Şimdi Ara

2023 SAMSUNG QD OLED S90C (ANA KONU) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
31
Favori
20.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • tam ekranin ortasinda olu piksel var televizyonumda. servisten kayit sonrasi degisim reddine iliskin belge ile direkt thh'ne basvuru yapabiliyor muyuz arkadaslar?

• Bu tvyi mı alsam yoksa Philips 809mu diye günlerdir kararsızım, sizce arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eaduvan E kullanıcısına yanıt
    bende alacağım zaman s95c 908 arası gittim geldim s95c parlaklığı çok daha iyidi s95c aldım ama şuan alacak olsam 909 bekler alırdım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ironwrist34 kullanıcısına yanıt
    Aslinda oled daha pahali olmasi gerekmez mi ?

• Arnold Schwarzenegger kullanıcısına yanıt
    Bilmem belki qledin masrafi fazladir . Oled modeller daha ucuz internettende bakabilirsiniz

• selçux kullanıcısına yanıt

Philips panellerinde ısınma falan demişler, Samsung a kıyasla nasıldır ve neden samsung'dan vazgeçiyorsunuz?

1 yıl olacak neredeyse ve ben hep en son parlaklıkta kullandım S95c de panelinde headsink var ve one connect yani bağlantıları işlemci v.s ayrı bir ünitede olduğu için ısınma problemi veya oled yanması v.s yaşamadım ama şu var ki TV her güncellediğimde parlaklık değerini bilinçli olarak düşürüyorlar memnun kalmadığım bir şeyde ses konusu 70w 4.2.2 hoparlör düzenine sahip olmasına rağmen ses konusunda zayıf kalıyor bir diğer şeyde işletim sistemi Android kadar iyi değil olamaz.

• Merhaba arkadaşlar
    Hepsiburada'dan 65s90c aldım. Kutu içerisinden HDMI 2.1 kablo çıkıyor mu bilen var mı?

TV'lerde görüntü kablosu çıkmaz hocam. TV'ye bağlanacak dekoder, konsol vb ile kablo verildiği için.

Monitörlerde çıkar. Zira PC'lerde kablo verilmiyor.

• Merhaba arkadaşlar, 65" OLED 65s90c için eski televizyonun duvara askı aparatının vidası uyumaz diye takmadı servis. Askı aparatı tavsiyesi olan var mı? M8 vida yazıyor kullanım kılavuzunda

• 2023 SAMSUNG QD OLED S90C (ANA KONU)
    2023 SAMSUNG QD OLED S90C (ANA KONU)teknoloji haberleri - log
    Samsung 55S90C OLED TV için 34.500 TL'lik indirim fırsatı [Temmuz 2024]
    https://www.log.com.tr/samsung-55s90c-oled-tv-icin-34-500-tllik-indirim-firsati-temmuz-2024

Naptınız vida işini çözdünüz mü? Ben M8 vida aldım ama hiçbir şekilde dişleri tutmuyor? Bir püf noktası var mı?

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.