Şimdi Ara

20lik diş diğer dişlerimi parçalamaya başladı acı muazzam. bi kaç sorum var lütfen bakın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba ben 26 yaşındayım ve sağ üst 20lik diş canımı çok yakıyor bu zamana kadar yavaş yavaş büyüyordu hafif sancılarla geçiştiriyordum ama bir dişimi parçaladı yetmedi sonraki sıraya bastırmaya başladı. deli bi acısı var ölüm gibi ama canlı canlı.
    20lik diş diğer dişlerimi parçalamaya başladı acı muazzam. bi kaç sorum var lütfen bakın

Bilgi amaçlı ekledim resimleri

Belirtmeliyim ki benim sağlık sigortam yok malum hastalıktan ötürü çalışamıyorum da gss (genel sağlık sigortası) "BORCUM" Uçmuş onuda kullanamam devletin vatandaşını borçlandırması da neymiş ...
    maddi durumum: çalışmayan adamın ne derece zorsa benimde öyle.
    Ne yapayım nasıl yapayım nerelere baş vurayım. yoksa acıdan bi köşede sessizce kıvranayım mı? (Acı gerçekten dayanılmaz OFFFF) bi ağrı kesici buldum ancak ondan kullanınca uyuyabiliyorum yemek yiyebiliyorum. yani anca o zaman normalleşebiliyorum. ama oda uykumu getirip sersemletiyo

ne olur içinizden biri bana yol gösterebilir mi yardım edebilir mi? artık mantıklı bile düşünemiyorum. pazartesiye kadar bi hal çare bulamazsam bilmiyorum ne olur ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matraxx22 -- 11 Temmuz 2020; 4:9:12 >

• cimere ve sağlık bakanlığına yazın, twit atın böyle olmaz çünkü
  • 1.Grup il ve ilçelerde uygulanacak TDB Ağız Diş Sağlığı Muayene ve Tedavi Ücret Tarifesi

2.Grup il ve ilçelerde uygulanacak TDB Ağız Diş Sağlığı Muayene ve Tedavi Ücret Tarifesi

KDV Hariç - Dahil
    5-3 Gömülü Diş Operasyonu 462,96 - 500,00
    5-4 Gömülü Diş Operasyonu (Kemik Retansiyonlu) 699,07 - 755,00
    Bravo Türkiye

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.