Şimdi Ara

SAMSUNG QD-OLED SERİSİ (ANA KONU) (335. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.720
Cevap
167
Favori
347.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 332333334335336
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alakasız bir şekilde şansa hallettim sakın sormayın :)
  • Netflix, prime ya da diger uygulamalarda filmmaker modu kullanan var mi
  • Bağa mı didin? kullanıcısına yanıt

Sarartiyor görüntüyü ben kullanmiyorum o yuzden:)

• Bağa mı didin? kullanıcısına yanıt

Gece film izlerken ışıklar kapalı olduğunda sinema etkisi yaratıyor.

esasında yönetmenin görmek istediği şekilde izlenmesi amaçlanmış.

gündüz çok karanlık oluyor.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dJ_bLoW -- 17 Temmuz 2024; 23:30:51 >
  • Merhabalar, S95C'ye yeni bir güncelleme geldi, 2 gün önce yükledim ve bir fark veya sorun görmedim.

• QuasarFX kullanıcısına yanıt

Hangi Versiyon güncellemesi geldi?

• Arkadaşlar bu para kart’a yüklenen parayı iban’dan atamıyoruz değil mi, bende hata veriyor. Amazon’a bakiye alayım dedim ona da kart troy olduğu için izin vermiyor

Edit: hepsipay de çalışmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teemo Erdoğan -- 20 Temmuz 2024; 11:29:12 >
  • pocemonmutlu kullanıcısına yanıt

Güncellemeden sonra v1430 yüklü görünüyor.

• mrbaronx kullanıcısına yanıt

iyiymis

haziranin basinda 112bin liraya aldigim tv 97 lira olmus))

37e aldigim q990d 33 lira

neden bir daha samsung alinmazin kisa ozeti

• yeni aldığım 65s95c tvde yüksek kaliteli filmde seste tv arkası titreme yaptı.. ayarlarla çözebilir miyim..soundbar mı alsam yoksa
  • quote:

Orijinalden alıntı: drcaucasian

iyiymis

haziranin basinda 112bin liraya aldigim tv 97 lira olmus))

37e aldigim q990d 33 lira

neden bir daha samsung alinmazin kisa ozeti

Boyle indirimler can sıkıyor haklısın hocam ama 112 bin de kampanyali fiyat gibi degilmis sanki..Boyle durumlarda ben saglam bi kampanya olmadan almiyorum.Normalde 48 inc oled tv ile idare edecektim evdeki kampanya denk gelene kadar.Boyle bi kampanya olunca alayim dedim.Sanirim 77s95d sitesinde 151 bin tl den satista %10 indirim kodu calisiyorsa 136 ya iner.

• Az önce uygulama üzerinden bir dizi izliyordum, TV tam ortada durduk yere kendi kendine kapandı ve şu an açamıyorum standby ışığı da yanmıyor.

Kablolar mı oynadı diye baktım güç alıyor olması lazım aynı fişe başka cihaz taktım sorun yok fişte. One connect boxun kabloları da söküp taktım oynamış olabilir falan diye yine çözüm olmadı.

Bu neden olabilir donanımsal olarak yalan mı oldu acaba?

• QuasarFX kullanıcısına yanıt

1430 henüz bende görünmüyor. Bölgem Abd, belki bu yüzden gelmemiş olabilir.

• ogcodyoutube
    Hey everyone. Hope you're al doing great. This video is just one that I wanted to post to show you some things that do annoy me, particularly about the G4, when specifically in game mode. I hope you find this somewhat educational and helpful. I have owned both tvs for a few months now and have spent a good amount of time with them, and after a while, you start to notice things that you get annoyed by. especially when you spend the money you spend on them. Thank you, and I hope to see your comments. see you on the next one. 0:00. Intro 2:17. Color 4:24. color and 3d effect impressions 8:37. clarity of the G4 is unmatched 12:10. color vibrancy of the S90D is unmatched 12:52. DTM on vs off on the G4 15:15. Why gamers love Samsung QD oleds in game mode. 16:25. DTM issues with the G4 20:29. Outro
    https://www.youtube.com/watch?v=DjePTVGzgnQ&feature=youtu.be

