Şimdi Ara

212 evo dan seidon 120m geçilirmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler sıvı soğutma merakımdan dolayı ya az daha para koyup ssd yada sıvı soğutma alıcam max 200 250 veririm.değer mi sizce

• Bende de hyper 212x var fx8350 yi 4.3 e bile stabile edemiyorum 66 ya kadar sıcaklık çıkıyor , merak ediyorum seidona geçince sıcaklıklarda bi fark olucak mı diye.
  • İncelemeye göre hava soğutmadan daha kötü değerler var boştayken. 240M ile stokta boşta 37 derece diyor, ben evo ile 28-29 derece görüyorum tabi oc yapıldığında su soğutma tokatlıyor.
    http://www.hwa.com.tr/cooler-master-seidon-120m-seidon-120xl-seidon-240m-incelemesi.html/5

Ciddi oc işlerine girmeyeceksen gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 11 Kasım 2013; 22:20:19 >
  • Sormaya bile gerek yok.
  • Aynı soruyu soracaktım cevaplanmış bile.Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metin abi 52

Sormaya bile gerek yok.

Yani aliyimmi almiyimmi sivi sogutma merakim var o olmassa h100i alcam ama kasa sikinti haf 912 sigarmi ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaGaNSaN

quote:

Orijinalden alıntı: metin abi 52

Sormaya bile gerek yok.

Yani aliyimmi almiyimmi sivi sogutma merakim var o olmassa h100i alcam ama kasa sikinti haf 912 sigarmi ki

FX 6300 işlemci için H100i bayağı lüks olur.
    Seidonu al geç.
    Zaten bakarsın AMD soket değiştiriverirse ve bu sıvı soğutmalar uymaz ise ,elimizde kalırlar.
  • 212 evo ile devam et bence kötü bir soğutucu değil ssd daha mantıklı sıvı soğutmaya göre
  • Fikrin halen aynı mı acaba hocam?

150 TL gibi fiyatlara hava soğutma mı daha iyi olur yoksa sıvı mı?

Seidon güzel gibi gözüküyor. Boştayken değerler çok iyi değil ama yük altında gayet güzel gözüküyor.
  • Ben daha almadım evo212 mi alam seidon 120m mi alayım ? O.c li kullanıcam ( fx8350 sabertooth 990fx r2 ) vatan %30la alıcam
  • worner56 kullanıcısına yanıt
    aradaki fiyat farkını verebilirsen seidon daha iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: worner56

Ben daha almadım evo212 mi alam seidon 120m mi alayım ? O.c li kullanıcam ( fx8350 sabertooth 990fx r2 ) vatan %30la alıcam

Yahu ,8350'yi overclocklu ,EVO ' nun soğutacağını hayal bile etmeyin.

Seidon ,paklar onu.
  • tm bana evo daha iyi diyorlardı ya ondan sordum iyikide almamışım. %30 varken 150 tl ye alayım tşk ler
  • Bence ssd al , hem eski soğutucunu ne yapacaksın 212yi hiç gerek yok değmez o/c li hali ile düz hali arasında aşırı bir fark olmuyor ama ssdli ve ssdsiz çok fark var.O/C ile uğraşırken bir sürü uğraşacaksın yok stabil olmucak oyunlarda problem olcak bir sürü iş çıkacak en iyisi ssd :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: worner56

tm bana evo daha iyi diyorlardı ya ondan sordum iyikide almamışım. %30 varken 150 tl ye alayım tşk ler

Süpper karar, Millet ,evo ile o.c li 8350 yi prime testinde kaç dk. tutabilecek yahu.Bilen bilmeyen konuşuyo.

Seidon'unu al bak keyfine.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.