Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (1986. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
41.560
Cevap
622
Favori
1.760.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19841985198619871988
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir güncelleme geldi, virüs bu kadar tahribat yapmaz ya, beceriksiz herifler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • complete_ kullanıcısına yanıt

Yüklersin, İSO'yu indir, tıkla çalıştır,sanal disk olarak açacak,sanal diskten kurabilirsin

Ben devamlı kuruyorum,kurulum sırasında sana sıfır kurulum mu,yoksa yükseltme mi yapacaksınız diye soracak,yanlış işareti seçersen sıfır kuruluma geçer windows.Sorumluluk almak istemem

Dikkatli olursan en son sürüme yükseltmeyi kolayca yaparsın,Kolay gelsin.

• agtr A kullanıcısına yanıt

Gerçekten öyle, tek kelime ile rezaletler.

• quote:

Orijinalden alıntı: soygar

Yüklersin, İSO'yu indir, tıkla çalıştır,sanal disk olarak açacak,sanal diskten kurabilirsin

Ben devamlı kuruyorum,kurulum sırasında sana sıfır kurulum mu,yoksa yükseltme mi yapacaksınız diye soracak,yanlış işareti seçersen sıfır kuruluma geçer windows.Sorumluluk almak istemem

Dikkatli olursan en son sürüme yükseltmeyi kolayca yaparsın,Kolay gelsin.

çok teşekkür ederim yardımların sayesinde başarı şekilde güncelledim hocam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi complete_ -- 17 Mart 2021; 0:34:10 >
  • Her güncelleme geldiğinde yapıyorum,bazen görmüyor mikrosoft'dan güncelleme yardımcısı diye bir şey vardı yanlış hatırlamıyorsam sadece mağaza ne yaparsam yapayım açılmıyor her seferinde değişik hata veriyor,buradan netten bütün çözümleri denedim olmadı sadece format kaldı çok program var göze alamıyorum,ayrıca şuanda sistem gayet stabil açılma kapanma uygulama çalıştırma şunuda belirtmeliyim lga775 üzerinde bazen görüyorum o sistem kaldırmaz falan diye hiçde öyle bir durum yok.

• complete_ kullanıcısına yanıt

Yeni yükseltme geldiği anda yüklemiyorum

En az bir ay yeni yükseltmenin oturmasını bekliyorum,sonra yükseltiyorum sorun çıkmıyor.kolay gelsin

• Merhaba son güncelleme sonrası uygulamaların bir kısmı çalışmayı durdurdu hatası veriyor. Bununla ilgili bir çözüm mevcut mu?

• Merhabalar

Benim windows 10 home sürüm 1909 bu 20h2 güncellemesini kendisi yapmıyor bunu mevcut windows a dosyalara c diskinde kayıp yaşamadan kaldığım yerden pc yi kullanmaya devam edecek şekilde güncelleme yapmam mümkün mü ? mümkünse nasıl ? teşekkürler

• carter kullanıcısına yanıt

Hocam bir dosya atacağım, onu yükle ve bana geri bildirimde bulun.

• adjustik kullanıcısına yanıt

Selam, ilk sayfadaki H2 media tool'u indir, adımları devam ettir, dosyaları sakla seçeneğinden devam et ama pek te güvenme derim.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Selam, ilk sayfadaki H2 media tool'u indir, adımları devam ettir, dosyaları sakla seçeneğinden devam et ama pek te güvenme derim.

windows sitesinden windows güncelleştirme yardımcısı diye zımbırtı var onu indirdim oradan olur mu ? olursa mevcut sisteme C diskinden dosyalara bir şey olur mu ?

• adjustik kullanıcısına yanıt

Bir önceki güncellemeyi ben onun üzerinden indirdim,hiç sorun oluşmadı yinede yedek alabiliyorsanız alın garanti iş yapın.Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] 

Ekran kartı nvidia mı

Evet hocam.

Aygıt yöneticisinden bir süre nvdia sürücülerini devre dışı bırakıp deneyin, bakalım sorunlar devam edecek mi

• Bu kadar sayfa uzamış konu vallahi şaşırdım ilk mesajdan itibaren biraz okudum da ne işletim sistemiymiş be formattan sonra rahat bir 4-5 saat ayıracaksın ayık kafa ile yapacaksın ayarları falan. Sıkıldım bende bu ayarlardan falan Windows 7 kullanıyorum şimdi daha iyi şuan. O ne öyle her güncelleme geldiğin de sistem mi bozulur? Sisteme virüs girse bu kadar zorluk çıkartmıyor insana.

11
    Hocam teşekkürler. Pc'ye format atmıştım.

• hem "2yönlendirildi" kendi kendine yazıcı ekliyor hem de silerken bu hatayı alıyorum

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: EĞİNLİ

Bir önceki güncellemeyi ben onun üzerinden indirdim,hiç sorun oluşmadı yinede yedek alabiliyorsanız alın garanti iş yapın. 

yaptım windows güncelleştirme yardımcısından 1-2 saat sürdü sonra yeniden başlattım pc yi ama sürüm hala 1909 gözüküyor

• 
Sayfa: önceki 19841985198619871988
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.