Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (1963. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
41.560
Cevap
622
Favori
1.760.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19611962196319641965
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2004 sürümü var. Olay görüntüleyicisi şu hatayla dolmuş: "Windows paketi için, AppModel Çalışma zamanı durumunu alma 0x57 ile başarısız oldu." araştırdım 2004'e özgü bir hataymış.

O yüzden yeni sürüme güncelleme yolu ile hemen geçeceğim. Bu güncelleştirmeyi hemen alma imkanı var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 22 Ekim 2020; 13:4:45 >
  • thelordof kullanıcısına yanıt

Birsey silmiyor, oyun müzik film belge hersey yerli yerinde duruyordu. Yine de çok önemli verilerinizi yedekleyin derim.

• son sürümü windows update ile kontrol ettim güncelleme işlemi 10 dk bile sürmedi ama bir çok özellik geldi .ne iş anlamadım

• -Arkadaşlar Drive'ımda güncellemeler yaptığım için arada bir ilk sayfadaki linklerde izin sıkıntısı olabilir, şuan görebildiklerimi düzelttim.

-İlk sayfadaki 3 alternatif linkten de 20H2 EKİM 2020 versiyonu indirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 22 Ekim 2020; 16:29:47 >
  • homosapiens17 kullanıcısına yanıt

"Yılın ikinci yarısında yayınlanan özellik güncelleştirmeleri sadece kilit açacak şekilde dizayn edilmiştir.

2004(20H1) sürümünde aslında 20H2 sürümünde gelecek olan özellikler vardır fakat kilitli olarak gizlenmiştir. Sadece küçük bir kilit açıcı güncelleme ile aktif edilmektedir."

1903'de 1909'a geçerken bende şaşırmıştım yaklaşık yarım saat falan sürer diye beklerken 5 dk'da masaüstü açılınca nasıl olur ya herhalde hata oldu falan diye düşündüm ama 1909'a upgrade olmuştu 20h1'den 20h2'ay geçerken de benzer bir durum var MRT'nin dediği gibi bu upgrade bazı kilitli olan özellikleri aktif hale getiriyor o yüzden çok daha kısa sürüyor.

kaynak: https://forum.donanimhaber.com/windows-10-may-2021-update-21h1-build-19043-1237-gdr-14-09-2021--124927623-238

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerosol 34 -- 22 Ekim 2020; 17:4:17 >

• homosapiens17 kullanıcısına yanıt

Özellikler sistemde bulunuyordu ama aktif değildi güncelleme dosyası bir anahtar gibi o özellikleri aktif hale getirdi.

Bu özellikleri pasif halde eski güncellemelerle birlikte parça parça getirdiler sonunda da onları aktive edecek anahtarı verdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ranez -- 22 Ekim 2020; 17:57:32 >
  • mikailc78 kullanıcısına yanıt

sağolun.

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

-Arkadaşlar Drive'ımda güncellemeler yaptığım için arada bir ilk sayfadaki linklerde izin sıkıntısı olabilir, şuan görebildiklerimi düzelttim.

-İlk sayfadaki 3 alternatif linkten de 20H2 EKİM 2020 versiyonu indirebilirsiniz.

Drive'ımda nasıl güncelliyorsunuz murat bey hangi yazılımı kullanıyorsunuz

• Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

Bu Skype denen illeti nasıl kaldıracağız bilen varmı?

• fast-man F kullanıcısına yanıt
    Terms kullanıcısına yanıt

Hiçbir şey, bildiğimiz Google Drive.Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] 

@Terms Programlar'dan kaldırılmadığını varsayarak, w10 manager gibi programlarla kaldırmanızı öneririm.

Yeni sürümü yükledim, adım adım her şeyi modern stil dedikleri olaya geçiriyorlar, bilgisayarım > özellikler diyorsun 40 yıllık menüyü beklerken gidiyor metro tarzında açılıyor.

Driverlar, Laptop, Anakart kontrol yazılımları bile artık mağaza tabanlı oldu.

Mail adresinle oturum açıyorsun masaüstü arka planın, ayarların falan geri yükleniyor hemen...

Aşağı yukarı yeni modern simgeler böyle gözüküyor.

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

Edit: Forumun yeni mesaj yazma panelide gene amatör işi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 23 Ekim 2020; 14:8:28 >

• Bir konu hakkında yardıma ihtiyacım var. Benim asus diz üstü yaklaşık 8 senelik 4 gb ram var i5 işlemcili açılışta çok yavaş 10 dakikadan uzun sürüyor kendine gelmesi şu sıralar zoom dan derslere katılıyor cocuklar hergün lazım oluyor 15 dakika önce bilgisayarı açıyoruz ki ancak kendine geliyor pc win 7 ile geldi şu an 10 a yükseltilmiş. Sorum şu ben bu bilgisayardaki hdd yerine ssd taksam hızında düzelme olurmu. İşletim sistemi ni nasıl kurabilirim format dosyaları hdd de kalıyor hdd de yüklü olan Windows 10 homeu netten indirip ssd ye kurup onun aktivasyon kodunu kullanabilirmiyim.
  • atisaca283 A kullanıcısına yanıt

uçar ssd yeterli sadece okul video amaçlı kullanılcaksa..

oyunla zırtla pırtla işiniz yoksa linux mintte deneyebilirsiniz windowsu hızda döver...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 23 Ekim 2020; 14:0:20 >

Linuxa falan gerek yok, yarı yolda kalırsınız, bilmediğiniz bir dil gibi, çocuklar hiç beceremez.

SSD alın, w10 formatlayın baya fark olacaktır.

Özel mesaj atın, özel konuşma alanına dönmesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 23 Ekim 2020; 14:21:3 >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt

İşletim sistemi işini nasıl yapmak lazım tam çözemedim ssd yi hdd kutusu ile usb den bağlasak pc ye format atarken ssd ye kurulup yapılabilir mi siz ne önerirsiniz.

• 20h2 update yoluyla dağıtılmaya başlanmadı değil mi 2 gündür güncelleştirme kontrolünde çıkmıyor çünkü

• Hdd de kurulu işletim sistemini kurulum diski olmadan ssd ye kurmanın yolu yokmu şimdi.
  • Salı akşamı online update sunuldu.

@MühendisMurat Teşekkürler. Ancak ne progra ekle kaldırda ne de w10 menager de gözükmüyor. Sanırım sadece netten indirme amaçlı kısayol du bende dosya konumundan sildim artık gözükmüyor hiçbir yerde.

Clonlama yaparsanız olur. Ama ben her zaman temiz Windows kurulumundan yanayım.

• Geçen gün 20H2 sürümüne geçtim. Benim için göze çarpan iyileşme göremedim. 2004 sürümüyle aynı performansı alıyorum. Herhangi bir sıkıntı da yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dürüstİnsan

Geçen gün 20H2 sürümüne geçtim. Benim için göze çarpan iyileşme göremedim. 2004 sürümüyle aynı performansı alıyorum. Herhangi bir sıkıntı da yok.

kozmetik güncelleme denebilir..

• 
Sayfa: önceki 19611962196319641965
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.