Şimdi Ara

2022 Fiat Egea fiyatları bir kez daha arttı: İşte Fiat Egea Mart 2022 fiyat listesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
4.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2022 Fiat Egea fiyatları bir kez daha arttı: İşte Fiat Egea Mart 2022 fiyat listesi

Fiat Egea ailesiyle ilgili beklenen iki önemli gelişme var: otomatik şanzıman seçeneği ve hibrit versiyonun seriye dahil olması. Bunlar sırasıyla mart ve nisan aylarında gerçekleşecek ancak onun öncesinde fiyatlar artmaya devam ediyor.

2022 Fiat Egea fiyat listesi kısa süre önce bir kez daha güncellendi. Egea Sedan'ın 257 bin TL civarında olan 1.4 Fire 95 HP Easy başlangıç seviyesi 265.900 TL'ye yükseldi. Yine Easy donanım seviyesindeki 1.3 M.Jet 95 HP versiyonun fiyatı ise 370.900 TL'den 381.900 TL'ye çıktı.

Ayrıca Bkz.TOGG C-SUV, -40 dereceye varan zorlu kış koşullarında test ediliyor

Egea Sedan'ın Urban donanım seviyesindeki ilk basamak zaten 300 bin TL sınırındaydı. Aynı donanım seviyesinde sunulan 1.6 M.Jet 130 HP versiyonun fiyatı ise 459.900 TL'ye kadar yükselmiş. Bu versiyonun fiyatı, otomatik şanzımanlı seçenekler için biraz daha belirleyici zira DCT şanzıman 1.6 M.Jet motorla kombine edilecek.

2022 Fiat Egea Sedan fiyat listesi
    Versiyon Donanım Fiyat
    1.4 Fire 95 HP Easy 265.900 TL
    1.3 M.Jet 95 HP Easy 381.900 TL
    1.4 Fire 95 HP Urban 307.900 TL
    1.3 M.Jet 95 HP Urban 397.900 TL
    1.6 M.Jet 130 HP Urban 459.900 TL
    1.4 Fire 95 HP Lounge 332.900 TL
    1.3 M.Jet 95 HP Lounge 448.900 TL

2022 Fiat Egea fiyatları bir kez daha arttı: İşte Fiat Egea Mart 2022 fiyat listesi

2022 Fiat Egea HB fiyat listesi

Versiyon Donanım Fiyat
    1.4 Fire 95 HP Street 305.900 TL
    1.3 M.Jet 95 HP Street 393.900 TL
    1.4 Fire 95 HP Urban 322.900 TL
    1.3 M.Jet 95 HP Urban 433.900 TL

2022 Fiat Egea Cross fiyat listesi
    Versiyon Donanım Fiyat
    1.4 Fire 95 HP Street 315.900 TL
    1.3 M.Jet 95 HP Street 429.900 TL
    1.4 Fire 95 HP Urban 332.900 TL
    1.3 M.Jet 95 HP Urban 444.900 TL
    1.4 Fire 95 HP Lounge 380.900 TL
    1.0 Firefly 100 HP Lounge 446.900 TL

2022 Fiat Egea Cross Wagon fiyat listesi
    Versiyon Donanım Fiyat
    1.0 Firefly 100 HP Lounge 451.900 TL

2022 Fiat Egea SW fiyat listesi
    Versiyon Donanım Fiyat
    1.3 M.Jet 95 HP Street 429.900 TL

• Buradaki bu para bu arabaya verilmez yaygaracılarını dinlemeyip aralıkta 258.500 tl ye easy plus sedan aldım. Şuan plus paket ve metalik renk ekletince ötv dilimiyle 310 bin tl. Donanım olarakta hız sabitleyici, sisfarı, park sensörü, 7.tablet, 4 cam elektrikli.16 jant, yokuş kalkış desteği gibi rakibi taliantta olmayan özeliklerle yeteri kadar donanıma sahip. Şuana kadar çok memnunum. Benzin lpg farkı iyice artarsa 5 bin tl 10 taksit garantili landirenzo lpg fiyatıda aldım. Garanti bozulmadan şu dönemde daha ne olsun. Ekonomi nin bu durumda olduğu dönemde yerli araç idealdir. 3-5 yıl binilir. Ekonomi toparlayınca satıp daha üst segmente geçilir. Parası olan zaten gitsin 600 bine golf alsın.
    Bu araba fiyatları nedir böyle ? 20 li yaşlardaki genç kardeşlerimiz yeni üniversite mezunu işte iş arayan hayatını kuracak vs. bu adam nasıl bu arabayı alsın ? hadi bunu almasın ya, araba bu arkadaş ? a noktasından b noktasına seni götüren taşıttan ibaret, adam ömrü boyunca bu arabayı almak için mi çalışacak ? ki çalışsa bile alması da çok zor. Enflasyon diye birşey var. Çalışıp parayı kenarı koysa yandı ölene kadar zaten alamaz. Orada burada çalışıp asgari ücretle zaten geçinmeye çalışacaksa araba hayal, evi geçtim zaten o artık komple hayal bile olmaktan çıktı ama araba yahu araba, bu kadarda olmaz. Ya hırsız olmak lazım ya da dolandırıcı her halde rahatça bu arabaları almak için ? Allah yar ve yardımcımız olsun bizim gibi gençlerin, başka da birşey diyemiyorum.
  • 1.5 hybrid versiyonu acaba kaç binden satışa girer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iki sene önce 60 bin tl ye hepsiburada yada n11 üzerinden satılmıştı. Hey gidi günler hey. Allah belamızı vermiş haberimiz yok.

