Şimdi Ara

20Bin çıkan bileti haram diye yaktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Milli Piyango İdaresi’nin 31 Aralık Yılbaşı Özel Çekilişi’nde 80 milyon liralık büyük ikramiye ‘1358490’ numaralı çeyrek bilete çıktı.

Bursa’nın İnegöl ilçesinde yaşayan Esat Şahan'ın bir numarası farklı ‘1358430’ numaralı çeyrek biletine teselli ikramiyesi çıktı. Bileti sorgulattığında 20 bin TL para kazandığını, bu paranın ‘haram’ olduğunu ifade eden 37 yaşındaki Şahan, bileti yaktı.

“Alışveriş merkezine çay içmeye gittim. Hesabı ödemeye gittiğimde bir bayan bilet uzattı, alır mısınız diye. Ben de çocuğumun ısrarına dayanamayarak satın aldım. Bileti sorgulattığımda son bir rakam ile 20 milyon lirayı kaçırdığımı gördüm. Çeyrek bilet olan biletime 20 bin TL vurdu. Haram para olduğu için bilete dokunmadım, paraya çevirmedim. Piyango bileti alanlara almamalarını tavsiye ederim, haramı evlerine sokmasınlar.”

20 milyon tl çıksa yakacakmıydı gene acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asrayl -- 6 Ocak 2020; 17:22:24 >

• 20Bin çıkan bileti haram diye yaktı

Edit:2018 aralık ayında gültepe camii önünden çekilmiştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bako39 -- 6 Ocak 2020; 17:27:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • köpeğin olam yakma bana ver
  • Bu adam yaşamayı hak etmiyor. Bana verseydi ATEİSTİM
  • Haramsa neden almış? Şov kokan hareketler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vurucan kırbacı böylesine elinden ekmeğini gtünden donunu alsan ses etmez en temiz kitle
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Bu cevabi yazani artilamaya geldim. yanilmadim.
  • Ülkenin,düzenin kendisi haram.Küçük haramlarla büyük haramları temize çıkarmak daha da büyük haram

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodion -- 6 Ocak 2020; 19:49:34 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.