Şimdi Ara

2080 super ile düşük fsp sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar hocam ben profesyonel fps oyuncusuyum. Valorantta işletim sistemimle rahat 300 fps alabilicekken 140 lara düşüyor.

Canavar işletim sistemim :

Intel Comet Lake Core i7 10700 2.9GHz 1200p 16MB box  

asus prıme b460m-k

Palit RTX2080 Super gp RGB X3 OC 8 GB 256Bit ( 3 fanlı)

Kingston HyperX Fury 8 GB 3200 MHz DDR4 ( 2 adet )

Corsair H100X sıvı soğutma.

High Power 750.

Böyle yüksek bir sistemde benim yaptığım yanlış ne ben neden düşük fps sorunu yaşıyorum birşeyler uyumsuz mu anakartım işlemcimi destekleyecek güçte değil mi birisi bana lütfen yardımcı olsun . 20 bin tl lik sistem dizip gereksiz düşük fps de oyunlar oynuyorum

• keşke z490 anakart alsaymışsınız.ramleri o anakartda 3200 mhz kullanmıyorsunuz muhtemelen

• 2990 falan kullanıyorum evet peki sizce anakartı değiştirmem çok büyük etki yaratır mı fps açısından

• HOCAM O SİSTEME NEDEN DÜŞÜK BİR ANAKART ALDINIZ BÜTÜN PARÇALARA O KADAR PARA BAYILIYORSUN BARİ ANAKARTADA PARAYI BİRAZ BAYILSAYDIN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi movistar73 -- 29 Nisan 2021; 2:26:38 >
  • profesyonel fps oyuncusuyum :Canavar işletim sistemim lkdfjglfdj

o pc ye 20k vermeniz iyi olacağı anlamına gelmiyo sistemin kısmen mantıksız parçalarla dolu o ekran kartı yerine sağlam anakart ve ram alabilirdiniz pro olduğunuza göre low ayarlarda oynuyosunuzdur ztn şdfkgşlfdg

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.