Şimdi Ara

22 Ağustos Ehliyet Sınavına Girenler.. [ BİZ ARTIK SÜRÜCÜYÜZ :) ] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
897
Cevap
0
Favori
35.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Var mı heyecan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakaniko

quote:

Orijinalden alıntı: yusuf_MV

arkadaslar biraz taktik verin.Hiç çalısma istemiyom ÖSS nin üstrüne:D:D:D

geçmiş 2-3 sınavı çöz. yanlışlarını iyi gözlemle. hazırsın

OK tesekkur ederim çalış demediğin için:D
  • yaz benide
  • bugün kurstan aradılar. yarın giriş belgem geliyormuş. kalan parayı getirip alabilirsiniz dedi.
  • quote:

bugün kurstan aradılar. yarın giriş belgem geliyormuş. kalan parayı getirip alabilirsiniz dedi.

Kurs ücretini direksiyon sınavını da geçtikten sonra sertifikayı alana kadar ödeyebiliriz diye biliyorum
  • bizim kurs böyle heralde
  • Bugün ilk direksyon dersime girdim ilk defa araba kullandım değişikti rüyamda kullanıyodum işe yaradı sanırım 4 km. falan trafikte gittim diğer arkadaş da geldi.

Ya sürücü arabalarında hocanın orada da direksiyon fren debriyaj olmalı mı bizimki normal arabaydı da
  • quote:

Orijinalden alıntı: EdaisY

Bugün ilk direksyon dersime girdim ilk defa araba kullandım değişikti rüyamda kullanıyodum işe yaradı sanırım 4 km. falan trafikte gittim diğer arkadaş da geldi.

Ya sürücü arabalarında hocanın orada da direksiyon fren debriyaj olmalı mı bizimki normal arabaydı da

Hocanın tarafında sadece fren ve debriyaj var.

Bu arada bugun sınava gireceğim yer geldi ümraniye
  • quote:

Orijinalden alıntı: sukubi1907

quote:

Orijinalden alıntı: EdaisY

Bugün ilk direksyon dersime girdim ilk defa araba kullandım değişikti rüyamda kullanıyodum işe yaradı sanırım 4 km. falan trafikte gittim diğer arkadaş da geldi.

Hocanın tarafında sadece fren ve debriyaj var.

Bu arada bugun sınava gireceğim yer geldi ümraniye

Hayır gaz da var. Ben bizzat yanımdaki adamla eğlenirken şahit oldum. Adamla her gittiğimde geyik yapıyoduk, her seferinde bişeye kulp takıyordu, artık kulp takıcak söylenicek yeri kalmadığında direksiyonu çok sıkıyosun demişti. Nolcak suyumu çıkıyo demiştim bende.
    Son gittiğim zamandı heralde ışıklara yaklaşıyorken 4 saniye vardı, yavaşla dedi, bende ben geçerdim dedim, ama dediğini yapim dedim söylenmesin diye, bi baktım bana bakarak gülüyo ayağınıda gazdan çekmiyo. Bende vayy rali mi yapalım istiyosun diyip gülmüştüm.

Sağ sol iki taraftada aynı şeyler mevcut. Gaz yok fren yok filan olayları yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Commander -- 18 Ağustos 2009; 0:47:44 >

• bizim direksiyon dersi pazartesi başlıyo, direksiyon sınavına kadar.

araç lpgli 2008 accent era ama arkadaşımın dediğine göre debriyajı sert ve yukarıda kavrıyomuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakaniko -- 18 Ağustos 2009; 2:51:23 >
  • Online test çözebileceğiniz bir site..
    http://www.aydinsari.com.tr/online.php
  • Beyler ? Test sürüsüne daha cıkmadık kursa gidiyordum giriceğim yerde belli değil daha en son persembe trafik dersine gittim bidaha gitmedim acaba tekrar gitmemmi gerekiyor? bana haber gelmedi cünkü
  • www.testyap.com

online sınavlar var.

ücretsiz üye olacaksınız. raporlarım bölümünden bütün testlerinizde kaç doğru kaç yanlış yaptığınızı görebilirsiniz.
  • @jemholiee

Sınava gireceğin yeri MEB'in sitesinden öğrenebilirsin. Sınav Giriş Belgeni ise kurstan alman gerekiyor.

@hakaniko

Teşekkürler
  • dostlar.. bende bu 22 agostostaki sinava gircem.. girecegim yeri de ogrendim., sansa benim suan gittim meslek lisesi cikti yani ayni yer

ama sorum var sizlere..

sinava girerken yanimizda neler olmali ve olmamali..

ve su siinava giris belgesi kurstanmi isteyecegim.?

bi ara ben yazili ve direksiyon sinav parasini yatirdim ve o makbuzu kursa verdim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: LazPacino

dostlar.. bende bu 22 agostostaki sinava gircem.. girecegim yeri de ogrendim., sansa benim suan gittim meslek lisesi cikti yani ayni yer

ama sorum var sizlere..

sinava girerken yanimizda neler olmali ve olmamali..

ve su siinava giris belgesi kurstanmi isteyecegim.?

bi ara ben yazili ve direksiyon sinav parasini yatirdim ve o makbuzu kursa verdim...

Kimlik belgesi, kalem, silgi felan olmalı
    Sınav Giriş Belgeni kurstan alıyorsun, evet.

• kursa gitmeye üşeniyorum ya.
  • quote:

kursa gitmeye üşeniyorum ya.

Aynı bende..
    Bugün deneme sınavları başlıyor. Ama gitmeye üşeniyorum
  • eleno benide ekle
    ben kursa devam ediyorum.az bişiey kaldı sınava zaten
    www.onlineehliyet.com burdaki sorulara bakıyorum puan olarak 90 altına inmiyorum.hedef üçündende 100 alarak ödülü almak.direksiyon dersleri 24 ünde başlayacak.benim gibi sınava girecek diğer arkadaşlara kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chæm1stry

eleno benide ekle
    ben kursa devam ediyorum.az bişiey kaldı sınava zaten
    www.onlineehliyet.com burdaki sorulara bakıyorum puan olarak 90 altına inmiyorum.hedef üçündende 100 alarak ödülü almak.direksiyon dersleri 24 ünde başlayacak.benim gibi sınava girecek diğer arkadaşlara kolay gelsin.

Hoşgeldin
    Bende önceden hedefim hepsinden 100 yapmaktı. Ama şuan İlk Yardımdan korkuyorum biraz
    Ama en kötü 80 yapacağımı düşünüyorum

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.