• Şu araba bile 500’e merdiven dayamış.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Şu hale bak insanın geleceğe dair bir umudu bile kalmıyor. %11 büyümeden bahsediyorlar insanın bir gülesi geliyor. Ben büyümedim çevremdeki insanların da %11 büyüdüğü yok. Kim %11 büyüdü? Vatandaş olarak kendi adıma söylüyorum -%0,1 bile büyümedim.

• Bu arada, bu araba 100bine dayanınca millet sövdü, 150 olunca ona o kadar verilmez dendi, 200bin oldu millet öh yuh dedi, 250bin oldu en ucuzu bu kaçırmayın denildi, 300bin olunca ona o para verilmez dendi. Şimdi 500binlere gidiyor 6 ay sonra buparalara keşke alsaydım diyecekler olacak.

Bu fiyatların altına yine dediğim öh buna bu verilmez diyenler dolacak. Tekrar söylüyorum bunlar iyi günler

• TL hariç herşey degerlendi

• Pandemi oncesi hurda indirimi + kredi ile almak isteyenleri asagilayan dh uzmanlari online mi?

• Benzinli ve dizel arasında neden 100 bin TL fark var?

• Buradaki bu para bu arabaya verilmez yaygaracılarını dinlemeyip aralıkta 258.500 tl ye easy plus sedan aldım. Şuan plus paket ve metalik renk ekletince ötv dilimiyle 310 bin tl. Donanım olarakta hız sabitleyici, sisfarı, park sensörü, 7.tablet, 4 cam elektrikli.16 jant, yokuş kalkış desteği gibi rakibi taliantta olmayan özeliklerle yeteri kadar donanıma sahip. Şuana kadar çok memnunum. Benzin lpg farkı iyice artarsa 5 bin tl 10 taksit garantili landirenzo lpg fiyatıda aldım. Garanti bozulmadan şu dönemde daha ne olsun. Ekonomi nin bu durumda olduğu dönemde yerli araç idealdir. 3-5 yıl binilir. Ekonomi toparlayınca satıp daha üst segmente geçilir. Parası olan zaten gitsin 600 bine golf alsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azaz06 -- 13 Mart 2022; 21:40:50 >
  • Bu araba fiyatları nedir böyle ? 20 li yaşlardaki genç kardeşlerimiz yeni üniversite mezunu işte iş arayan hayatını kuracak vs. bu adam nasıl bu arabayı alsın ? hadi bunu almasın ya, araba bu arkadaş ? a noktasından b noktasına seni götüren taşıttan ibaret, adam ömrü boyunca bu arabayı almak için mi çalışacak ? ki çalışsa bile alması da çok zor. Enflasyon diye birşey var. Çalışıp parayı kenarı koysa yandı ölene kadar zaten alamaz. Orada burada çalışıp asgari ücretle zaten geçinmeye çalışacaksa araba hayal, evi geçtim zaten o artık komple hayal bile olmaktan çıktı ama araba yahu araba, bu kadarda olmaz. Ya hırsız olmak lazım ya da dolandırıcı her halde rahatça bu arabaları almak için ? Allah yar ve yardımcımız olsun bizim gibi gençlerin, başka da birşey diyemiyorum.

• star scream S kullanıcısına yanıt
    Fiyatı arttıkça ÖTV'de bir üst dilime giriyor.

• 2022 Fiat Egea fiyatları bir kez daha arttı: İşte Fiat Egea Mart 2022 fiyat listesi

• LegendisBack10 L kullanıcısına yanıt

Ne iki senesi insan 3 ay öncesine bakıp iç geçiriyor

• Tipo bile 460 bin TL olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Portraitclub kullanıcısına yanıt

büyümeyi bırakın hocam her yıl biraz daha küçülüyoruz :)

• Lego95 kullanıcısına yanıt
    Min. 500 bin.

• Portraitclub kullanıcısına yanıt
    Zaten bir ülke büyürken nasıl GSYH'si düşüyor halen anlayamıyorum...

• Çip krizi,Tedarik konusunda yaşanan sorunlar Küresel ekonomik daralmaya rağmen bu fiyatlar makul görünüyor... 2022 Fiat Egea fiyatları bir kez daha arttı: İşte Fiat Egea Mart 2022 fiyat listesi 2022 Fiat Egea fiyatları bir kez daha arttı: İşte Fiat Egea Mart 2022 fiyat listesi 

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.