Şimdi Ara

YENİ KIA SPORTAGE (2022) ANA KONU (120. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.509
Cevap
105
Favori
154.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    YENİ KIA SPORTAGE (2022) ANA KONU
    YENİ KIA SPORTAGE (2022) ANA KONUtrendyol.com
    MasterCar Oto Bagaj Organizer Sabitleyici Cırt Bant 3 Boy Set Fiyatı, Yorumları - Trendyol
    https://www.trendyol.com/mastercar/oto-bagaj-organizer-sabitleyici-cirt-bant-3-boy-set-p-77479011
  • Psikolog Kedi P kullanıcısına yanıt
    Geçen gün yazmıştım. Yandex Maps çalışıyor artık. Maps üzerinden navigasyon yapılabiliyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • papkide P kullanıcısına yanıt
    Siseler falan bagajda dans ediyolar 😃asma kancaları var sağ ve solda ancak yeterli olmuyo..iki parmak derinlik olsa yetecek aslında..ben de çözüm arıyorum galiba kutu tarzı bişey daha iyi olacak..bagaj havuzu aldım tırtıklı biraz daha iyi oldu ilk hâline göre..

• onder20 O kullanıcısına yanıt

Bagaj içindeki köpüğü çıkarıp açma kapama aparatını bir aşağı takabiliyorsunuz. 5-10 cm civarı derinlik oluşturması lazım

• amoore A kullanıcısına yanıt
    Halının altına bende baktım Batarya var orada köpük onu koruyo..bu sefer bagaj halısı direk bataryaya temas edecek..ağır bı valiz falan koyulur elinden kayar pat diye bataryaya zarar gelebilir..

• amoore A kullanıcısına yanıt

orda hibrit aku var.kipugu cikartmak mantikli olmayabilir cunku yazin sıcaktan, kisin soğuktan kurunmasi onemli olabilir. ozellikle sicakta yazin tehlike bile olabilir( emin degilim ama batarya sonuçta)

şöyle bir bagaj filesi buldum acaba kullanan var mi is görür mu ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi papkide -- 23 Mart 2024; 13:43:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam dostlar uzun süren araç arayışlarım sonrası dizel hibrit prestij paket sportaç ve 1.2 full hybrit Austral arasında kararsız kaldım Austral 6 lt gibi bir Yakıt tüketimi var, ikisinide aynı fiyattan alacağımı düşünerek tavsiyeniz ne olur acaba

• Darthvader83 kullanıcısına yanıt
    Ben Austral i test sürüşü haricinde kullanmadım, o yüzden Austral için söyleyeceklerim kullanıcı yorumu değil. Ben alırken de aynı şekilde hangisi olsun diye çok araştırdım ve sportage almaya karar verdim.

1. Austral dış tip olarak sportage den biraz daha iyi geldi bana ama bu göreceli bir şey tabiki. İçi de bana göre kesinlikle sportage.
    2. 1.2 dediğinize göre Austral tam hibrit dolayısıyla yakıt olarak Austral daha az yakacaktır. Hibrit olayı olmasa idi 1.2 motordan uzak durun derdim ama işin içine elektrik girince nasıl oluyor tam bilmiyorum. Ama bu ağırlıkta bir araba için bence 1.6 motordan pek aşağı bir motor olmamalı.
    3. Yıllarca Renault kullanmış biri olarak bende markaya karşı bir önyargı yok. Açıkçası Renault’u seviyorum bile diyebilirim. Ancak Renault’un kötü bir huyu var ve o da bir çok markasını gözünün yaşına bakmadan harcayabiliyor. Örn) kadjar, talisman, latitude, scenic vs. Austral de bu şekilde tutmadı diye üretimden kaldırırlar mı endişesi beni sportage ye yöneltti. Sonuç olarak 30 yıllık marka sportage.
    4. Austral 2023 çıkışlı bir araç. Dolayısıyla pek çok hata ile karşılaşıldığını duymuş. Hatta Austral in buradaki forum sayfasını incelerseniz; bir arıza olduğunda servisteki yetkililerin video çekip gönderdiğini göreceksiniz. Yani servis, fabrikaya sormadan bir işlem yapamıyormuş.
    5. Australde bir çok güvenlik donanımları opsiyon olarak geliyor. Sportage de en boşunu bile alsanız standart. Bu da Austral seçmememde etkendi.
    6. Kia, sportage için 5 yıl garanti sunuyor. Bu da benim tercihimde etkili oldu.

