Şimdi Ara

21 Aralık 2012 Cuma [DÜNYANIN SONU-KIYAMET GÜNÜ] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
492
Cevap
1
Favori
84.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: cause_of_death

quote:

Orjinalden alıntı: B.S.S.

10.10.2010 da ve 11.11.2011 de birşey olmayacak mı?

01.01.2001 - 02.02.2002 - 03.03.2003 - 04.04.2004 - 05.05.2005 - 06.06.2006 - 07.07.2007 - 08.08.2008 tarihlerinde olmadığı gibi 09.09.2009 tarihinde ve o tarihlerde de olmayacağını umuyoruz. Zira 12 = Mübarek rakam x 4 sonuç olarak aslında 4 olunca Mübarek rakamı aşmış oluyoruz ki sonuç olarak karışımıza bir felaket çıkıyor .

Şaka bir yana çoktan birkaç çözüm oluşturmuşlardır diye düşünüyorum şurada ne kaldı ki, koparsa da kopar artık yapacak birşey yok maksat mücadelemezi verelim

dedikodu niyetine çıkarılmış bir şey değil geçen senelerde olduğu gibi sayılarla ilgisi yok bu olayın maya takvimine göre böyle

• İnanmıyorum fakat merak ediyorum.Bu Maya'lılar nasıl bu kanıya varmış?O kadar eski teknoloji ile ve dinlerinden mi yola çıkmışlar?Eğer öyleyse slla geç.
  • quote:

Orjinalden alıntı: remus

quote:

Orjinalden alıntı: Otorite

Sen kahin misin?

imzanla çelişiyosun

"Başarılı insanın Daima bir Planı olur,Başarısız insanların ise daima bir bahanesi olur."

Ne alaka Şimdi Demekki ben seni başarısız olarak görüyorum imzanla çelişiyosun dediğine göre o da bahanen
  • quote:

13 KASIM 2009 da filmi geliyor bütün dünya bu olayı kabul etmiş durumda!
    http://www.sonypictures.com/movies/2012/

21 Aralık 2012 Cuma [DÜNYANIN SONU-KIYAMET GÜNÜ]

o filmin sonu ne olacak acaba

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: cause_of_death

quote:

Orjinalden alıntı: B.S.S.

10.10.2010 da ve 11.11.2011 de birşey olmayacak mı?

01.01.2001 - 02.02.2002 - 03.03.2003 - 04.04.2004 - 05.05.2005 - 06.06.2006 - 07.07.2007 - 08.08.2008 tarihlerinde olmadığı gibi 09.09.2009 tarihinde ve o tarihlerde de olmayacağını umuyoruz. Zira 12 = Mübarek rakam x 4 sonuç olarak aslında 4 olunca Mübarek rakamı aşmış oluyoruz ki sonuç olarak karışımıza bir felaket çıkıyor .

Şaka bir yana çoktan birkaç çözüm oluşturmuşlardır diye düşünüyorum şurada ne kaldı ki, koparsa da kopar artık yapacak birşey yok maksat mücadelemezi verelim

dedikodu niyetine çıkarılmış bir şey değil geçen senelerde olduğu gibi sayılarla ilgisi yok bu olayın maya takvimine göre böyle

Biliyorum, işin şakasıydı üst kısım

• oh be sonunda geberiyoz
  • quote:

quote:

quote:

Sen kahin misin?

imzanla çelişiyosun

"Başarılı insanın Daima bir Planı olur,Başarısız insanların ise daima bir bahanesi olur."

Ne alaka Şimdi Demekki ben seni başarısız olarak görüyorum imzanla çelişiyosun dediğine göre o da bahanen

herkes plan yapıyo bu olayla ilgili kahinlikten falan değil çaktın köfteyi?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sen kahin misin?

imzanla çelişiyosun

herkes plan yapıyo bu olayla ilgili kahinlikten falan değil çaktın köfteyi?

İyi Sen Şimdiden Hazırlan bence O zaman Gerçi bu kafayla 2012 ye kadar Yaşıyacağını zannetmiyorum ya neyse.

