Şimdi Ara

2022 Opel Astra Türkiye'de: İşte yeni kasa Astra fiyatı ve özellikleri (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
4
Favori
10.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir sürü radar, kamera, sensör... Galiba bunlara para veriyoruz. Yalın Gülmez ilk testinde önceki neslin yüksek hızlarda daha iyi olduğundan bahsetti. Astra Pejolaşmış yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 130 hb arabaya 1 milyon

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu platform yenimi ?
    Yeniyse bi 20 sene kullanır bu süslü üst kuruluş bunu
    3008 kodlu araçtan güzel ekmek yediler ufak direksiyon janjanlı kokpitle

Opel Aslan gibi markaydı
    GM gibi bir üreticiye bir dünya Ar-Ge yaptı
    Özellikle yol tutuş konusunda başarılı araçlar üretti
    Günün sonunda geldiğimiz noktaya bak
    1.2 pejo motorlu Opel Astra
    Ulan Opel’in fabrikası bombalandı yine ayakta kalmıştı

Gözlerim doldu
    Opel candır

2 foto bırakayım Rüsselsheimden

2022 Opel Astra Türkiye'de: İşte yeni kasa Astra fiyatı ve özellikleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi werneke -- 5 Eylül 2022; 19:29:51 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• werneke W kullanıcısına yanıt

Bu arac Saf Alman diye biliyorum..Alman Muhendislerince Almanya' da tasarlandi...Butun ar-ge calismalari da Almanya'ya da yapildi..Haberi gecmisti..Sadece Motor sanziman ve Dokunmatik ekran PSA grubunun diye biliyorum..

• Sirrüs kullanıcısına yanıt

Biraz da Konfora verilmis Sert Şasi..Astra K zaten Bayagi sert aracti..Feragat ederek Konfora yonelmisler biraz ama virajlar da Vs yine iyiymis Astra..

• Backstreet kullanıcısına yanıt
    Evet psa çatısı altına girsede Opel de işler anlattığınız gibi ilerliyor
    Grandland yine aynı şekilde
    Ama insignia mesela hala meçhul
    Büyük ihtimalle devam etmeyeceği konuşuluyor
    Psa olayı olmasaydı insignia olayı bu şekilde olurmuydu ?
    Mazisinde yıllarca D sınıfına araç üretmiş , Senator ile E sınıfına ( F sınıfı olarakta geçer kaynaklarda ) araç üretmiş Opel , insigniaya devam etmezmiydi ? Bence ederdi bu durumlarda üzüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi werneke -- 5 Eylül 2022; 20:47:47 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Böyle agresif bir tasarima en az 250hp 2.0T bir motor yakisir bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • werneke W kullanıcısına yanıt

Opel zaten kötü gidiyordu. Battı batacak deniyordu. Yeni modeller gecikiyordu. Corsa astra 10 sene kasa değişmedi. Gm altında da kalsa insignia biterdi çünkü o segment bitiyor. Passat bitti, avensis bitti, Mondeo bitti, C5 bitti, talisman bitti. Insignia da çok satan bir model değildi. Her türlü biterdi.

• biz mitsubishi colttan devam ^^ bu fiyatların yarısına 2 sene önce izmirde 3+1 ev alınıyodu

• Tasarım gerçekten güzel.

Astra H kasadan sonra ilk kez tasarımı başardı diyorum. J yumurta gibiydi, her yeri yuvarlak bence iğrenç.

K kasada anladılar yanlış yaptıklarını ancak kafalar karışmıştı bir kere, odaklanamadılar.

L 'de en iyi zamanlarımıza dönüş yapmalıyız demişler, kaputtaki düz çizgi H kasaya gönderme. Zaten tüm tarih boyunca Golf'ü geride bırakan tek Astra H kasa olmuştur.

Volkswagen, baş tasarımcı Murat Günak'ı yolladı hatta bu yenilgiden sonra.

Fiyat yüksek. Opel 90'ların sonu 2000'lerin başındaki kadar güçlü değil artık, marka algısı da geride kalmış durumda bir miktar.

İnsanlar VW'nin daha iyi ikinci eli olduğunun farkında, ayrıca kullanırken de yeterli kaliteyi fazlasıyla buluyorlar.

Bir araba Golf ile aynı para ise Golf alınır diyorum. Muadili araba Golf'ten pahalıysa zaten Golf alınır bana kalırsa.

308'in daha ucuza geleceğini düşünüyorum. Açıkçası karmaşık tasarımıyla daha gelmeden eskidi benim gözümde.

Astra temiz tasarımı ve marka algısı ile benim için 308'in daha önünde.

Peugeot 3008 ile atılım yaptı ama milleti de önceki arabaları ile sağlam süründürmüştü. Benim için halen kötü bir Fransız markası.

• The Division Bell kullanıcısına yanıt

1.6 180 hp hybridleri var. 308 in 1.6 225 hp hybridleri var bu saçma sapan vergi sistemi olmasa Türkiye'ye gelir rahat rahat ucuza binerdik.

• Bence biraz abartıyorsunuz. Eski model astradan çok daha modern ve yakışıklı duruyor.

• MERNEPTAH kullanıcısına yanıt

Hali hazırda arabası olan biri üstüne biraz ekleyerek alabilir. Ama hiç arabası olmayan bahtsızların alabilmesi zor. Ev kredisi falan çekmek gerekir.

• D-Assault kullanıcısına yanıt

Burda Ford mu daha rijit oluyor Chevrolet mi ? Tam anlayamadım için soruyorum

• Baz donanımı baya dolu geldi bana, 664'e iyi gibi siz ne diyorsunuz millet?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • BabyLatte kullanıcısına yanıt

Chevrolet daha rijit. Ford'un g*tu, başı ayrı oynamış baksana 2022 Opel Astra Türkiye'de: İşte yeni kasa Astra fiyatı ve özellikleri 

• Direksiyon dışında güzel olmuş fiyatta piyasa göre normal araçlar arasında çok kalite -fiyat farkı kalmadı .Golf'ünde eski üstünlüğü kalmadı .Astra-Focus- Golf hepsinin fiyatı üç -aşağı beş yukarı aynı .Yüksek beygir isteyenleri bu forumda çok duyuyorum ama gerçek hayatta çok az insan alıyor .İkinci elde Astra 1.6 turbıo 225 beygir iki tane var .Focus 1.6 Sti 185 beygir Hatcback 4-5 tane var .Golf R ler Civic Typler da çok az .Zaten şu an her gelen araç satılıyor .Bir iki hafatya kalmaz tüm araçlar satılır.

• zafan Z kullanıcısına yanıt

Çok çok az getirirlerse ellerindekileri satar ancak.

Bu fiyatlarla bu araba satmaz, bence çok net bu.

Piyasa öldü zaten. Ya yeniden kur rallisi olacak ya da uzun bir süre zam yapmayıp bekleyecek ve bir yerden sonra mantıklı hale gelecek fiyatlar, ancak o zaman satmaya başlar. Millet zaten Suv'a dönmüş.

• derfgt D kullanıcısına yanıt
    Herkesin suv almak istediği bir dönemde bir hatchback için çok yüksek fiyatlar. Fiat Egea Hatcback1.5 T4 Hibrit 130 HP AT Urban Otomatik Elektrikli-Benzinli araç 680.000 tl. Hibrit otomatik vites fiyatına manuel benzinli satıyor.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.