Şimdi Ara

2022 Ballon D'OR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Lionel Messi, 2005'ten beri ilk kez Ballon d'Or'a aday gösterilmedi.

Getafe, Eibar yoksa bana müsade usta.2022 Ballon D'OR 

• İstatistik bilgin ve söylemin yanlış. Ronaldo'nun istatiklerini 1 Ocak 2022 sonrasını yazıyorsun. Messi'nin istatistiklerini ise hazırlık maçlarını bile dahil etmişsin neredeyse.   At gözlüğünü çıkar, fanatizmi bırak, çok bilmişlik taslama. Çünkü hiçbir şey bilmiyorsun. İkisininde geçen sezon ki istatistiği aşağıda yazdığı gibi.

Ronaldo - 37 maç 24 gol 3 asist

Messi - 34 maç 11 gol 15 asist

Birisi dünyanın en iyi, en zorlu, en çok izlenen, en kaliteli liginde. Çevresindeki çer çöpü konuşmuyorum bile. Diğeri Avrupa'nın Katar'ında, çöp bir farmers ligde.

Forum ahalisi Ronaldo ve Messi'den soğudu sen ve senin gibi bir kaçı yüzünden. Bu ikilinin kıyası, tartışması mide bulandırıyor artık. Aile bireylerinizi bu kadar savunmamışsınızdır. Sakin olun biraz. İkisi de futbol tarihinin en iyisi. Gördüğümüz, izlediğimiz en iyi topçular. Bu ikilinin yanına dahi yaklaşamadı ve yaklaşamayacak ne eskiler, ne de şimdikiler. İkisinin de son yılları. Tadını çıkaralım.

• fanboylarda zaten zeka aranmaz da, messi'nin şu listede olmaması öyle büyük bir kepazelik ki. her şeyden önce saygısızlık.

• Nasıl Messi yok ya? Çiftçiler liginde büyük bir başarıya imza atıp 6 gol atmıştı halbuki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2022 yılında Messi toplam 27 gole katkı yapmış. Ronaldo ise 14 gole katkı yapmış ve Ronaldo'nun 8 aydır asisti yok.

2022 istatistiği Messi 2 kat daha iyi ama Messi listede yok. Üstelik Messi forvette oynamadığı halde Ronaldo'yu 2'ye katlamış.

İtalya maçı bile tek başına yeterdi. Adam tek başına İtalya'yı parçaladı.

2022 Ballon D'ORS Sportyoutube
    Finalissima karşılaşmasında Arjantin rakibi İtalya'yı 3-0 mağlup ederek kupanın sahibi oldu. Maçın golleri Martinez, Di Maria ve Dybala'dan geldi. Kanalımıza abone olun: https://www.youtube.com/channel/UCpdSUUHlxMjO0c5824FGcsA?sub_confirmation=1 Bizi Instagram'da takip edin: https://www.instagram.com/ssporttr/ Bizi Twitter'da takip edin: https://twitter.com/ssporttr/ Bizi Facebook'ta takip edin: https://www.facebook.com/ssporttr/ #SSport #MaçÖzetleri
    https://www.youtube.com/watch?v=0TRjymP9Xk8&ab_channel=SSport

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yurtsever1453 -- 12 Ağustos 2022; 22:1:25 >
  • bu ödülü ciddiye almıyorum. CL kazanan Bayern döneminde bile saçma sapan şekilde Messi almıştı ödülü. geçen seneki rezalet zaten akıllarda hâlâ. kısacası, benim gözümde değeri olmayan bi ödüldür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 01001101 kullanıcısına yanıt

Geçen sene 7 istatistikten 6'sında Messi öndeydi. Kupa sayısında da Messi öndeydi.

2022 Ballon D'OR
  • Ula listede 30 isim var hala r*naldo - m*ssi tartışması yapılıyor. Yetenek ve uyumluluk gözetiliyorsa Sadio biraderim alsın. Yok kupa çupaysa Benzema'ya itelesinler zaten, bir önemi yok.

