Şimdi Ara

2023 MTV FIRSATLARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.324
Cevap
86
Favori
161.837
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi den -- 4 Temmuz 2023; 10:39:28 >

• 3 senedir düzgün kampanya yapana denk gelmedim. Sadece taksit yapılıyor. Ayın sonuna kadar bir umut bekliyoruz sonra mecburen 28-29'u gibi ödüyoruz taksitli şekilde.

Zaten kampanya olsa bile 25 lira 50 lira falan olur maksimum. Eskiden 300 verirken 50 indirim almak iyiydi ama şimdi 3000 verirken 50 lira indirim almanın bir anlamı da yok. Sıcak fırsatların bile tadı kalmadı.

Yeri gelmişken akaryakıt kampanyası için ne zaman katılsam zararlı çıkıyorum. 4 tane 350 almam lazım mesela, 350 liralık depoda boşluk yok diyelim 250 liralık falan varken almıyorum ertesi gün zam haberi çıkıyor hop 10 lira zarardayız. :D 5 lira indirim için 10 lira zamlı alıyoruz sonra. :D

21 senedir tasin altina koyuyoruz zaten.Bi ulke dusunki a dan z ye hersey pahali hemde hersey yahu kardesim maas bordrosu u elime aliyorum lanet vergi dilimi ile beraber bir asgari ucret kesinti var.Adim attigin yol otoban para .kopru para o cezalar o vergiler.Yahu bu paralar nereye gdiyor Neden dunyanin en pahali esya tasinmaz menkul ev araba telefon vs.neden en pahalisi bizde kur filan demeyin bana bu kadar vergi ile ulke kurulur be.Lanet olsun koskoca 21 senem malum parti yuzunden heder oldu gitti.kendime zaten acimiyorum cocuklarimiz gelecegimiz ne olacak 1 gram hakkim varsa 1 kurus hakkim varsa haram olsun ,haram olsun,haram olsun kendileri zevki sefada yasarken milyar dolar kaldirirken bize bunu reva gorem her biri kim ise Bizden beter duruma duşsun bende odemiycem.Lanet olsun Allah obur dunyada degil burdayken hesabini sorsun İnşallah

bankkart uygulamayı açın. E ticaret kampanyası var 400 TL üzerine 30 TL puan kampanyaya katılın.... Daha sonra araç kimin üzerine ise e devletine giriş yapın.. araçlarım diyerek aratın ve aracı seçin mtv ödeme yi seçin ve bankkart ile ödeyin... Daha sonra bankkart uygulamasını açın ve sonradan taksit e girin ücretsiz 4 taksit yapın.. 400 TL üstü ödemeye 30 tl puan kazanın.

Senin konu başlıkları ile ilgili ciddi bir sıkıntın var.. bunun farkındayız banka mevduat faizleri konusunda da bunu yapıyorsun periyodik olarak.. Dahası, forumda zerre fırsat paylaşımın falan da yok, gelip kendince buralarda muhtarlık yapmana da gerek yok.. admini var, moderatörü var forumun kaldı ki, Naparsın, benimde takıntılı tiplere karşı ayrı bir zaafım var
    Deprem bölgesi AKP ye oy vererek mükafatını alıyor adamların vergisini ben niye ödüyorum? Amerikanın almanyanin ekonomisini kıskandığı ülkenin hükumeti ödesin vergileri pandemi olur 10 lira için iban atarlar deprem olur vergileri biz öderiz sonra çıkıp süper güç ekonomimiz zirvede allah var ya bunları yandaslarini topunu bildiği gibi yapsın kene gibi yapistilar ülkenin basina
  • Vakıfbank 3 taksit yapıyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Puan veya indirim kampanyası yokmu taksiti hemen hemen her banka yapıyor zaten

• 3 senedir düzgün kampanya yapana denk gelmedim. Sadece taksit yapılıyor. Ayın sonuna kadar bir umut bekliyoruz sonra mecburen 28-29'u gibi ödüyoruz taksitli şekilde.

Zaten kampanya olsa bile 25 lira 50 lira falan olur maksimum. Eskiden 300 verirken 50 indirim almak iyiydi ama şimdi 3000 verirken 50 lira indirim almanın bir anlamı da yok. Sıcak fırsatların bile tadı kalmadı.

Yeri gelmişken akaryakıt kampanyası için ne zaman katılsam zararlı çıkıyorum. 4 tane 350 almam lazım mesela, 350 liralık depoda boşluk yok diyelim 250 liralık falan varken almıyorum ertesi gün zam haberi çıkıyor hop 10 lira zarardayız. :D 5 lira indirim için 10 lira zamlı alıyoruz sonra. :D

• madem ekonomi iyi o halde bankalar vade farksız altı taksit yapıp puan veya hediye dağıtsın

• Ödeyip geçtik ocak ayını bakalım taksitsiz şekilde 567 lira. İndirim olsa iyiydi ama nasip bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tutkulu420 kullanıcısına yanıt

böyle ödemeleri daima son güne bırakırım

• Takipp edelim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine geldi tipine geçirdiğim...

• 2023 MTV FIRSATLARI
  • her dönem konusu açılıyor ama sanırsam 1-2 fırsat dışında kampanya olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 1 Ocak 2023; 15:51:35 >
  • Carl_Sagan C kullanıcısına yanıt

Hocam ben de tam tersi, ilk gün öderim ama Türkiye'de önden ödemek kazandırmıyor yani. Ben elektrik, doğalgaz faturasını da fatura elime geçmeden öderim, okulda bankadan sorgularım, öderim, apartmana girince kağıdı alıp yırtarım 2023 MTV FIRSATLARI 

• Bankalar devlet kurumundan faiz-komisyon kesintisi yapamadığı için, puan vb. kampanya beklemeyin.bunlar almadan vermezler.gerçi puan veren yerler de bunu biz tüketicilere yansıtıyorlar yine.bankanın kesintisini, kaçınılmayacak bir masraf olarak görüp ürünlere yansıtıyorlar.tamamen bankanın kazandığı kısır döngü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamido -- 1 Ocak 2023; 16:39:59 >
  • Bunun en büyük sıcak fırsatı 1 sene ödemiyosun af geliyo faizi siliniyo para enflasyonda kuşa dönüyo :) taksitlendirip ödüyosun sonra e devletten

• En kral kampanyayı söyleyeyim, satın kurtulun. Ben ilk taksidi gördüm, ciddi ciddi satmayı düşünüyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Takip

• En fazla 4 taksitle seve seve öderiz yine nolcak

• ririii kullanıcısına yanıt

Aynen öyle.. Ama seçim sonrasına denk gelecek artık biraz riskli

• Yapı kredi 4 taksit yapıyor

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.