Bunun gibi bazı sebepler benim Sportage almamda etkili oldu. Yukarıda söylediğim gibi Austral kullanıcısı değilim ama yaklaşık 2-3 aydır Sportage kullanıcısı olarak arabadan genel anlamda memnunum. Sonuç olarak Sportage, Kia’dan bağımsız 30 yıldır hayatını idame ettirebilen nadir markalardan gibi geliyor bana. Tercih tamamen sizin; ama mutlaka ikisinin de test sürüşünü yapın.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Öncelik yakıtsa austral, yok yakıt çok dert değil derseniz elbetteki sportage

Austral'in dezavantajları: açılmayan sunroof, küçücük multimedya ekran, dandik geri görüş kamerası, 360 kamera da yok.

Sportage prestige'in artıları: yukarıdakilerin hepsi var, matris led far, L2 otonom sürüş özellikleri daha fazla,

Bataryanın üstünde ve çevresinde bir muhafaza demiri var, üzerine bavul düşerek zarar görmesi pek mümkün değil bence. Hem bu şekilde kullanılması uygun olmasa o köpüğü çıkarılabilir yapmazlar, bagajı da iki kademeli yapmazlardı diye düşünüyorum.

https://www.youtube.com/watch?feature=shared&v=RBR_UEjCZ0k

Burada bir kullanıcı bagajın daha geniş kullanılabileceğini anlatmış, ben uygulamadım ama uygulamak isteyen buradan bakabilir.

• sel_bay S kullanıcısına yanıt

müthiş cevap yazmışım üstadım, bütün tereddütlerim giderildi ağzına sağlık. Sportaçın kaporasını gönderdim nasipse 2 gün sonra aranıza katılacağım.

İnşallah memnun kalırsınız, şimdiden hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin kimseye.

Australin içini hiç begenmedim ön konsol çok kötü ekran kısmı da bana uymadı..kablosuz şarj yeri yapmışlar öne cekiyosun arkası boş kaliyo arkaya cekiyosun önü boş kaliyo...bizim araçta çok güzel kavisli bir ekran var ve ön konsol vites ,direksiyon ve koltuk isitma ,star stop, auto hold tuşları çok kullanışlı elinin altında bu tarz düzen göze hoş geliyo ..fotodaki yakıt değeri hafta ici saat dokuzda Ankara'nın yoğun bir bölgesinde yaptığım yakıt..aracım dizel.. YENİ KIA SPORTAGE (2022) ANA KONU

• sel_bay S kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler aslında ben bu videoyu izledim Daha önce şimdi farkettim ki bataryaya değmeden bir kanal daha yapmışlar biraz daha aşağıda ama bataryanın üstünde kaliyo..biraz üstün körü bakmistim ilk fırsatta tekrar bakacagim muhtemelen indiririm ben bagajı aşağıya..

• eksi273_kelvin kullanıcısına yanıt
    İkincinci kademe yi görmemişim bataryanın kenarında demir vardı üstüne bakmadım ..muhtemelen köpüğü çıkaracağım biraz derinde olsa yeter zaten sorun kalmaz..

Oldukça tatmin edici yakıt tüketimi olarak Austral den geri kalmayacağı belli teşekkür ederim yorum için

Rica ederim..kampanya falan varmı fiyat ne dizel prestij de..bende elagance konfor var liste Fiyati 2.080 yazıyo

bayide 2305 lira diyorlar halen ben ikinci el olarak alacağım.

• 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.