Şimdi Ara

SAMSUNG QD-OLED SERİSİ (ANA KONU) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
5.634
Cevap
145
Favori
304.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

SAMSUNG QD-OLED SERİSİ (ANA KONU)
  • Roronoa Zoro R kullanıcısına yanıt

Doğrudur sevgili rononoa ben samsung oled kötü demedim tabi ki ben de her yenilikte ve rekabetin sürekliliği anlamında son derece heyecanlı ve istekliyimdir biliyorsunuzdur beni.

Benim tepkim anlık overdim overexposed resimleri alıp manüplatif paylaşım yapılmasına insan biraz sıkılır utanır ya ayıptır yoksa tv alacak olsam favori listemde ya 1 ya 2 olacak cihaz bizim hassasiyetimiz farklı biliyorsunuz.

Quantum tv parlak renk ve ışık tutkunudur o yüzden bazı kusurları görmezden gelebilir ancak çok rafine bir incelemeci değil. Vincent renk doğruluğunda lg c1 e göre oversature (gerçekten uzak diyelim) bir resim sunduğunu profesyonel bir yazılımla gösterdi mesela. İleri de detaylı inceleme ve karşılaştırmalar çıkacaktır tabi samsung sektörün olmazsa olmazı bir markasıdır çook sevdiğim bi tv de 2. odamdadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ptolomeo -- 4 Mayıs 2022; 13:57:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • StreamRolleR kullanıcısına yanıt

Onun tuttuğu cihazın hatası varsa yazılım gelir illa gelecektir yani ama başka marka bulduğu en çirkin manuplatif kamera çekim defect lerini hah deyip ekran resmi alır paylaşır :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.