• Arkadaşlar bu konuyu ilk duyduğumda hayattan elimi eteğimi çekip bitkisel hayat moduna geçiyodumki dedim dur bi yabancı fotumları araştırayım
    Açık konuşiyim, bildiğin hayata küsmek üzereydim ama sağolsun bazı yazıları okuduktan sonra bu olayların fasa fiso olduğunu gördüm.
    Arkadaşlar, bazılarını üzecek ama bişey söylemek istiyorum: Her takvimin bir sonu vardır! evet, yazın bi yere. biri size gelip gregoryen takvimi 31 aralıkta bitiyomuş! eyvahlar olsun 31 aralıktan sonra kıyamet kopacak!! dese ne dersiniz? dimi? işte bu da aynı mantık..(gregoryen takvimi 1500 lü yıllarda kabul edildi. bi de o zamanı düşünün) takvim 31 aralıkta bitiyor fakat Allahın hikmeti tekrar baştan başlıyor arkadaşlar, takvim biter, ve baştan başlar. yani bir takvim bitiyo diye kıyamet çığlıkları atmanıza hiç gerek yok. hayata küsmeyin, hadi herkes işinin başınai dağılın!

• quote:

Orjinalden alıntı: gunship

quote:

gizli planlar olabilir mesela 1 milyon insan yeni bir gezegene doğru yola çıkabilir.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: gunship

quote:

gizli planlar olabilir mesela 1 milyon insan yeni bir gezegene doğru yola çıkabilir.

hiç sanmam.bence herkes ölüp geberecek.

quote:

Orjinalden alıntı: ilhamiselin

Arkadaşlar bu konuyu ilk duyduğumda hayattan elimi eteğimi çekip bitkisel hayat moduna geçiyodumki dedim dur bi yabancı fotumları araştırayım
    Açık konuşiyim, bildiğin hayata küsmek üzereydim ama sağolsun bazı yazıları okuduktan sonra bu olayların fasa fiso olduğunu gördüm.
    Arkadaşlar, bazılarını üzecek ama bişey söylemek istiyorum: Her takvimin bir sonu vardır! evet, yazın bi yere. biri size gelip gregoryen takvimi 31 aralıkta bitiyomuş! eyvahlar olsun 31 aralıktan sonra kıyamet kopacak!! dese ne dersiniz? dimi? işte bu da aynı mantık..(gregoryen takvimi 1500 lü yıllarda kabul edildi. bi de o zamanı düşünün) takvim 31 aralıkta bitiyor fakat Allahın hikmeti tekrar baştan başlıyor arkadaşlar, takvim biter, ve baştan başlar. yani bir takvim bitiyo diye kıyamet çığlıkları atmanıza hiç gerek yok. hayata küsmeyin, hadi herkes işinin başınai dağılın!

bencede..
    Mayalılar bu takvimi 2012ye kadar yapmışlardır.sonra demişlerdir..gerek yok dhasına yeter bu kadar bize yetmezse devam ederiz diye.Niye büyütüyorsunuz.?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KKochaKK -- 18 Şubat 2009; 16:39:38 >

• şu anda bu saçmalığa inanlar gizli şirke girior haşa mayaları Allah Yerine Koyup onların kıyamet gününü bildiğini öne sürüyor bırakın şu saçmalıkları
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilhamiselin

Arkadaşlar bu konuyu ilk duyduğumda hayattan elimi eteğimi çekip bitkisel hayat moduna geçiyodumki dedim dur bi yabancı fotumları araştırayım

hayata niye küselim tam tersi ölmekten daha güzel birşey var mı? Ölmek için yaşamıyormuyuz asıl yerimiz dünya değilki
    ne biçim inancınız var anlamadım

ne güzel cennette hurilerle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi remus -- 18 Şubat 2009; 16:48:51 >

• Açıkçası bana da saçma geliyor, zaten insanlık böyle giderse kendi kendini yok eder birkaç yüzyıla diye düşünüyorum. Ama işte şimdi burada yazıp tepki toplamak istemediğim bir durum gibi insanlar bunu o kadar çok yerden duyuyor ve o kadar çok paylaşıyor ki insanın kafasında acaba diye bir soru işareti oluşuyor. Ama gerçek olan şu ki Marduk geliyor, kaçacak yerimiz de yok henüz. Hadi bakalım hayırlısı olsun artık, kendimizi İsviçreli bilim adamlarına emanet edelim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Prince*

3 yılda milli olurum umarım.

