Şimdi Ara

2022 SAMSUNG QD OLED S95B (ANA KONU) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.134
Cevap
57
Favori
121.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 174
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 122
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 42 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 43
  • Favoriye Eklediklerim 58
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • E_81 (253 mesaj) RNNN (122 mesaj) StreamRolleR (107 mesaj) Ptolomeo (104 mesaj) DoSöDoKöKo (83 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1008 mesaj) Mobil (699 mesaj) Mini (52 mesaj) (153 mesaj) (222 mesaj)
  • @
17 oy
Öne Çıkar
Giriş

2022 SAMSUNG QD OLED S95B (ANA KONU)
  • Roronoa Zoro R kullanıcısına yanıt

Doğrudur sevgili rononoa ben samsung oled kötü demedim tabi ki ben de her yenilikte ve rekabetin sürekliliği anlamında son derece heyecanlı ve istekliyimdir biliyorsunuzdur beni.

Benim tepkim anlık overdim overexposed resimleri alıp manüplatif paylaşım yapılmasına insan biraz sıkılır utanır ya ayıptır yoksa tv alacak olsam favori listemde ya 1 ya 2 olacak cihaz bizim hassasiyetimiz farklı biliyorsunuz.

Quantum tv parlak renk ve ışık tutkunudur o yüzden bazı kusurları görmezden gelebilir ancak çok rafine bir incelemeci değil. Vincent renk doğruluğunda lg c1 e göre oversature (gerçekten uzak diyelim) bir resim sunduğunu profesyonel bir yazılımla gösterdi mesela. İleri de detaylı inceleme ve karşılaştırmalar çıkacaktır tabi samsung sektörün olmazsa olmazı bir markasıdır çook sevdiğim bi tv de 2. odamdadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ptolomeo -- 4 Mayıs 2022; 13:57:33 >
  • StreamRolleR kullanıcısına yanıt

Onun tuttuğu cihazın hatası varsa yazılım gelir illa gelecektir yani ama başka marka bulduğu en çirkin manuplatif kamera çekim defect lerini hah deyip ekran resmi alır paylaşır :)

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.