıklanır. açıklanmasından 1 hafta sınra direksiyon sınavı olur.

dün giriş belgemi aldım. resim iğrenç ötesi duruyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakaniko -- 19 Ağustos 2009; 21:34:09 >
  • iyice stres bastı he
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakaniko

2 hafta sonra açıklanır. açıklanmasından 1 hafta sınra direksiyon sınavı olur.

dün giriş belgemi aldım. resim iğrenç ötesi duruyo.

Ve o iğrenç resim ehliyetinde de olacak

Bu arada direksiyon sınavı yazılı sınavdan 1 hafta sonra olmaz.. Çok zor yani..
    En az 2 hafta sonra olur

• olmayacak

emniyete 2-3 tane daha fotoğraf veriyosun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakaniko -- 19 Ağustos 2009; 23:02:21 >
  • kursun verdiği kağıdı aynen yazıyorum

özgüvenler m.t.s.k. bilgilendirme kartı

değerli öğrencilerimiz direksiyon derslerimiz 29 ağustosta başlayacaktır. direksiyon sınavınız 12-13 eylülde olacaktır. direksiyon derslerimiz sabah 10:30 öğlen 13:30 da olacaktır. katılım için kursu arayınız.

22 ağustos sınavının sonuçları 7 eylülde açıklanacak. bu sınava girmeyen yada başarısız olanlar bir sonraki sınav için 40.00 tl bankaya sınav ücreti, 50.00 tl kursa telafi ücreti öderler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brujuwa1453

iyice stres bastı he

strese gerek yok geçen sınavın sorulanı çözdüm hepside 85 üstü çıktı saçma sapan sorular var
  • Benim motor bilgim kocaman bir 0 'dı
    Şuan motordan en kötü 75 puan alıyorum.
    Zaten 250-300 tane soru var.. Sınavlarda bunların bir kısmı çıkıyor.. Hep aynı sorular yani... Nunların dışında sorulacak bir soru yok..

Geçmiş dönemlerin tüm sorularını çözdüm ( 3000+ soru ).. Hep aynı sorular..

Düzeltme: İmla..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eLan0 -- 19 Ağustos 2009; 21:53:43 >
  • şimdi nisan sorularını çözdüm

ilkyardım 4 yanlış
    trafik 4 yanlış
    motor 2 yanlış
  • 37 kişinin 37side geçecek hayırlısıyla..
  • 2 gün kaldı. haydi . dayanın
  • C.tesi'yi de sayarsak 3 gün..
    Konu başlığını değiştirdim.

Heyecan bastı læ
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.