Şimdi Ara

2024 F/P Otel Fırsatları (364. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sezar , SonyFun , oligark , sprinters03 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir (5 Mobil) - 10 Masaüstü6 Mobil
5 sn
8.114
Cevap
537
Favori
581.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
18. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Blokajı tesise ait oda ayrı bir oda kategorisi değil hocam.Birçok otel satış yapılamayan tarihlerde "blokajı tesise ait oda" olarak açar.Gittiğinizde hangi oda müsaitse onu verir.Yoksa ayrı bir oda değil.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • erdfb_1907 kullanıcısına yanıt

Hocam merhabalar, susesi otel tavsiye etmistiniz tam almak uzereyken nirvana dolce gitanin da ayni fiyata geldigini gordum, bu iki oyel arasinda kiyaslama yaparsak cocuklu aile icin hangisini onerirsiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Cevabınız için çok teşekkürler. Otel önerisi olarak önerebileceğiniz bir otel var mıdır baktıklarım arasında ya da farklı da olabilir. Bölge farketmeksizin.

• kizilat K kullanıcısına yanıt
    Hocam ikiside mükemmel tercihler.Cocuk yönünden bakalım.Nirvana'da daha büyük bir Aquapark ve hayvanat bahçesi var.Ama Susesi'nde de tamamen kum deniz avantajı var.Yiyecek-icecek yönünden hemen hemen aynı.Alacarte yönünden Nirvana ücretli ve kişi bası 30 Euro, Susesi'nde de ücretli ama 10 Euro.Nirvana'da özel asistan hizmeti var.
    Müsteri memnuniyeti acısından da
    Nirvana Dolce Vita %85
    Susesi %92

*Benim kişisel tercihim Susesi olur ama Nirvana tercih edene de kesinlikle yanlış tercih demem.Bence fotograflarına ve videolarına bakıp hangisi daha hoşunuza gidiyorsa onu alın.

• FearMaster kullanıcısına yanıt
    Hocam deniz ve eşsiz bir manzaraya önem veriyorsanız La Blanche deneyebilirsiniz.Gece eğlencesi,mükemmel alacartelar ve hizmet önemliyse Voyage Torba derim.Yani biraz da sizin beklentilerinize ilgili.
    Voyage Torba Private almanıza gerek yok,zaten aynı otelin içinde. Avantajları odaları daha büyük ve alacarte önceligi var.Aradaki farka bence değmez.

Hocam Blokajlı Odayı kastetmedim, altında "Bungalow Design" ibaresi bulunuyor. Daha önce böyle bir şey bulunmuyordu diye biliyorum. Ben Bungalov Standart oda tipinden rezervasyon yaptırmıştım. Zaten en alt kategorilerden biri. Eğer dediginiz gibiyse pek bir kaybım olmaz bu Blokajlı seçeneği seçmekle :)

• The Norm Collection Door'a

Rez. Yapanlar otelın durumu ımkanları hakkında bılgı sahıbı olanlar, otel hakkında bılgı alabılırmıyım..

en uygun olarak konaklama tavsıyesıde rıca edıcem,

HAZIRAN(sonadogru) ,TEMMUZ AĞUSTOS ayları tercıh edebılırım.

• temhemkarub kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin özelinizde diğer rezervasyon yapan veya düşünen forumdaşlar için Norm Collection Bodrum'un factshet'ini linkini paylasayım.

Alacarte'lar ücretli (7 Euro), ancak 24 saat hizmet veren ayrı bir restaurantta servis alacarte usulü yapılacak.

https://www.1atravel.rs/wp-content/uploads/2023/11/Fact-Sheet-2024_391.file_.23112023.1803.655f8513e27e17.96040676.834.pdf

2024 F/P Otel Fırsatları

Çok teşekkürler tekrardan. Aslında biraz deniz biraz hizmet. Voyagelardaki qr olayı çok iyiymiş.

Hocam siz ETS den mi Rez yaptırdınız

• ultraslanonur kullanıcısına yanıt
    Evet hocam Ets'den maximum indirimle 21-25 Eylül arası için 4 kişi 4 gece 30.000 ₺ gibi komik bir paraya almıştık zamanında.