Aynen
  • Saçmalıktan başka birşey değil. Bu konuyu açan arkadaş müslümanmı acaba?
  • 1 yıldır bu olayların içerisindeyim,astral-lucid-telepati vs her bişeyler uğraştım.Süreki okudum araştırdım.Bu yazda maya olayıyla tamamen tanıştım.Ama öss nedeniyle pek araştırma yapmıyorum.Ama bildiğim bazı konular var;

2012 yılında dünya yeni bir enerji kuşağına girecek.Bu öyleş bir şeyki,şuan ben istekli olan biriyle telepati kurabiliyorum,ama her seferinde olmuyor tabi.Ya da arada bir astral-lucid olayları.Kısacası panormal olaylar,cin'ler vs.2012 yılında foton kuşağına girdiğimizde,şuan bnm ve bnm gibilerin yapabildiklerinin 20-30 katını tüm insanlar yapabilecek.İşte bu yüzden birçok kişi aklını yitirecek,ölecek,savaşlar çıkacak,kavgalar son bulmayacak.Tam olarak yıl sayısını bilmiyorum fakat bir süre sonra bu kaos son bulacak ve insanoğlu tarihte olmadığı kadar rahat ve huzurlu bir evre geçirecek,bundan sonrasında ise kıyamet var.Bu bir teori sadece,birçok kişi de kabul etti...

Ömer Çelakıl var,biliyorsunuzdur.Bu adam Kur'an'ı çözdüm vs diyorya,yani şifrelerini,adamın verdiği rakamlar 2012...Bu tuhaf değil mi?Ben din dışı bir kişilik değilim,inancım var.Fakat bir teori daha var,Hz. Muhammet'in mirac'a yükseldiği geceyi bilirsiniz.O gece bir taşın üstüne çıkmıştır,o taş onu göğün 7 kat üstüne çıkartmıştır.Şimdi size soruyorum,onu 7 kat yukarı çıkartan bugün UFO dediğimiz tanımlanamayan cisimler olabilirler mi?7 kat dediği ise enerji kuşakları olamaz mı?Dediğim gibi Müslüman bir kişiyim,ama bunları da araştırıyorum.

Ayrıca 2012 yaklaşırken bugün UFO dediğimiz varlıkların bazı kişilere ulaşacağı söyleniyordu bazı yerlerde,ilkten hadi len dedim,inanmadım.2-3 parapsikoloji ile ilgili foruma girdim,adamlar yana yakıla bilgili birini arıyorlardı,msj atmışlar ve msj larından biri bu:

http://www.parapsikoloji.org/viewtopic.php?f=9&t=7189

Alttaki BlackEdition benim.Neyse çok şey yazmak istiyorum ama okuyanlar az olacaktır,yada anlamayanlar ve -18 kişiler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AssistForte -- 18 Şubat 2009; 17:08:14 >

• 1 milyon $' ına iddaa ya giren varmı bence kopmayacak
  • quote:

21 Aralık 2012 Maya Takviminin Son Günüdür.
    Güneş sisteminde bulunup da henüz varlığı kesinleşmediği söylenen gezegenin (MARDUK), yörüngesi itibarıyla dünyaya en yakın noktada bulunacağı ya da dünyaya çarpacağı ve bu nedenle doğal felaketlerin yaşanacağının iddia edildiği tarihtir.

21 Aralık 2012 Cuma gününe denk gelmektedir. Kıyamet cuma akşam ezanında kopacaktır.
    Bu da önemli bir ayrıntıdır.

3 yıl içinde yaşayacağımız ne varsa doya doya yaşayalım bence.
    Herkese elveda

kaynak:
    http://en.wikipedia.org/wiki/Mayan_calendar
    http://en.wikipedia.org/wiki/2012_Doomsday_Prediction
    http://www.december212012.com/
    http://en.wikipedia.org/wiki/2012
    http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=21%20aralik%202012
    http://www.bilinmeyenler.org/anasayfa/gizemsir/40-gizemli-olaylar/252-maya-uygarligi-ve-2012-kehanetleri.html

13 KASIM 2009 da filmi geliyor bütün dünya bu olayı kabul etmiş durumda! Belki de ekonomik kriz bundan dolayı çıkarıldı

Kıyemetin ne zaman kopacağını Hz. Muhammed(s.a.v) dahil kimse bilmiyordur.

• Zekeriya Beyaz Bunu Doğruluyorsa Sorun Yok !

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.