Şimdi Ara

SAMSUNG QD-OLED SERİSİ (ANA KONU) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
5.785
Cevap
149
Favori
312.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oled alınabilir seviyede bunların fiyatı ne olur Allah bilir

• Red_devil33 kullanıcısına yanıt

yurtdışı fiyatları lg g2 ile aynı hocam tr de ne olur bilemem :)

• mg3 M kullanıcısına yanıt

hocam bu saatten sonra yeni gelecek led modellerde ucuz olmayacak üst model ledler en az 25binden başlar...

• Roronoa Zoro R kullanıcısına yanıt

bu renk konusunda eleştiriyor lg sahipleri ama çektiği incelemedeki c1 kalibrasyonlumu değilmi bişey söylemedi eğer öyleyse karşılaştırmanın pek bir anlamı kalmıyor samsung modeller zaten ezelinden beri kutudan çıkan haliyle renk konusunda diğer markaların gerisinde

• RNNN kullanıcısına yanıt

Eleştirdiği Nokta Şu "Vivid" "Gama Eğrisi" Yanlış Diyor 1 Ton 1 Ton Teknik Terim Var Çorba Olmuş,Referans Oledle Karşılaştırıyordu Hocam

Bence Son Kullancı İçin Yada Normal Kullanıcı İçin Hiç 1 Değeri Yok,Sinekten Yağ Çıkarmış  Dinledim Ama Özetle Bu

"Vivid Renkler" Şuan İçin Güncelleme Desteği Sürecek,İşin Garibi Lg Oled Sahipleri Bu Duruma Seviniyor,Samsung Yıllardan Beri Vivid Renk Olarak Satılıyor Zaten 

• Roronoa Zoro R kullanıcısına yanıt

karşılaştırma zaten pek adil değil baktığı sahnelerde nit değerleri çok düşük yüksek nit değerlerinde baksın bakalım bide c1 in durumu nedir...lg sahipleri neye seviniyor onuda anlamadım herkes referans doğru görüntü aramıyor öyle olsa bile çözülmeyecek bi durum değil samsungdaki...artı sony zaten bu durumu düzeltecektir bakalım o zaman ne diyecekler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RNNN -- 26 Nisan 2022; 23:9:10 >

Herksin Evinde Sony Referans Oled Varya Hocam 

Lg Oledciler Basmış Konuyu Şuan Zaten+Aynen Sony Kesinlik Bu Olay Olmayacak

Samsung Durumu Güncellemeye Bakar...

• quote:

Orijinalden alıntı: Roronoa Zoro

Hocam Öyle Sorular Sormuşsunki, Samsung Mühendisi Bile Tam Doğru Cevap Veremez 

Bazı Şeylerin İlacı Zamandır Derler,Görelim Güncellemeler,Aylar Sonra Kullanıcı Yorumlarını Bence Yine Sorularınıza Tam Cevap Bulamayabilirsiniz

Alıntıları Göster

şahşen burn in ve ömür konusunda emin olabilsem bende alabilirim ilerki zamanlarda. Radarım da bu tv

keşke gelsede hemen gidip test edip incelemek kurcalamak istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Roronoa Zoro

Herksin Evinde Sony Referans Oled Varya Hocam 

Lg Oledciler Basmış Konuyu Şuan Zaten+Aynen Sony Kesinlik Bu Olay Olmayacak

Samsung Durumu Güncellemeye Bakar...

g2 ile a95k modelleride incelemere düşşün bakalım ne oluyor :)

• Bu tv ile sony a95k aynı panel kullanmasına rağmen sony a95kya bambaşkA bir seviyede diyor YouTuberlar. A95knın daha ucuz altarmetifi olarak düşünülebilir ama bir sony asla etmez
  • natrak N kullanıcısına yanıt

birisi g2 s95b a95k üçüyle birlikte güzel bi karşılaştırma yapsada görsek hocam aradaki farkları...renk ve upscale harici çok fark olacağını sanmıyorum sony muhtemelen samsungdaki sıkıntıları çözüp sorunsuz halini satacaktır

• Şu anda dünyanın en iyisi bu herşeyi geçtim hdr de verdiği parlaklık üstüne TV yok açık ve net...bu TV yi konsol veya yayın izlemek için değil film izlemek için alıcaksın 🙂

Hocam farkı olcaktır heatsink işlemci yazılım sonyinin ufak dokunuşları…

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.