Şimdi Ara

2021 Yılı Banka MTV Kampanyaları (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
23
Favori
44.776
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Azstek

Link değişmiş ekran görüntüsü koyayım, ödeyen var mı bununla sayaç vs göremedim ben

Alıntıları Göster

Bu kampanya 2021 yılına ait bir kampanya değil zaten görselde de 3-31 Ocak demiş ama yıl yok. Denizbank ekibi kampanyayı silmeyi unutmuştur muhtemelen 2019'un kampanyası bu.

• mesaybelf kullanıcısına yanıt
    Mobilden odeme yaptigin gun ertesi kendin taksitlendiricen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-753FA63CF

Bu kampanya 2021 yılına ait bir kampanya değil zaten görselde de 3-31 Ocak demiş ama yıl yok. Denizbank ekibi kampanyayı silmeyi unutmuştur muhtemelen 2019'un kampanyası bu.

Alıntıları Göster
    Sitesinden girince direkt kampanyalar kısmında gözüküyor, 2 yıldır silmeyi unutmaları da ne bileyim, acemiler bakıyor demek ki işe

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyaze80

Axess Mobil üzerinden mtv ödemesi yaptım. 1 gün sonra mtv %10 indirim adı altında - 50 lira indirim olarak yansımış.

Kampanya detaylarında ödemenin nereden yazılacağı yazılmamış. Geçen yıllardaki kampanyalarda olduğu gibi az önce interaktif vergi dariesinin sitesinden ödedim. Öceden anında puan gelirdi şimdi gelmedi acama axess mobil üzerinden mi ödemek gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: dedeefendi_

Kampanya detaylarında ödemenin nereden yazılacağı yazılmamış. Geçen yıllardaki kampanyalarda olduğu gibi az önce interaktif vergi dariesinin sitesinden ödedim. Öceden anında puan gelirdi şimdi gelmedi acama axess mobil üzerinden mi ödemek gerekiyor.

Alıntıları Göster

böyle bir kampanya yok akbank ile şimdi görüştüm bunu bırakın taksit bile yok. zaten bankanın başındaki yalaka da neden saraydan çıkmadığı avucları patlayarak alkış tutuğu belli .. kart aidatımı da yedi zıkkımlandı bankalar birliği bile bunlara esir olmuş , haklıyken öften püften madde ile yediler

• bu ayki mtvyi yatırmayacaktım ama bonus son dakika 30 TL puan fırsatıyla beni kendine bağladı. 3 taksit ödeyeceğiz artık mecbur

• serkan1216 kullanıcısına yanıt
    Kampanya detayları mobil uygulamada size özel kısmında çıkıyor. Herkese yapılmamış olabilir. Konuda da faydalanan kişiler var. Ancak dediğim gibi ödeme kısmına net bilgi yok. Yarın Ekstreden düşerlerse bilgi veririm.
  • Yapıkredi gold kart ile gib üzerinden QR ile ödeme yaptım. 5 taksit şeklinde ödeme yaptım.

Puan veren banka bulamayınca ödedim artık.
  • bu nasıl oluyor , web de goremedim
  • texmo kullanıcısına yanıt

Bonusflashta cikti. Size ozel yaziyor. Uygulama bildirim yollayinca haberim oldu benimde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedeefendi_

Kampanya detayları mobil uygulamada size özel kısmında çıkıyor. Herkese yapılmamış olabilir. Konuda da faydalanan kişiler var. Ancak dediğim gibi ödeme kısmına net bilgi yok. Yarın Ekstreden düşerlerse bilgi veririm.

Evet ekstreden %10 düşmüşler, benim 400 lira olduğu için 40 lira kadar düşmüş. Ancak etrafımda arkadaşlardan bazılarına bu kampanya gelmemiş. Ödemeyi internet vergi dairesinden yaptım düşme ertesi gün hesap detayına yansıdı. Genelde kartı çok kullanırım bu yüzden saırım zahmet edip size özel kısmında bana pek avantaj sunmazlardı ama bu sefer bir ayrıcalık yapmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dedeefendi_ -- 29 Ocak 2021; 13:52:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih33yucel

Yapıkredi gold kart ile gib üzerinden QR ile ödeme yaptım. 5 taksit şeklinde ödeme yaptım.

Puan veren banka bulamayınca ödedim artık.

hocam nasıl ödediniz yardımcı olabilirmisiniz

• sunta_16 S kullanıcısına yanıt
    Zor bir yanı yok. Gib sayfasina girip vergi borcu kısmından ödeme yapıyorsunuz.
    Ödeme yaparken mobil ödeme seçip yapıkredi seçin ve mobil QR ile ödeme yapın. Sonra da uygulamadan taksitlendirin
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanbul615

Bonusflashta cikti. Size ozel yaziyor. Uygulama bildirim yollayinca haberim oldu benimde

Kampanyanın uygulamaki paylaş butonun linkini atar mısınız

• phatron_23 kullanıcısına yanıt

• 755 TL Mtv ödememiz var indirim arıyorum. PM
  • Tşk

• Biz vergileri basalim beyfendi kendine 2 tane daha saray yaptirsin haram zehir zikkim olsun...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E1CAA14F2

TEB bonusun e ticaret kampanyasına dahil olur mu? Verginin 1 taksiti 108 lira, dahil olursa ikisini beraber ödeme yapacağım. Deneyip sonuç alan varsa bilgilendirebilir mi?

Alıntıları Göster

tebi ile ödedim. son gündü. 15 tl bonus gelecek mi bakalım? :)

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.