ogcodyoutube
    Hey everyone. Just want to apologize for not dropping a video earlier. I was going to but thought the video I was going to upload was too long. Thank you for your patience. I hope you are all doing well. This video is a very popular requested one by the people. filmmaker and professional mode 4k HDR. This is through a 4k HDR DVD player. I truly recommend not selling yourself short when you buy a premium tv by not owning a 4k dvd player. you will be much happier with your viewing experience by owning a good 4k hdr dvd player. I hope you all enjoy the comparisons. But the main question and point of this video is what is your use case priority? color, fine details, 3d pop, interface menu, etc. Please let me know in the comments. let's gooooo. Thank you so much from the bottom of my heart. you guys are truly the best. see you on the next one. 0:00. Intro 1:52. Sony A95L settings 3:21. LG G4 settings 4:59. Samsung S90D settings 6:58. King of color 9:46. G4 or A95L details and dimensionality 11:09. Why should you own a 4k HDR dvd player 12:09. G4'S highlights but slightly raised blacks in filmmaker mode. 15:05. Sharper highlights in smaller highlights regions. 16:09. In filmmaker mode and professional mode, colors mostly look similar at 1st glance. 17:33. Darker scenes and shadow detail. 18:57. Learn your tv to set it your personal and preferred way. 25:55. Final. thoughts in choosing the tv that's best for you. 31:00. Outro, which one do you prefer?
    https://www.youtube.com/watch?v=h4rcfx2Ym2I&feature=youtu.be

S90D'nin işlemcisi S95D'le aynı olduğu için, onun hakkında da bir fikir verir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 21 Temmuz 2024; 3:58:53 >
  • Aramızda merkezi sistem uydu kullanıp sorun yaşayan var mı ? Televizyonu teledünya üzerinden izlediğim için uydu kablosuna hiç gerek duymamıştım, geçenlerde denemek istedim ancak sinyal alamıyorum. Ara sıra yüksek yüzdelere çıkıp bir anda 0'a düşüyor tkgs olarak aratınca bazen kanalları buluyor ancak kanalı açınca sinyal yok hatası veriyor. Manuel olarak uydu seçip deneyince de aynı durum. Kabloda sinyal var, harici uydu alıcı denediğimde çalışıyor. Yeni nesil tvlerde dahili uydu alıcısının pek güzel çalışmadığını okumuştum, özellikle Samsung tvlerde merkezi sistemlerde sorun olabileceğini de okudum. Servisi arayıp durumu anlatmayı düşünüyorum ama suçu uyduya atacaklardır büyük ihtimalle. Bu arada belirtmeyi unutmuşum cihaz 55s90c.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafaokeer -- 22 Temmuz 2024; 21:3:10 >
  • mrbaronx kullanıcısına yanıt

dogru diyorsunuz ve aslinda birkac aydir takip edyordum. gecen yil kasim aralik gibo cok uygun fiyatlara ainaviliyordu. biraz ani bir kararla oldu, saglik olsu artik

• quote:

Orijinalden alıntı: zukauskas

yeni aldığım 65s95c tvde yüksek kaliteli filmde seste tv arkası titreme yaptı.. ayarlarla çözebilir miyim..soundbar mı alsam yoksa
    Çözüm bulamayınca f/p bir soundbar aldım bakalım titreme olacak mı onda da..bu fiyata bir tvnin hoparlörü hayal kırıklığı yarattı..
  • Arkadaşlar selam, 7-8 aydır S95C kullanıyorum, ekranın temizlenmemesi hariç genel olarak memnunum fakat uzun zamandır çözülmeyen iki sorunum var. Birincisi Hw-Q600c soundbar ile kullanıyorum ve herhangi bir videoyu ya da filmi açtığımda ses 1 saniye sonra gelmeye başlıyor(Q-symphony ile kullanıyorum). İkincisi de wifi ile bağlanıyorum ve sadece cihaz bakımından bakım yapınca hızı normal alıyorum. Onun haricinde sanırım programlar şiştikçe hız azalıp ping baya artıyor. Bunları nasıl çözebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonyereksiyon -- 23 Temmuz 2024; 15:25:54 >
  • sonyereksiyon kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam. QS maalesef Atmos harici içeriklerde bu şekilde gecikmeye neden olabiliyor. E-Arc kapatırsanız yüksek ihtimalle çözülecektir.

• 
Sayfa: önceki 332333334335336
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.