Şimdi Ara

2024 YENİLENEN COROLLA ANA KONU (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
14
Favori
11.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok iyi ya değerler üstelik rodajda. Hangi araçtan geçtiniz hocam. Safety sense 3 nasıl çalışıyor özellikle bu sollama desteği nasıl ?
  • netttt2627 N kullanıcısına yanıt

Otomatik i20den geçtim hocam , 4 ileri cvtden 10 ileriye geçince daha akışkan bir sürüş imkanı var. Safety sense genel olarak ön taraftaki sensörler ile yol durumuna öte sürücü kazadan kaçınacak bir reaksiyon vermezse önce frene nadiren direksiyona müdahaleler yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayyildiz01 -- 6 Mart 2024; 21:24:9 >
  • Genel olarak iyi hoş da birde iç mekan yalıtımını iyileştirseler süper olacak. Cvt şanzuman benle çalışıyor sanki

• Bugün bir şey farkettim araçla yolculuk sonrası kontağı bir kademe kapatma yönüne çevirdiğinizde başlangıç noktasından bitiş noktasına kadar yakıt tüketimini gösteriyor ortalama hız ve mesafede bu kayıt da bulunuyor
  • Dream pakette adaptif hız sabitleme şerit takip falan var mı yarı otonom sürüş yapılabiliyor mu uygun yollarda
  • judger90 kullanıcısına yanıt

2024 modellerde hepsine eklendi bu özellik.

Vision Plus dahil.

• BoNsE B kullanıcısına yanıt
    Evet hocam bu var ama uzun yolculukta ortalama hızınızı ve yakıtınızı takip etmek için zor bir uygulama. Çünkü uzun yolda birkaç mola veriliyor
  • 178km şehir içi kullanımdan sonra alışmaya ve ısınmaya başladım dream(2023) pakete. Şehir içinde çok konforlu ve sürüsü keyifli geldi bana. Depoyu doldurduktan sonra trip a yi sıfırlamıştım. Full şehir içi bakalım ne kadar gidecek.

2024 YENİLENEN COROLLA ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anubisin_Ruhu -- 8 Mart 2024; 16:47:8 >
  • Anubisin_Ruhu kullanıcısına yanıt
    Hangi araçtan geçtiniz hocam? 178 km de ortalama hızınız ne hocam yol bilgisayarı kaç gösteriyor ortalama hızınız? Depo kaç litre yakıt aldı?
  • mcakrep23 kullanıcısına yanıt

Hepsinde olduğuna emin miyiz geçen ay vision plus alan arkadaşım yok dedi adaptif hız sabitleme gibi özellikler ya da ona vision plus diye 2023 model vision mı sattılar acaba

2024 şubat üretim olması gerekir safety sense 3 için. Fiyat farkı da vardır 100 bin kadar
  • Selam Corolla 1.5 olan araç dik yokuşlarda nasıl zorlanma varmı? veya 1.8 hbrit olanlarda böyle bir zorlanma varmı?
    Bende 1.6 astra hb vardı yokuşlarda arabayı bir inip itmediğim kalırdı bu nedenle yokuş konusu benim için önemli
  • Ses sistemi çok hafif kalıyor, üzerindeki hoparlörleri söküp yerine yeni ve uyumlu çok daha iyi ses alabileceğimiz hoparlör önerisi olan var mı?

• 0 model istanbulda bulamıyorum benzinli
  • rubelhizb kullanıcısına yanıt

Şubat öncesindekiler de mi vision plus iyice kafam karıştı alırken visionnplus yada dream paketlerde Şubat sonrası üretime bakmamız gerekecek o zaman 2024 YENİLENEN COROLLA ANA KONU 

• Kardeşim aynı arabanın konusu var burdan devam etseniz daha iyi olmaz mı?

https://forum.donanimhaber.com/2019-toyota-corolla-sedan--135859281
    Ocakta yok sanırım ama 2023 Kasım Aralık aylarında var. Onların normal visiondan tek farkı 7inç ekran ve bizdeki gibi 16 jant kapakları
  • netttt2627 N kullanıcısına yanıt

Hocam yol bilgisayarını çocuk kurcalıyordu oradan bi veri elde edemedim. Depoyuda fullemistim. Litresine bakmadım.

Bu arada cruise control hakkında Renault’a kıyasla bir farklılık tespit ettim. Yokuş asagi gaza basmadığım zaman Corolla vites düşürerek hızlanmayı engelliyor, Renault hız konusunda bir sınırlama yapmadan rahat bırakıyor aracı. Ayrica Corollanin stabilitesi bir tık daha zayıf duz yolda hızı sabitlemek için çok gaz ile çok uğraşıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anubisin_Ruhu -- 9 Mart 2024; 17:41:17 >
  • Anubisin_Ruhu kullanıcısına yanıt

"vites yükselterek hızlanmayı önlüyor"

Emin misiniz vites yükseltiyorsa hızlanmanın önünü açıyordur bence

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.