• 01001101 kullanıcısına yanıt

Ben bu forumda olduğum sürece istatistiklerle, kanıtlarla tartışmada hepinizi yenerim.

Ödülü LEWA hak etti diyorsun ama ortada hiçbir kanıtın , dayanağın yok. Bak ben hemen istatistikleri ortaya koydum. Ben varken sen hiçbir tartışmayı kazanamazsın. 2022 Ballon D'OR 

Oylamanın yapıldığı dönemde istatistikler böyleydi.

2022 Ballon D'OR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yurtsever1453 -- 12 Ağustos 2022; 22:16:53 >

• Luis Diaz nasl girmiş la oraya

Kdb balonunu pompalıyor son zamanlarda da benzema rekor oyla kazanacaktır

• dorukhansn kullanıcısına yanıt

Yetemekse niye mane alıyo?cl de 15 gol attı la ligada şampiyon oldu da haberimiz mi yok

Yetenekse madem felix alsın bence çok yetenekli bir şey yapmıyor ama

• 1-Benzema

2-Courtois

3-Vinicius

Her türlü farklı sonuç geçen sene zedelenen itibarı tamamıyla yok eder.

• Spider-Man S kullanıcısına yanıt

Benzema şuam aktif en iyi futbolcu onun haricinde birine verilmesi düşünülemez akıllarında dahi geçirmesinler.

Anca courtois olsa belki derim

• Pessim o kadar çöp ki aday bile gösterilmiyor. Bu da son aldığı ödülün torpille olduğunun kanıtıdır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıralama sadece böyle olmalı bence. 1-2 yer değişebilir belki.

• Birinci icin değilde 2 ve 3 için oylama yapılsın. Birinci zaten benzama. 2 ile 3 aralarinda kapışsın.

• -BraveHeart- kullanıcısına yanıt
    2022 Ballon D'OR
  • Yurtsever1453 kullanıcısına yanıt

İstatistik bilgin ve söylemin yanlış. Ronaldo'nun istatiklerini 1 Ocak 2022 sonrasını yazıyorsun. Messi'nin istatistiklerini ise hazırlık maçlarını bile dahil etmişsin neredeyse. 2022 Ballon D'OR  At gözlüğünü çıkar, fanatizmi bırak, çok bilmişlik taslama. Çünkü hiçbir şey bilmiyorsun. İkisininde geçen sezon ki istatistiği aşağıda yazdığı gibi.

Ronaldo - 37 maç 24 gol 3 asist

Messi - 34 maç 11 gol 15 asist

Birisi dünyanın en iyi, en zorlu, en çok izlenen, en kaliteli liginde. Çevresindeki çer çöpü konuşmuyorum bile. Diğeri Avrupa'nın Katar'ında, çöp bir farmers ligde.

Forum ahalisi Ronaldo ve Messi'den soğudu sen ve senin gibi bir kaçı yüzünden. Bu ikilinin kıyası, tartışması mide bulandırıyor artık. Aile bireylerinizi bu kadar savunmamışsınızdır. Sakin olun biraz. İkisi de futbol tarihinin en iyisi. Gördüğümüz, izlediğimiz en iyi topçular. Bu ikilinin yanına dahi yaklaşamadı ve yaklaşamayacak ne eskiler, ne de şimdikiler. İkisinin de son yılları. Tadını çıkaralım.

• Jurgen Klopp kullanıcısına yanıt

Eksik anlatıyorsun. Messi'nin maç boyunca orta sahada oyun kurduğunu Ronaldo'nun ise rakip kalenin önünde çadır kurduğunu atlıyorsun.

2022 yılından itibaren Messi'nin istatistiği Ronaldo'dan 2 kat daha iyi. Messi orta sahada oynadığı halde durum bu...

Seni objektif olmaya davet ediyorum. 8 aydır asist yapamayan Ronaldo'yu bana övme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yurtsever1453 -- 13 Ağustos 2022; 2:3:0 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.