Şimdi Ara

21 Aralık 2020'ye Bir Not Bırak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
6
Favori
1.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 44
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 gün 23 saat 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 6
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Göttingenli Ethem (10 mesaj) BÖCCÜK ♂ (3 mesaj) InYourFuture (3 mesaj) Dopamine. (2 mesaj) Skörtıl_Nimo (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (38 mesaj) Mobil (16 mesaj) Mini (4 mesaj) Uygulama (12 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> 21 Aralık 2020'ye Bir Not Bırak
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4175 Mesaj
    Dolar bir zamanlar 7TL idi
    |
    |
  • Onbaşı
    16 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: çokgeç

Seviyorum boyle konulari...
    1-Nasilsin dinen ? Ruhen ? Yanlis bir tasa basinca o yol seni uzaklastiriyor biliyorsun. Umarim yanlis yapmiyorsundur. Dogru yoldan ilerliyorsundur. Hakikat yolunda yuruyorsundur. Eger cevabin hayirsa...her seyi birak ve acilen kendini duzelt.
    2-Hala bekliyor musun O'nu, gelmedi mi ? :(
    3-Is mevzusu nasil gidiyor ? HAKK'ın istedigi gibi mi ? InsaAllah oyledir. Aksini dusunmek istemiyorum.
    4-Dun bazi yardim faaliyetlerinde gonullu olmaya karar verdin ? O isler nasil gidiyor ? Basladin mi ?

Yapabilirsin inaniyorum. Artik daha olgunsun. Selametle.
    Hocam koyu bir dindar gibi duruyorsun şu an nasılsın merak ettim
    |
    |
  • Binbaşı
    1529 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: Sarney Btinson

Hızlısın hocam.  . Bu arada hayat kötü gidiyor ama buna da şükür daha kötüsü de olabilirdi en azından sevdiklerimin ve benim sağlığımız stabil. 2021 daha güzel olur umarım.

Alıntıları Göster

Bizden hızlısını dün gümdük.

@memeti Daha dün sınırsız çizik haldeydin şimdi nasıl açıldı hesabın? O yüzden etiketlememiştim.

|
    |
    Bahsedilenler: memeti

• Teğmen
    188 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Oliver Wood

2019 zor geçti inşAllah aynısını 2020'de yaşamamışsındır dilediğim şeyler gerçekleşmiştir

İlk defa ileriye not bırakma konusunda kendimi alıntıyorum  

2019 son 6 ayı kötü geçmişti sanırım 2019 mesajında onu demek istemişim ama 2020 'de çok farksız değildi aslında Covid 19 benim için şans oldu çünkü işsizdim ama covid çıkınca herkes işsiz kaldı aynı statüye düştük şimdi ise kısmetse bu hafta askere gideceğim inşallah geldiğim'de nice güzel günler diliyorum  

|
    |

• Binbaşı
    1870 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dopamine.

2 dileğim var , bakalım 21 Aralık 2020 de bunlar gerçekleşmiş olacak mı?

Biri haberdar eder inşallah ozaman gelince

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dopamine. -- 25 Aralık 2020; 15:40:25 >
    |
    |
  • Teğmen
    109 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: InYourFuture

Müsabakaların Nasıl? İnşallah Kazanmışsındır. Sana Güveniyorum. Sınav Noldu? Sevgilin Varmı?

Vaay, duygulandim:)

Cevap veriyim 1 yil önceki bene..

1. Sen yazdıktan ta marta kadar güzel gitdi herşey. Müsabakalar, konserler falan güzel geçti.

Vee martda korona başbelası yüzünden karantin başladı): Bazı şeyler iptal oldu maalesef.

2. Sınav gayet güzel geçti. Matematik den bitek az yazdım (Ki, zaten bekliyordun az yazacağını)

3. Yok :D

İlerki yılların güzel geçmesi dileğiyle)..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    570 Mesaj

Kardeşim dindar olmaya çalışıyorum. Senin üzerinden konuya da cevap atayım.

Seviyorum boyle konulari...

1-Nasilsin dinen ? Ruhen ? Yanlis bir tasa basinca o yol seni uzaklastiriyor biliyorsun. Umarim yanlis yapmiyorsundur. Dogru yoldan ilerliyorsundur. Hakikat yolunda yuruyorsundur. Eger cevabin hayirsa...her seyi birak ve acilen kendini duzelt.

2-Hala bekliyor musun O'nu, gelmedi mi ? :(

3-Is mevzusu nasil gidiyor ? HAKK'ın istedigi gibi mi ? InsaAllah oyledir. Aksini dusunmek istemiyorum.

4-Dun bazi yardim faaliyetlerinde gonullu olmaya karar verdin ? O isler nasil gidiyor ? Basladin mi ?

Yapabilirsin inaniyorum. Artik daha olgunsun. Selametle.

1-Nasılım...Aslında en iyi seneni yaşadım Elhamdülillah. Ruhen çok zorluk çektin, çok çok düştün ama çok da lütuflandırıldın. Bambaşka ruhani yönlerini keşfettin, RABBİM'i daha çok tanıdın. Henüz denizde bir damla bile değilsin ama inanılmaz güzellikler. Şükürler olsun.

2-Ahh :) Senelerdir her yerden karşıma çıkıyor O. :)) O gelmedi. Biz gideceğiz nasipse. Çok az kaldı. Hakkımızda hayırlısı olsun.

3-İş konusu...Hmm. Her soru beni düşündürüyor. İş mevzusunda da başka bir kapının eşiğinde olabilirsin. Biraz daha sabret. Şimdilik büyük problemler yok.

4-Olamadın. Neden olamadın hatırlamıyorum. Zaten araya corona gibi bir hastalık girdi. Şu ara zor.

Hakkında hayırlısı olsun. Bir kez başar ya hu ! yapabilirsin.

|
    |

• Yüzbaşı
    433 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Cerade

Anlat anlatacak bir şey kaldıysa...

Anlatacak bir şey yok.Sürünmeye devam.Çok isterdim bitti artık karanlıklar demeyi ama olmuyor usta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cerade -- 24 Aralık 2020; 23:26:40 >
    |
    |
  • Teğmen
    164 Mesaj

saol
    |
    |
    Göttingenli Ethem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.