Şimdi Ara

YENİ KIA SPORTAGE (2022) ANA KONU (122. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: rV
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.511
Cevap
105
Favori
154.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Selamlar şu an benim araçta hyundai tucson jantı var 17 inç lastiklerim 215 65 17 kışlık sava eskimo.( Eski aracım tucsondan kalma) 2 sezondur kullanıyorum hiç bir sıkıntı yok.bijon aralıkları uyumlu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr112 -- 27 Mart 2024; 20:40:57 >
  • Arkadaşlar bizim araçlarda 1000km kontrol bakımı var mı acaba?
  • 06yalcin kullanıcısına yanıt

Yeni Sportageda önce cool sonra prestij aracım oldu. Servis ikisinide 1000 km için çağırmadı. Teslim gününde de satış temsilcisi 1000 km sonra gelin demedi.

• free men F kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • dr112 kullanıcısına yanıt
    5*114,3 müydü hocam bijon aralığı? ET 43.5 sanırım. Bu şekilde 17 jant bende almayı düşünüyorum kışlık lastik için. Uyumda sıkıntı olmaz değil mi?
  • Elessar61 E kullanıcısına yanıt
    Bijon aralığı 5x114.3 .Yalnız benim başıma şöyle bir şey geldi> auto hold bırakırken gırç diye bir ses geliyordu servise gittim .araçta da tucsondan kalma jantlar takılıydı .Servis bunları gördü bu şekilde bu arızaya bakamayız aracın orjinal jantlarını takıp gelin dedi.Orjinal jantları taktırdım arızayı düzelttiler.Sonra tekrar 17 jantları tekrar taktırdım.Mümkünse 17 orjinal kia
    jant almanızı tavsiye ederim.
  • dr112 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Jantları dışardan farklı marka almayı düşünüyordum ebatları uyuduktan sonra bir sorun olur mu? Bu aracın alt paketlerinde 17 ve 18 inç jantlarda var aslında.
  • Elessar61 E kullanıcısına yanıt
    Benim jantın üstünde hyundai amblemi var.servis kia jantı olmasını istiyor.garantiden ötürü.imkanınız varsa orjinal kia jant bakın.
  • 06yalcin kullanıcısına yanıt
    Ben de yeni aldim özellikle sordum kontrol bakımı var mı diye..yok normal zamanda geleceksiniz dediler.hydai 3 bin de kontrol için çağırmıştı başka aracımı..
  • nothingalex kullanıcısına yanıt
    Hocam kabloyu çıkarıp aracın kendi menüsünden CarPlay android auto ayarlarına gelip işaretli olan multi ekranı tek ekran olarak işaretleyin düzelecektir.
  • Gogicis G kullanıcısına yanıt
    Araçta yedek lastik olmadığı için ben bir de tedbiren ince teker passat stepnesi var.Bijon aralığı 5x112 o da bizim araca uyuyor.Bizzat denedim uyumlu.Uzun yola giderken bagaja atıyorum öyle yola çıkıyorum.Zira araçta lastik patlarsa diye kit koymuşlar.Çivi,vida girse onu kullan ama hadi lastik yarıldı diyelim kaldın yolda! Bizim bir arkadaşın başına geldi bu durum saatlerce şehirlerarası yolda gece çekici bekledi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr112

Araçta yedek lastik olmadığı için ben bir de tedbiren ince teker passat stepnesi var.Bijon aralığı 5x112 o da bizim araca uyuyor.Bizzat denedim uyumlu.Uzun yola giderken bagaja atıyorum öyle yola çıkıyorum.Zira araçta lastik patlarsa diye kit koymuşlar.Çivi,vida girse onu kullan ama hadi lastik yarıldı diyelim kaldın yolda! Bizim bir arkadaşın başına geldi bu durum saatlerce şehirlerarası yolda gece çekici bekledi.
    Hocam bende almak istiyorum, internette falan satılır mı birebir uyumlu stepne?
  • PVH kullanıcısına yanıt
    Ben 2.el sanayide lastikçileri araştırıp buldum.
    İnternetten almadım.Hyundai tucson un ince teker stepnesi olur.5x114 olacak bijon aralığı.
    Aldığınızda mutlaka jantı takıp üstünde bir deneme yapın oluyor mu diye.Benim ki passat stepnesi bijon aralıkları hafif boşluk oluyor ama bijonlar sıkınca boşluk kapanıyor.
  • Herkese merhaba, araç içi kamera olarak önereceğiniz bir marka model var mı acaba?
  • Plakalığa taktığım ampuller yine patladı. Bunun kalitelisi falan yok mu ya bu nasıl iş anlamadım 2 ay anca dayanıyor
  • knbi kullanıcısına yanıt

Pahalı ama ddpai mola n3

• quote:

Orijinalden alıntı: Car Lover

Osram W5W T10 LED Park Ampulü 12V 2825DWP (2’li Paket)
    https://www.hepsiburada.com/osram-w5w-t10-led-park-ampul-12v-2825dwp-2li-paket-p-HBCV00004GA5L9?magaza=DuoLight&url_src=ios-product-detail
    Teşekkürler hocam sipariş verdim, siz kullanıyor musunuz bundan? Umarım kısa sürede patlamaz, photon kullanıyordum ben
  • 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.