Şimdi Ara

SAMSUNG QD-OLED SERİSİ (ANA KONU) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: deppechemode45 , deppechemode45 , saitates , Banquop Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 9 Misafir (4 Mobil) - 7 Masaüstü6 Mobil1 iOS
5 sn
5.783
Cevap
149
Favori
312.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
53. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu konuyu biraz zaman ayırıp okuyun lütfen kimin ne amacı olduğunu görürsünüz zaten...insanları bilerek tahrik ederek konuyu karıştırma amacıyla yazılan mesajları görmüyormusunuz?

• RNNN kullanıcısına yanıt

Sanırım en güzeli dediğim gibi vakit kaybı yaşamamak , biz konuya uygun paylaşımlarda bulunmaya devam edelim hocam . Bazı şeyleri görsek de görmeyeceğiz artık ders olsun bize de..;)

Etki - tepki. Durmaksızın sürdürülen bir polemikte taraf, kim başlatmış, rütbe vs ayırt etmiyorum. Bir tartışmada herkesin üstüne düşen bir sorumluluk var.

• Nat Alianovna kullanıcısına yanıt

rütbe ayırt edilmese kural dışı olmayan sadece bilgi içerikli mesajlar lg konularından silinmezdi...sizin sorumluluk dediğiniz edilen iftiralara hakaretlere susmaksa kusura bakmayın ben üstüme düşeni yapamayacağım aynı diğer konularda olduğu gibi haklı olduğum halde bu konuya yazmamıda yasaklayın herkes görsün ne kadar tarafsız olduğunuzu...

Bilgi içeriğine de sahip mesajların kural ihlallerinden ötürü silinmesi tabii ki hoş bir durum değil. Ancak böyle olmaması, tartışmaların polemiğe dönmemesi sizlerin elinde.

• Ptolomeo kullanıcısına yanıt

Aynı Düşünüyoruz Hocam Zaten Sıkıntı Yok

Rekabet Kesinlikle Bize Pozitif Dönecek,Sizi AnlıyorumSAMSUNG QD-OLED SERİSİ (ANA KONU) 

• guguk kullanıcısına yanıt
    Hocam gelip gelmeyeceği net bilgisi yok bu ürün için Ay sonu belli olacak bilgi gelince yazarım buradan.
  • Burak_Keskin06 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler

• guguk kullanıcısına yanıt
    Hocam rica ederim,
    İyi forumlar.
  • Niye bir televizyon yüzünden tartışma çıkıyor 😆😆😆 televizyon ya bitti kimde bütçe durum varsa alsın kullansın ben alamam o ayrı bana göre Q60.en iyisi çünkü bütçem ancak yetiyor 😁

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Ben de inan istemem ama biri hayırlı olsun değil de senin aldığın Tv ye çöp , sen ne anlarsın tv den , boş insan , fake hesap deyince ve bu çirkin üslubu belli kişiler (ekipten ,sorgulamadan) destekleyince kendini tartışmanın ortasında istemeden de olsa buluyor cevabını veriyorsun haliyle ..

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-B7BA03263

Ben de inan istemem ama biri hayırlı olsun değil de senin aldığın Tv ye çöp , sen ne anlarsın tv den , boş insan , fake hesap deyince ve bu çirkin üslubu belli kişiler (ekipten ,sorgulamadan) destekleyince kendini tartışmanın ortasında istemeden de olsa buluyor cevabını veriyorsun haliyle ..
    Bak abicim bu televizyon kavgası değil ben senden daha iyi biliyorum bu işleri teknik konuları kavgasıdır.. otomobil,spor,sinema,tarih,oyun dünyası,genel kültür,bilim vs vs yani millet olarak böyleyiz sen ben bu TV ye sahip olmak isteriz dimi sonuna kadar ama ben kendi açımdan asla sahip olamiyacagim için bana göre Q60 orta segment en iyisidir çünkü sahip olduğumuz herşey bize göre en iyisi aslında zevk aldinmi herşeyden en düşük mal bile değerlidir 👍👍🙂

• MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Bu durumda ben sana hayırlı olsun abicim Tv ni güle güle kullan der geçerim. İşte birileri senin de belirttiğin gibi sözde o kadar çok konuya hakim ki bir bakıyorsun aldığın zevkle izlediğin Tv çöpe dönüyor bir anda :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-B7BA03263

Bu durumda ben sana hayırlı olsun abicim Tv ni güle güle kullan der geçerim. İşte birileri senin de belirttiğin gibi sözde o kadar çok konuya hakim ki bir bakıyorsun aldığın zevkle izlediğin Tv çöpe dönüyor bir anda :)
    Kesinlikle öyle aslinda konu şu kullandığın TV her ne marka her ne özelikle olursa olsun senin için en iyisidir🙂👍

• On the left is a close-up of closed captioning on the LG C2. On the right is the very same piece of text on the Samsung S95B. While not ideal, this phenomenon is really only noticeable when you're very close to the S95B's screen.

SAMSUNG QD-OLED SERİSİ (ANA KONU)
  • Rtingse erken erişimi olan var mı?

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.