Şimdi Ara

2039'da hatay'da referandum olacak mı ? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
51.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hurafe o 2039 da karışıklık çıkarmak isteyenlerin hazırlık yapması,Fransanın işi ne derseniz artık.Hatay devleti 39 da Türkiyeye katılmadan önce Türkiye Hataydaki Türk nufusunun çoğunluk olması sayesinde Hatay Cumhuriyet Meclisinde Yönetimi Türklerin elinde tutuyordu,tutturuyordu.Hatay devlet adamları olan Türkler 100 sene sonrası için kalleşçe gizli bir maddemi koymuşlar komik değilmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: noteb00k

quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Hatay diye bir il olmazsa sorunda olmaz Hatay'ı Osmaniye'ye bağlasınlar

Yok artık Hatay' ın Osmaniye' ye bağlanması, İstanbul' un Yalova' ya bağlanması gibi birşey olur

İstanbulun Kocaeli ye bağlanması gibi aslında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: shockwave23

HURAFE BENCE HATAY EDEBİYET BİZİMDİR

ebediyen demek istediniz sanırım
  • Suriyeliler bile şuan referandum olsa Suriyenin Türkiye'ye katılmasına evet der
  • maalesef böyle bir şey var 2039da şehirde suriyeli nüfusla birlikte hatay suriyeye bağlanacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emure

şahsen bende referandumla türkiyeyi seçtiker ilerde bir referandum diye olcak diye biliyorum

Mesaj baya eski ama yazmak istedim.

Hukuki , kanuni olarak böyle bir şey mümkün değil. Fakat kanunları ve hukuku toplumların algısı oluşturur. Bu şekilde dile getirilmiş doğru olmayan iddialar ileri ki yıllarda bu yönde bir olayın gerçekleşebilmesine imkan sağlar.

Ne yazık ki bu doğru olmayan dedikodunun yer yer yaygınlaşması hatta televizyon programlarına dair küçük sıçraması bazı batı ve doğu, akdeniz devletlerinin Hatay'ı Suriye'ye hediye etme gibi planları var gibi. ( Suriye iç savaşının ardından Hatay'daki binlerce Suriye'liyi düşünecek olursak ne yazık ki böyle bir olumsuz olgu bizi bekliyor gibi . Umarım yanılıyorumdur umarım bu benim paranoyaklığımdır sadece)

Konunun silinmesini talep ediyorum veya ülke ve dünya gündemine taşınmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Bağımlısı -- 24 Aralık 2017; 16:29:12 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.