• sualpsadak S kullanıcısına yanıt
    Sanırım onu seçerek rezervasyon yapanlara, otele girişte müsait olan herhangi Bungalow tasarıma (design) sahip bir oda verilecek
    Bir çeşit fırsat odası seçeneği gibi görünüyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Daha önce kusadasinda ufak bir tatil yapacağimi yazmıştım iki arkadaşımız pm den yorum bekliyordu buradan yazarak başka arkadaşlarada fikir verebilirim diye düşündüm.
    3 gece palm wings otelde konakladik ,12 bin liraya açikcasi bukadar keyif alacağımı hiç beklemiyordum , Kuşadası'nda daha önce Korumar, İnfinty ve aqua fantzy de konaklamiştik ama açik ara burasi F/P benim kanimca , erken giriş yaptik hemen odamiza gectik hemde ara bölmeli aile odası jestiyle hadi dedik hanimla devamina bir bakalim oteli gezmeye başladık heryer pırıl pırıl bu arada gec çikabilirmiyiz sorusuna 12 de odayı boşaltabilirseniz hic problem yok dediler, birde bu bileklik işini hic sevmiyorum ama kuşadasi otelleri seviyor bu işleri, gecen sene alibeyde magnumun begenmeyen cocugum acik dondurmayi gorünce yüzü bir düşmedi değil ama aqua desen çocuğum bayıldı eylulde gloria otele giderken beni burada birakirsiniz dedi,ısıtmalı kapali havuzuda bekledigimden iyiydi .
    Gelelim eksi yönlerine lobi dışında içkiler hep açik belliki dolduruyorlar çakma içkileri hic yeni şise açildigina denk gelmedim, malibu kokusunu sadece lobide aldim mesela.
    Yemeklerde çesit yok malesef ama lezzet var öyle 3 çeşit kuzu falanda beklemeyin yani , denizi çok sığ git git derinleşmiyor ama temiz, kapali otoparkı yok araba yandı resmen , 4 tane tavuz kuşu var çok güzeller ama durmadan bağırıyorlar açikcasi ve birtanesi siyah bir arabanin kapisini gagaliyordu kovmak istedim banada saldirdi 😀 guvenlige soyledim geldi kovdu kuşu ama kapı sizlere ömür kendiyle kavga etmekten kapinin heryeri çizilmişti.
    Sonuc olarak istanbul kusadasi 3 gece bu paraya benim işime geldi sadece aquasi icin bile antalyaya inerken bile ugrayabilirim, buarada otel full du ben memnun kalinca arkadaşım oteli aradi yer olmadığını söylediler. Misafirlerin yarısı Fıransizdi budurum şaşırttı beni geri kalanida Ingilizdi desem yeridir.
    Unutmadan kahvaltida çeşit güzel ve lezzetli ama çayı kendiniz alıyorsunuz efendim dediklerinde hanımla gülmeye başladik açikcasi sonuç olarak Antalya oteliyle kiyaslamazsaniz kesinlikle memnun kalırsınız diye düşünüyorum.

• isikayhan kullanıcısına yanıt
    En düşük fiyatlı odayı almak isteyenler için sıfır risk. Hemde 10k daha ucuza. Neden düşüğünü alsın ki insanlar. Direk bu seçeneği alırım bende olsam. Ama ets de bu seçenek yok.

😅 şimdi bu fıyatı gorunce 60 ila 90k fiyatlara rez. Yapasım gelmedı. Daha farklı altarnatıflere yonelmek lazım sanırım. Tesekkur ederım cevaplar için..

• Fr.BJK kullanıcısına yanıt

Çocuk ekleyince kaybolur o seçenek. Aslında çok mantıklıymış.

• Voyage sorguna 2020 yılında gitmiştim çok memnun kalmıştım ancak sahil o kadar iyi değildi sanırım sonradan kum falan döküp düzeltmişler şu an iyi görünüyor

• Zerathull kullanıcısına yanıt
    Çocuk ekleyince of ki ne of
    Bir de 2 çocuk ekleyince ekim ayından beri kaçan fırsatlar o kadar çok ki
    Liberty signa
    Ethno belek
    Norm collection Door a
    Haziranda ki neredeyse bedava olan Sueno side fırsatı
    Aklıma gelmeyenler vardır daha
    Tatil zamanımın peak dönem de olması
    Mayıs-Eylül-Ekim gibi havanın güzel kişi sayısının az olduğu ayları da es geçmek yaramıza tuz oluyor.

• ekpe_babam kullanıcısına yanıt

Hocam ben en uygun kampanyası ile 1-7 eylül 6 gece baia laraya rezarvasyon yaptım 57kya denk geldi.

• FletneR_ F kullanıcısına yanıt

Bende 2019 veya 2020'de gitmiştim sorguna. Eylül'de gideceğim sahil değişmişse çok sevindim.

• 
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.